Споделена история от Секс и интимност

Лъжат ли мъжете за бройката си?
Въпроса ми се крие и в заглавието. Мъже лъжете ли по колко пъти правите секс, с колко жени сте били и колко сте добри във всъщност?

Понеже много се учудих на скоро. Приятеля ми постоянно говори на работа как не можел без секс и постоянно го правим, а истината е, че това се случва веднъж в месеца. Колко му бил голям и едва ли не, никой не можел да се мери с него.

Така самочувствие ли добивате? Комплексите ли си прикривате?

Коментари

1.   Да. Заради самочувствие и вдигане на акциите. Един вид ти колко си на кяр, че съм с теб. Но са само лъжи.

2.   Мъжете винаги преувелечават броят на жените с които са биле. Жените пък, точно обатното, винаги намаляват. Ако е била с 20, ще каже че е била само с двама, или пък, че ти си им втория и за това, повечито мъже винаги играят с фанелка №2.
Запомнете, че бит мъж и ебана жена, никога не пизнават!

3.   Тази история ми се струва отново бабина история. А ти как разбра какво говори на работата приятеля ти. Ти имаш твои агенти ли там и те ти съобщават какво той говори. Един мъж може пред други мъже малко да се похвали, но всички го вземат на майтап. Но най-много лъжат за бройките си жените пред мъжете, но дори и пред други жени. Не съм чул жена да каже, че е била с повече от двама мъже и при всички случаи първия е бил нейния съпруг за когото тя се е оженила девствена, който после е умрял при катастрофа и сега тя е с втория мъж в живота си. Жената може за една година да направи 100 бройки, но за мъжа не е толкова лесно. Ами има тема в "Секс и интимност" "С колко мъже сте били". Проверете там и ще видите коя жена колко бройки е имала. Но те казват истината защото е анонимно, а в реалния живот никоя жена не казва повече от двама или най-много трима мъже. Така, че за бройките най-много лъжат жените.

4.   Подкрепям номер 1. В същото време пък тебе те лъжат колко са верни и колко не им се ходи по други жени. Изобщо, на мъжки приказки не трябва да се вярва, гледат се действията. Иначе ще се наслушаш колко са велики, колко са смели, колко са решителни, колко са им големи, колко са опитни... И като вземеш да ги провериш тея неща, няма да знаеш да се смееш ли, да плачеш ли. Затова, събираш се с някой, защото ти е приятно като сте заедно, а не заради нещата, които говори.

6.   И при мъжете се лъже за бройката, само че при тях се завишава без да е имало нещо, докато при жените умишлено намаляват за да прикрият разюзденият си полов живот и да се представят на по-морални и недостъпни.
При мъжете освен че се завишава бройката с цел да се представят за големи ебачи и свалячи, се послъгва и за размера на пениса и за издържливостта в леглото, пак се завишава с цел да се представят за големи ебачи.
Като при рибарите и ловците, лъже се и се разправят несъществуващи случки или преувеличени и яко украсени.
Имал съм случки - мои приятели и познати са ми казвали че са спали с еди коя си, след време така се стичат обстоятелствата че аз правя секс с въпросната жена и когато става на въпрос дали се е чукала с другия, тя с изненада реагира че не е вярно и че много бегло го познава. Да се чудиш на кого да повярваш.
Имаше една формула - ако искаш да разбереш приблизителната бройка - при мъжете раздели на две, а при жените умножи по три.

за протокола - мъж съм

7.   Не. Бройки много лесно се трупат срещу стотина лева. Просто няма за какво да се лъже. Може би просто има едно премълчаване за начина, по който се сдобиваме с бройките.

8.   мъжете казват завишена бройка
жените занижена

10.   Понякога нарочно казват по-голяма бройка. Жените казват по-малка, за да не ги сметнат за лесни. А мъжете по-голяма, за да се правят на плейбои.

11.   Не слагай под общ знаменател всички мъже, а прецени твоят защо се изкарва големия любовник? Ти го каза - комплекси може би?

Познавам от-до хора. Някои мои приятели са моногамни, един път да са изневерили на жените си. Примерно Д ми разказа за един случай и после не се чувствал добре. Не се хвалят, не си измислят, не преувеличават.

Двама мои приятели изневеряват нон-стоп на жените си. Търсят студентки, сервитьорки, фризьорки, колежки, по Фейсбук, Тиндър, навсякъде подмятат и от 20 жени една им връзва. Пращат ми снимки на вагини, кое са изчукали тоя месец и тн. И с двамата преди години като се запознах, в началото ги помислих за въздух под налягане, но определено стоят зад думите си:) Аз така не мога. Не съм от тоя тип.

12.   Мъжкото его. „Ако исках можех да спя с нея, но не ми се занимаваше” или нещо от тоя сорт. А истината-понеже има леки жени, които му пускат и когато се появи някоя, която не е съгласна и се случва това. Все едно всяка е длъжна.

13.   Разбира се. Мъжете обикновено увеличават бройката, за да изглеждат по-успешни, а жените обикновено намаляват бройката, за да не изглеждат леки.

На първото ми гадже, с което правих секс, казах, че ми е третата. Така и не разбра.

14.   Повечето мъже под 30 са имали една до три и ги изкарват два пъти повече, но има и такива дето наистина са били с много. Имам един такъв приятел дето си послъгва. Бил е само с две в интимност, с другите 4 само лигавщини. Бройките са само тези със сексуалните отношения. Иначе да си имал и 10 с които се излиза да се натискаш и мляскаш, нищо не е.

15.   Присъщо е за хора с комплекси. Защото това е нещо, което реално няма как да се знае.

Братан.

16.   аз лично тези неща винаги ги спестявам с колко съм бил защото идва в един момент едно мърморене защо си бил с тая? как си могъл точно с тази? ама аз чух че си бил верно с онази..? и започва едно дразнене с течение на времето а така тихичко кротко нито те знае, нито те ревнува после.. ;) и така в крайна сметка тя е доволна че съм бил с 1/2примерно а несъм минал с всички нейни приятелки и аз съм доволен че няма проблеми :)

17.   Лъжат и то много.