Споделена история от Секс и интимност

Тройка с брат ми и мацка от нета?
Значи брат ми е голям коцкар и сега лично се забива с една перверзна мацка от сайт за запознанства. Вече няколко пъти са се срещали, правили са секс и даже са пробвали тройка с друга жена (нейна приятелка). Тя му е подхвърлила, че иска тройка и с двама мъже. Той ми сподели и си мислеше от къде да намери трети човек. Значи аз искам, първо това е възбуждащо - двама мъже да правят секс с една жена (без гей работи много ясно), но брат ми не иска. С тази жена правят само секс, така че не е от ревност, второ - ние си споделяме всичко за секс и така нататък, така че най-малко от мен би трябвало да му е неудобно, както и на мен от него. Ама той казва, че това било извратено. Просто искам да чукаме мацката, тя отделно е и много секси. Никога не съм имал възможността да направя нещо по-перверзно... Как да убедя брат ми? Моля ви, публикувайте въпроса ми. Не се шегувам, наистина искам.

Коментари

1.   Това би било УНИКАЛНО и върховно изживяване! Късметлия си, че ти се отдава възможността. Кажи му всичките тези неща, които каза и на нас. Кажи му, че ще е точно по братски, ще си я разделите. Живеем в 21 век все пак, нищо сексуално не е странно.. аз бих му казал, че ще ми е много хубаво и че ще ми направи голяма услуга ако ми даде тази възможност, бих му се помолил даже, защото това изобщо не е за изпускане! Направи всичко възможно да стане, после кажи какво е било развитието на събитията. Късмет!

~~ Чичко Паричко

2.   Аз съм правила тройка с двама мъже. Бяха приятели тримата още от училище. И двамата ме сваляха. За това реших, че не мога да си легна само с единия. Направихме го, не веднъж. Не лансирах никой, но накрая приключи зле, изпокараха се. Сега никой с никого не е приятел. Не сме се виждали от години. Аз съм семейна, те са семейни... Не го прави с брат си. Ще бъде грешка.

3.   2, мъжа ти е голям късметлия. Ако те свалят двама, не се косиш да избираш, ами направо ги приемаш едновременно.

4.   Според мен на брат ти му е странно заедно да правите секс, а ти толкова си загорял, че изобщо не ти пука. Научи се и ти да сваляш жени и вече няма да ти е такъв мерак.

5.   Милото, брат му забива пичетата, а на него му е криво, щото иска да бодне и той от арното.

Братан.

6.   Извратеняци! Гнусна работа...

7.   Ами изредете ѝ се, но единия да чака в другата стая.

8.   Пробвай първо двойка с него, подготвен да си. К'ъвто е коцкар, ке земе да те коцне, палавникът.

9.   Нереално е в каква реалност живея...

10.   Абе де да знам, то в тарпаната знае ли се кой на кого ще го тури. Да не вземе да ви хареса само вие двамата и мацката да стане излишна?

11.   Имаше такъв виц, дето 10 мъже и 10 жени решили да правят групов секс и се разбрали да изгасят лампата и кой коя хване да не се сърди. Гасят лампата, обаче се чува мъжки глас: Опа, чакай бе, тука нема ред.

След малко пак: Оп, айде, ооох, абе няма ред тука. И така през 2 минути.

След час свършва оргията, светват лампата и питат: абе кой беше тоя, дето все казва, че няма ред?

- Епа, нема ред, бе братче, 2 пъти ма ибаа, 3 минета направИх, аз нищо не ебах. Епа, нема ред.

Да не стане така и с вас?

12.   Автор: Леле как се смях на коментарите. Значи аз съм по-малък, на 22 съм и две сериозни приятелки съм имал досега, типичните “добри” момиченца, които даже орална любов не искат да правят. Не съм грозен, но съм и по-срамежлив по принцип и не мога умело да се свалям. А на брат ми му е в кръвта! От тийн годините само забива мацки. И да, аз също искам да се възползвам от това. Какво му е странното? В порното правят какви ли не работи (генгбенг и т.н.), тройки много хора са правили и няма нищо извратено. Сега тук нека всички се правим на света вода ненапита. Иначе брат ми трудно го навих, той каза, че тройката може да отпадне, но ако има такава, съгласен е с мен! Аз се моля да има! Накрая пък ще кажа на мадамата, че искам и аз да я бодна, пък ще видим. Иначе защо да се караме с него? Никой няма да се жени за нея.

13.   Не се ревнувайте, а се редувайте.

14.   Авторе, ти си супер тъп и банален. Никой не се прави на "света вода ненапита", има си и такива, и то не малко. Хората тук просто се възмущават на идиотщината ти.

Забрави какво си гледал в порното, там всичко си е уговорено, нагласено и преправено, за да може недорасляци като теб да се кефят и да се "вдъхновяват". В живота е друго. Спрете се с това проклето, извратено порно. Крайно време е.

Ж,22

15.   Ами като е готино и нормално тройки, петорки и пр., като се ожениш покани братото, може и още някои да опраскат жена ти пред тебе. И това го има в порното - куколд му викат. Баси гнусотиите и извращенията, с това ли ще възпитавате децата си, бе! И не всички са като теб и кур-арина ти брат, повечето хора сме с нормални човешки чувства и отношения. Жалко за момичетата, които ще се хванат с такива като вас.

18.   Момче, личи си, че си още много малък и имаш много да учиш.. Отврати ме отношението ти към жените. Един ден, ако имаш дъщеря, ще се радваш ли и тя да попадне на такъв, с разсъждения като твоите - или е "доброто" (но явно скучно) момиче, което не правело това и онова (ще прави, АКО иска, на другото му се казва изнасилване! ), или... е, нали няма да се женим за нея? ... Жени са това, не е парче месо! Гнусно е.. Как ви възпитават в днешно време, бащи ли нямате, за да ви обяснят някои неща.. Направо се плаша. И явно все по-зле ще става.

19.   Брат ти направо да ти резне една паца изотзадзе, та да ти миряса малко кратунката.

В тройка трудно ще се спасите от това някой да барне някой. Ташак да ти се лепне на бедрото, да му го барнеш неволно с кутрето.

Щом си толкова навит, явно си отворен за инцест експерименти с на батя хуянгата.

Братан.

20.   Авторе, много си задръстен и примитивен. Нямало нищо извратено в тройките? Кой ти каза? (Кой те излъга? )

21.   Автор: Е тук съм да кажа, че го направихме и даже не сме се докоснали с брат ми. Навихме я и мацката. Много възбуждащо беше той като я чукаше първо, а на мен ми стана и после тя ми прави свирка и от това свърших. Мислех, че ще е притеснително, ама беше като порно на живо - хем гледаш, хем участваш. И за попиталите - тук редовно има истории на разни изневеряващи, а вие ми говорите, че полигамните отношения и отвореният секс са грешни? А лъжите не са? Ако един ден се оженя, искам жена, която не е дърво в леглото и не ме лъже. Не ревнувам от мисълта някой да я чука. И това няма общо с любовта. Другото, което е, че повечето, които хулят брат ми, завиждат, аз също, но благородно. Колко мацки е минал, има даже клипчета. Човекът забива и няма лошо, млади сме. В изминалия месец спа с още 5. Аз с нито една. Ама това си беше уникално преживяване.

22.   Авторче, ами като искаш отворена жена, ожени се за тази, бе! И ще си я чукате с братото , може и с братчедите.

23.   Авторе, с тези словоизлияния в последния си пост само затвърждаваш коментара на номер 9.

24.   Fake измислена история.