Споделена история от Секс и интимност

Мъже, правят ли Ви впечаъление...
Здравейте, ще отворя една тема, която може би е вечна! Въпросите ми са по скоро към мъжката аудитория и да, всички сме наясно, че хората са различни и тези нещица са субективни, но все пак искам да си направя някаква статистика за себе си! Та, мъже прави ли Ви впечаъление, когато една дама има целулит ( не в екстремни количества ), обръщате ли внимание на женски недостатъци, като стрии, леки паласки или отпуснато коремче или тези неща нямат особено значение? Дразнят ли Ви наболите косъмчета по краката на половинките Ви например и набива ли Ви се в очите, когато една жена не е перфектно обезкосмена ( в рамките на нормалното, не става въпрос за горили :Д ). Аз съм в тийнеджърска възраст и от скоро водя полов живот, та се замислих за тези неща, тъй като ми се е случвало да не съм гладко избръсната или да се притеснявам, че партньора ми може да се отврати от целулита ми или нещо друго! Наясно съм с всеобщото мнение, че ако някой те обича истински няма да обръща кой знае какво внимание на тези неща, но тук не говорим за тази “ любов “... Благодаря!

Коментари

1.   Мини на диета кисело мляко и чесън, ще се махнат всички мазнотии, паласки, шкембета, а космите ще паднат от самосебе си

2.   Има един истерясал комплексар, който във всяка тема оплюва жените за целулита, а не си вижда неговото космато шкембе, дебелия гъз и крака. Чакам неговия коментар.

За справка : Целулитът е абсолютно нормално явление, макар че е грозно. Потърси инфо в Нета.

3.   "Впечаъление" и то два пъти написано по този начин - което изключва техническа грешка, много повече ми дърпа погледа от малко целулит по недотам добре избръснатите крака.

4.   Значи... когато мъж си обръсне краката ми прави впечатление, по- скоро ми е смешно мъж да си ги бръсне.
Ако си жена и са черни космите, махай ги. Не си представям, космато момиче.
Що се отнася до целолит и подобни, това са здравословни проблем, много често срещани, които трябва да се елеминират, дори ако на момчетата не им прави впечатление.

М16

5.   Аз като цяло си падам по закръглени жени. Целулит имат доста жени. Паласки или леко коремче не ми правят впечатление.
Но например един път бях забелязал една жена с доста мъх и косъмчета по "касичката" и в долната част на кръста. Това за мен е гнусно.

6.   Говорили сме с приятеля ми по тези теми. Държи жената да няма целулит, но пък малко стрии и любовни дръжки не го притеснявали. С космите също няма проблем. Доста мъже са ми споделяли даже, че специално в итнимната зона, предпочитат да има окосмение отгоре, а не да е като 12-годишна.

7.   Е то наскоро един мъжки индивид с високо либидо и ниско образование беше нарекъл дългогодишната си приятелка Шрек само защото била напълняла и не си бръснела редовно краката и му боцкала, така че каквото и да кажете в тази тема е безмислено. ВИнаги ще има един ебач който да подлива водата на всички.

8.   При мен -
ако има целулит е ок защото си е човещинка
за космите.... дразня се ако видя забравени косми.
косми по краката и под мишниците съм ок стига да не са горилски

9.   Много по важно е какво има в главата ви! Мъж би предпочел с горила да се чефтоса, но да бъде истинско, а не с някаква кифла да се занимава, пълна с комплекси и претенции. Какво като имаш целулит, какво като си окосмена, това е божия воля, но тъпотията е само плод на момичето, ето това е отвратителното и отблъскващото!

10.   Номер 1, направо да сложи и малко краставица и да си направи таратор.

Иначе по темата, ако питаш дали забелязваме целулита, стриите и другите несъвършенства, то отоговорът е да. Но, дали ни пука, отговорът е не (поне за мене е така). Стигне ли се до момента да се видим голи, вече нищо от външния вид няма значение. А ако говорим за истинска, дълготрайна връзка, тогава още повече няма значение. Характерът и интелектът са важните тогава, така че работи върху това.

11.   Зависи на жената колко й прави впечатление и колко се харесва. Мисля, че често мъжете не забелязват дребните недостатъци, ако жената сама не им ги натрапва с въпроси и изказвания от типа " Оф, много съм напълняла! " и " Много ли съм дебела с тази рокля? "

За окосмяването си има по-подходящи методи, с които краката не боцкат, а космите стават тънки, меки и по-светли, не поникват едновременно като при бръсненето и дори да се позабавите с епилацията не си личи толкова, а и се прави доста по-рядко.

12.   Номер 1. С такава диета и хората наоколо ще се махнат от самосебе си.

13.   Мен лично ме възбужда наличието на съвсем малко целулит. Идеалът ми за женско дупе е сочно, с леко увиснали бузки. Да го друса яко когато... нали...

Иначе е отвратително жена да има наболи косми по краката, корема или кръста. Забелязвам че доста са се извърколачили.

Trap King

14.   Знаех, че си фантазираш за мен, bepce.

15.   2, не знаех, че си мислиш за мен, приятелче. Несподелена е любовта ти.

16.   Прави впечатление и то достатъчно. Навява на мисли или на смях. Зависи от ерекцията и изпитото количество алкохол. Ако го правиш с един и няма проблем от негова страна- всичко е ажур, но, ако си в група- вече имаш анти фенове.

17.   Жена съм и ще ти кажа да не го обмисляш чак толкова.
Грижи се колкото можеш за себе си, храни се правилно, тренирай и всичко ще е наред.
Целулит винаги ще има малко освен ако не изключиш захарта напълно и всички пакетирани чипсове и преработени храни.

21.   Космите се бръснат, а целулита се оправя със 7-10 масажа(зависи разбира се от типа му). За другото има фитнес и диети.
Но стриите ми правят впечатление, да... щото оправяне нямат.

22.   Абе вие добре ли сте бе? Стрии, целулит почти всяка втора жена има. И кво дай сега да се гръмнем. Аз съм слабичка, но ми се образуваха стрии и какво да правя да лягам и да мра. Щото пък мъжете всичките са като Зевс. Айде не го мисли толкова. Ако ще се чувстваш по-добре се грижи за себе си, но не за да те хареса някой си папуняк, а заради теб самата.

23.   От всичко по малко - не е никакъв проблем. Подкрепям 13. Стига с времето да не става повече и все повече...