Споделена история от Секс и интимност

Чувствам се на кръстопът, защото го обичам и искам заедно да имаме дете...
Здравейте! Много бих искала да чуя искрените ви съвети, като се осмеля да ви помоля да се въздържате от морализъм. Поне аз смятам, че не е от полза.

Приятелят ми е семеен, заедно сме от 2 години и много се обичаме. Той не се разбира със съпругата си от години, но има деца и не може да напусне семейството си, защото най-малките проблеми за тях ще се окажат финансовите, меко казано.

Дотук може би банална история...

Въпросът е, че аз много искам даа забременея и биологичен часовник, какво ли, но това е най-важното за мен в момента. Говорили сме с приятеля ми за това. Той също го иска, но е в много по-сложна ситуация и не знае как да постъпи. Много рядко правим секс, без да се пазим... Рядко вероятно за да се осъществи желанието ми.. Чувствам се на кръстопът, защото го обичам и искам заедно да имаме дете...

Дано това не ви шокира и ми помогнете със съветите си..

Коментари

1.   Няма да чета морал :) Аз най-малко трябва да го правя, моята история не е като твоята, но пак съм на кръстопът - и двамата с моето момче. Мога да ти кажа да послушаш сърцето си. Ако искаш дете от него - говори с него... мълчанието е най-големия бич за една връзка....

За всички, които ще те осъдят - не съдете другите, защото един ден може да се окажете в тяхната позиция. В това съм се убедила - никога не казвай никога!
Успех!

2.   Здрасти. Пишеш "има деца и не може да напусне семейството си, защото най-малките проблеми за тях ще се окажат финансовите".

Ако ти родиш, няма ли да ги има същите проблеми, дори в по-голям размер? Дали тогава няма да се върне при жена си и да остави теб... Може да изпаднеш в конфликт и с него. Докато той не реши да се раздели с жена си не те съветвам да забременяваш.
Жалко за децата.

3.   Редовно, без негово знание му пробивай презервативите преди секс ... другия вариант е, след секса да извадиш презерватива от кошчето за буклук, внимателно с чаената лъжичка да извадиш съдържанието му и да си го напъхаш там, където би трябвало да отиде. Господ ще те оправдае, защото и в библията е казано - не си хвърляй семето по земята...

4.   Благодаря за коментарите! Последният беше наистина забавен и за малко ме измъкна от депресията ми... Иначе той няма да напусне семейството си, а и аз го оправдавам за това, наистина. Вечер обаче е наистина самотно!

5.   Зарежи го тоя мъж.
Или поискай от него да напусне жена си. Ако те обича ще го направи. Това с финансовите дрън дрън не е оправдание. Може да продължи да ги издържа и да се вижда с децата и след развода. Всички се развеждат.

Помисли дали няма и друга причина да не иска да напусне жена си, а именно, че му е добре с нея, свикнал си е и не му се ще да си променя живота, навиците и пр.
Ако толкова се обичате, ако сте от 2 години заедно - не разбирам... защо той играе двойна игра. подло е и спрямо теб и спрямо жена му.

Стария ултиматум / или аз или тя
Ако не подейства, изтрий ги тия две години от съзнанието си и потърси някой, който да обича само теб. Млада си още, нали?

6.   Как така се обичате 2 години, той не се разбира с жена си, но се прибира при нея? Обича те? Може... Вземи се в ръце и изчезвай! После ще е още по-трудно. 6 години чаках бившия ми приятел да се реши за дете и когато разбрах,че тои не го иска-от мен или по принцип-го напуснах. И ние се обичахме... Лошо е обаче когато целите се разминават. А и той ти е казал че няма да напусне жена си.

5 е права-или/или? В противен случаи "Довиждане. Обичах те, но обичам себе си още повече." Успех ти пожелавам!

Бъди умна и не позволявай да ти отнемат времето със заблуди! 2 години са много време, за да предприеме деиствия. Щом не го прави... Трябва да си щастлива в любовта!

7.   Аз съм семейна жена с две деца и мисля, че бих могла да ти дам подходящ съвет. Преди време бях в твоето положение сега съм от другата страна. Много е трудно за семеен мъж да реши дали да остане при жена си заради децата илида се разделят щом не се разбират. Истината е че колкото по рано стане това, толкова по добре за всички. Той така ли иначе ще си остане техен баща ще им помага. Въпроса е дали той го иска-да бъде наистина с теб или си намира оправдание да остане с жена си. Постави му въпроса или или.

Изчакай да вземе решение и тогава мисли за деца.отговори си на въпроса той отговорен ли е.Бъди готова щом си с него да приемеш и децата му.Готова ли си за това.Преди всичко той трябва да реши.Ати си изясни за себе си тези неща които ти писах.Преди време когато бях в твоята ситуация аз сама напуснах човека заради децата му и уж да не му разваля семейството.сега разбирам че е било грешка.Ако твоя приятел е готов да остави семейството си мисля че няма проблеми.Но дотогава не се решавай на дете. Желая ти всичко добро.

8.   Щом все пак е съгласен да имате дете значи наистина има сериозни намерение към теб или ебезодговорен. Ти прецени.Защото ти можеш да разбереш най добре. Сърцето ще ти отговори.Вътре в себе си знаеш отговора.Когато реши с кого ще е тогава мисли за деца. Успех.

9.   Сигурна ли си че не си забавление за него?