Споделена история от Секс и интимност

Без секс 3 години
Здравейте, аз съм момиче на 24 години с моя приятел сме вече заедно 3 години заедно. От тях две години бяхме на разстояние и се виждахме само когато си идваше. През този период в който се виждахме за седмици, не сме имали полов контакт тъй като всеки от нас двамата живееше с родителите си. Само като имаше възможност бяхме в дома на някой от нас двамата. Първият път когато опитахме да правим секс не се получиха нещата, може би бях притеснена, тъй като не се бяхме виждали първите месеци от връзката ни която стана във социална мрежа. Така с времето нещата се задълбочиха без секс само с пръсти, целувки, той ми правеше орална любов, а аз не. Със времето се опитваме да правим секс, но не се получаваше. Всякакви пози опитвахме понякога, но не ставаше. Може би където аз съм тясна. Неговият пенис не е много голям. Със времето и аз почнах да му правя орална любов. Аз много искам да правим секс, обаче не ни се получава. Не може цял живот да караме на орална любов и вкарване на пръсти.

Коментари

1.   Единият вариант е да поговориш с него да разберете къде е самия проблем, затова че не може да правите секс нормално и да поработите върху това да ви се получи секса, иначе другия вариант е вероятно сигурно ще се разделите, понеже няма как вечно да сте така, а и не си вързана цял живот, имаш избор, ако не те удовлетворява нещо - променяш го

3.   Изгарям от любопитство при наличие на двама възрастни, женски полов орган, еректирал пенис, как тонче не се получават нещата.

4.   Моето мнение е, че вие не сте един за друг. Няма химия между вас и това си личи от далече. Две години връзка от разстояние, ти сериозно ли? Кой знае какво е правил през това време а ти никога няма да разбереш. Това че живеете с родителите си, НЕ Е проблем. Ако на него му се е правило с теб, щеше да намери къде.. Според мен, тази връзка няма да я бъде. Има нещо странно в този момче. Моето мнение е, че не те иска сексуално. Ако те е искал винаги може да намери място. В колата му, в някой хотел... ( курвенско е знам, но като нямате къде.. ) Или в някой приятел къщата. Или някъде на затънтено място. Варианти много - желание 0. Така виждам нещата за вас. По-добре го сменяй, нещо не е наред с това момче, а може дори и друга да си има.

5.   Как не се получава?
Разбирам, че се опитваш да си дискретна и да не пишеш нищо вулгарно, но сайтът е анонимен и ние не можем да ти дадем съвет, ако нямаме налична информация за случващото се. Коментарът на номер 2 е логичен, всъщност.
Опитвали ли сте с лубрикант? Сигурно ще ви помогне, колкото и да си тясна. Той първият ти сексуален партньор ли ще бъде? Боли ли те? Преглеждала ли си се при гинеколог за евентуални проблеми? Приятелят ти получава ли ерекция? Ако досега не си правила секс, то е нормално да не ви се получи от първия път и да имате определени затруднения, но иначе би било странно. Колкото до това, че сте всеки от вас е живял с родителите си, аз не го смятам за огромен проблем. Ако беше, то нямаше гимназистите да правят секс, а те успяват.

6.   Спомням си когато бях на 19 си бях хванал едно девствено гадже. Преди нея имах по- възрастна и опитна приятелка.
Та, за първи път бях с девствено момиче. Имахме няколко несполучливи опита. Трудно или почти никакво проникване. Страх и болка от нейна страна. Мъки докато я предразположа, тамън да го направя, а ерекцията ми спаднала. Тя от притеснение загасила всички лампи, и дори не си съблича тениската, просната като талпа на леглото, без опити да ме възбуди.
Еми труден е секса с девствено момиче. Мои приятели също са се оплаквали.
След 4-5 опит се получи. Ще ти кажа как.
Съблякохме се чисто голи и двамата. Бяхме на леглото. Казах й да легне върху мен, и целувайки ме, да се отърква.
Постепенно тя се намокри много, и пениса просто проникна в нея.
Поради болката, тя сама регулираше до къде да проникне пениса.
Това е.
Просто не го мислете, съблечете се, целувки, прегръдки, отърквайте се и нещата се получават от самосебе си.

7.   И аз като номер 3 съм много шюбопитна как така не се получава :?

8.   От авторката.
За номер 4 две години бяхме разделени, но си имахме доверие един към друг, нито аз съм била с друга камо ли той ще е бил с друга. Всички така ми казваха кой ли знае с коя е но аз знам, че не е бил с друга през този период от време през който бяхме разделени. Ии сега сме заедно от 3 месеца и пак е същото положение със секса. Има огромно привличане и от двете страни просто някъде ни куца работата.

9.   От авторката.
До номер 5. Не не сме пробвали с лубрикант. Не е първият с когото съм била имала съм почти едногодишна връзка, но там беше съвсем различно. С него за цялата година сме правили един път секс и нищо повече. Със сегашния ми приятел е съвсем различно, защото за разлика от бившия ми той поне се опитваше да ми каже, че няма от какво да се притеснявам ако не се получи нещо. Да получава ерекция. Но проблема също може да идва от това, че аз нямам голям опит като него според мен.

11.   Нали знаеш, че те виждам. И няма да те търся. Има по-големи от мен. Мир

12.   Работата ви куца, че не сте сигурни как да започнете или това ли е подходящия момент. Ако ти не желаеш да се случи, той няма да те насили. Щафетата е в твоите ръце да говориш и поискаш. Но не отлагай прекалено, иначе му губиш времето.

14.   От авторката до номер 6.
Не се получава пробвали сме всички възможни варианти.