Споделена история от Секс и интимност

Най-яката мацка, която се превърна в Шрек
Здравейте. Пиша, защото ми писна все мъжете да са виновни, че изневеряват. Съвсем отговорно споделям моите причина да търся съвсем съзнателно изневяра и ако някой от женската аудитория може да ме вини - да заповяда. Интересно ми е какви ще са доводите.
Аз съм на 28 години. Преди 4 години се влюбих в най-яката мацка за мен. Тя беше миньонче. Малко изпъкнало и здраво дупе, 160 см, 46 кг, с перфектни гърди, плоско коремче с малък ханш, супер форми - абе с две думи порно чернокоса мацка. Виждаш я и го вдигаш... Постоянно се грижеше за това да изглежда добре. Тренирахме често заедно - тя полагаше грижи за себе си постоянно. Живеем заедно от 3 години. Полека лека тя започна да се превръща в Шрек. Първо прическата - по цял ден независимо дали сме вкъщи или излезем главата и е все едно и е гръмнала възглавницата. Преди винаги се оправяше преди да излизаме. Поне си изправяше косата (не съм фен на грима и тя също - достатъчно е красива и без грим). Нямало е случай в началото, в който са усетя наболи крака върху мен, а от скоро я усещам все едно е*а някой нъж с наболи крака и подмишници. Спря да тренира, започна да яде само простотии и за 3 години наддаде с 18 кг. Паласки, стрии, целулит даже леки бузи на лицето. Не мога да повярвам как от момиче с което като тръгна по центъра на разходка всеки мъж, ВСЕКИ я заглеждаше и аз се гордеех с това, се превърна в момиче, което дори самия мен не ме привлича. От известно време не ме възбужда. Личи ми. 160 см и 65 кг не изглеждат никак в синхрон... Преди постояно я натисках за секс, защото нямаше как да се събудя да видя това малко стегнато дупе и да не искам да вляза в него, докато сега е два пъти по голямо и се налага да разтварям бузки широко, за да вляза...

Преди дни съвсем несъзнателно докато шофирам загледах едно момиче и тя ми вдигна луд скандал. Седнах и поговорих с нея за проблема. Обясних и че аз се влюбих в друго, не в това срещу мен. ДА външния вид не е най-важен, но е важен мамка му. Обичам душата и но нея не я виждам, виждам обвивката всеки ден... Тя ми каза че тя би била с мен ако съм бил надебелял, но не вярвам. Ако аз пусна 3 ката корем, цици и бузи, а тя беше онова секси парче нямаше да ме иска на 100%.

Обичам я и искам да съм с нея, но как? В момента изглежда като всичко друго, но не и като мой тип жена. Почти не правим секс - липсва ми. Тя няма воля да се стегне, а аз искам до мен и под мен да виждам жена от моя тип... Съвети?

Коментари

101-108 от 108

112.   Извинявам се за допуснатите грешки от бързане. Номер 109

113.   Проблемът й е ,че е мързелива. Щом дори е спяла да си маха космите, какво говори това?
Заблудила те в началото да впечатли някой мъж сега няма за какво да се бори. Има теб и храниш я. Осигуряваш и всичко, само дето не я къпеш и переш гащите. : Д Ако има дете сигурно ще е мърляво като нея.
Аз съм на 32 г. 160 см , 45кг. Мога да кача още 2-3 кг, но работата ми е такава,че не ми остава врече да ям. А да и не съм легнала на гърба на някой мъж да ме храни и плаща сметките. Може би и аз щях да смъ 65 кг.

114.   Но.83 даде най адекватния коментар! Браво!

Авторе , не трябваше да си слагаш такова заглавие , че гледай колко много жени се припознаха. Трябваше да напишеш нещо от сорта на "жена ми е мързелива".
За жалост това вече трудно ще го промениш. Малко радикални сътресения няма да навредят.

А до ония дето търсят причината тя да стигне до тук: тя се е поддържала заради одобрението отвън , което твърде погрешна мотивация. Никога не е спортувала заради себе си. Човек винаги трябва да дава причина на другите да го обичат , независимо кои са те.

115.   Булгарише мачо! За теб жената е твоят трофей. Нещото, с което галиш нарцистичната си душ,. ходи на психотерапевт пич. Имаш много проблеми.
Прави ми впечатление, че по белия свят мъжете осъзнават, че жените са хора, а не приказни феи от омагьосаната гора. Само в БГ е нормално българката да гладува, за да поддържа 48 кг. на 165 см височина. Не че е грозно, напротив красиво е, но само тя си знае с цената на колко глад. Но така е в бедните държави, колкото по-слаба, толкова по-красива, значи пипва някой с повече парички. Изобщо обществото у нас очаква една жертвоготовност от жените, те най-малкото трябва да са трофеи!

116.   Да допълня горния коментар 55, да живее чалгата! (казано с ирония разбира се). И да попитам авторът като почне да се сбръчква и гърдите да увисват, ще плащаш ли яко кинти за процедури? От сега започвай да спестяваш, не са евтини пич!

118.   Хораа, аз съм 1, 64 и 64 кг и все още изглеждам слаба, за какъв шрек говорите. Защо искате жената да е само кокали. И не е нормално да е 45 кг.

120.   Типичен Най Ганьо!
И моя приятел ми снимаше целулита да ми се подиграва ама той със стриѝте си ходи. Качила съм два кг и айде да ми се подиграва. 49 кг съм, не съм 100.
Гадно нещо сте някои индивиди, на 100 години дали ще бъде важно колко килограма си, дали имаш целулит, дали си тренирал, като млад и с колко ку**и си спал.
Тогава ще е важно да не умреш сам, като куче. Да си изживял един смислен и пълноценен живот, изпълнен с щастие и любов. Да оставиш поколение след себе си, което е резултат от любовта с половинката ти, която цял живот те е търпяла. Например.

121.   Здравей, Авторе,
Според мен основният проблем е, че момичето не ходи на работа, и то от мноооого дълго време. Надявам се за това да има основателна причина, а не просто разглезване от твоя страна /както писаха в предните коментари/, или чистокръвен мързел от нейна... Логично бих ти задала въпроса с какво се занимава тя през цялото това време, през което ти си на работа, да не би да е студентка, учи ли нещо, за изпити ли се готви, с някакво изкуство ли се занимава, нещо смислено и развиващо!?! или поради скука и липса на занимания, храната се е превърнала в най-интересното нещо в живота й и тя прекарва времето си в тъпчене...
Качените килограми не са малко. Това са доста повече от препоръчителното при една нормална бременност например... Тъжно е обаче, че както ти, така и голяма част от по-горе коментиралите, виждате проблема в това, че тя не била вече "секси" и "най-яката мацка"... Не хора, проблемът е че момичето си съсипва здравето и вместо да й натяква как не го привлича и ъ.н., момчето следва да обърне внимание именно на това!
И да се върнем на това, че тя не работи, а си стои вкъщи и какво общо има това с поддържането на външния вид. Ами да си го кажем правичката, жените се контят бе само за да са красиви пред партньорите си. Правят го и заради другите мъже в обкръжението си, а и не само - в голяма степен и заради жените! А при положение че момичето няма среда и дните й минават между дивана и хладилника, какъв стимул има то да си изправя косата например, да е с винаги гладки крака или да отслабне!?!
С оглед на всичко казано дотук, авторе, моят съвет е да стимулираш приятелката си да си намери работа или някакво занимание, така че да е сред хора... И ще видиш, че желанието за промяна ще дойде още от първите дни!

101-108 от 108