Споделена история от Секс и интимност

Белег на гърдата
Здравейте. Не знам откъде да започна цялата история, за мен това е доста интимно нещо, което знаят само майка ми и най-добрата ми приятелка, но единствената причина да го споделя тук е, че сайтът е анонимен и е интересно да чуя вашето мнение. На 21 съм, момиче, винаги съм била по-стеснителна и срамежлива и не съм имала много опит с момчетата. Първото ми гадже беше на 19, съответно и първата целувка, първия секс. Не издържахме много, само 2 месеца, но просто не виждах бъдеще в тази връзка и двамата решихме просто да скъсаме и да приключим контакт, защото дори и като приятели не се чувствахме окей, просто допирните ни точки ставаха все по-малко. Преди около половин година се запознах с едно момче, с година по-малко от мен, като характери сме едно към едно, супер много си допаднахме, като външен вид не е кой знае какво, но пък излъчването му ме грабна. Тръгнахме месец след като се запознахме и в момента сме заедно от 5 месеца, всичко върви окей, но не съвсем. Преди 2 месеца му пуснах, беше ми споделил преди това, че е девствен, което за момче си е направо учудващо, личеше си, че няма опит, не че аз бях кой знае колко опитна, но всичко мина окей. Проблемът е следният - когато го правихме се съблякох само долу, защото нямаше как да му кажа за недостатъка, който имам. Не и сега. Адски голям комплекс ми е и не мога да му споделя такова нещо. Става въпрос за един белег на лявата гърда, който имам. Буквално историята е мега тъпа, дори в момента съжалявам, че съм направила това нещо, но преди бях на друго мнение. Малко след като скъсах с предишния ми приятел бях разглеждала снимки на смучки на гърдите и т. н. и реших и аз да си направя, за да не съм по-долу. Пробвах с прахосмукачка и нищо не стана и в някакъв сайт пишеше, че става с дезодорант, когато се доближи твърде много до кожата. Ами, аз тъпачката, това и направих, доближих го отстрани на зърното ми и пръсках в продължение на 20 секунди и то стана като скреж, след това не искаше да се махне, измих го и то стана като рана, мислех си, че ще зарасне и няма да стане нищо, но не. Белегът и до ден днешен си седи червен, все едно е изгорено, размерът му е малко по-голям от монета от 2 лева и гледката изобщо не е приятна. Мазала съм го с какво ли не, но няма никакъв ефект. Знам, че ще кажете, че аз съм си виновна и го знам, но искам да попитам дали има някакъв начин да се махне, защото не мога цял живот да се крия от приятеля ми и да го правя с тениска и да не вижда гърдите ми, а и трябва да му споделя рано или късно, защото може да почне да си мисли, че има нещо нередно и да ме зареже...

Коментари

1.   Здравей! Разбирам положението ти. Не се безпокой прекалено, - по- тъмното петно до няколко месеца едва ще се забелязва. Може би, ако беше ходила десетина дни на плаж без горнище, вече нямаше да се тревожиш. И още не е късно за морски и слънчеви ласки. Но дори и без тях, въпреки, че кожата на гърдите е нежна, уверявам те, съвсем скоро този козметичен дефект ще отшуми и без третиране.

3.   Много опасно нещо си направила. Може би трябва да го види и доктор този белег.

4.   Момиче,
първо защо правиш такива глупости, заеш ли какви тежки последствия може да има това. Гърдите не се удрят и нараняват по никакъв начин, защото е опасно.
Второ искам да ти кажа, че аз имам родилен белег на гърдата и също ме беше срам отначало да му го покажа, но той реагира нормално и ми каза че си ме харесва така и това ме прави уникална, даже много обича да смуче гърдите ми да ги пипа, да сеършва на тях, не съм забелязала по никакъв начин това да го смущава.
По-добре ми кажи или направо се съблечи, пък той ако те обича ще те хареса, тъкмо така ще разбереш дали е за теб.

5.   Иди при дерматолог и обясни че се е получило след пръскане с дезодорант, няма нужда да обясняваш, че си искала да си направиш смучка. Поне ще може да ти обясни какъв точно е проблема и какви възможности имаш, за да го отстраниш.

6.   Върви на кожен лекар, да ти назначи адекватно лечение. Колкото до гаджето, като толкова много се притесняваш, сложи лепенка и му кажи, че си си разранила кожата с дезодорант, не е нужно да му обясняваш какво си искала да постигнеш :Д Т. е. че си направила алергична реакция от употреба на дезодорант, понеже си пръскала директно върху кожата (няма да е лъжа). не вярвам да пропусне секса заради това :Д

7.   Аз съм пристрастна и едва се сдържам като чета. Имам белег на гърдата си-не от слободия, а вследствие на операция за рак. Благодаря на Бог, изрязана ми е само част от гърдата. Сама си знам какво съм преживяла, колко сълзи съм проляла, как съм се крила от мъжа си и затова се чудя-нормални ли сте? То всички сме били млади и глупави, ама пък чак толкова?

8.   Срам, не срам - разкажи за това на дерматолог, че може да стане още по-зле и необратимо. Турбо тъпа си, но не това е темата.