Споделена история от Секс и интимност

Иска ли или не
Имам нужда от съвет..
Заедно сме от 11 мес. почти година.. не сме правили секс.. той предпочита да го докосвам отдолу с ръка и да правя движения.. на мен вече ми писна... според вас това какво означава, че не иска да прави секс с мен ли?

Коментари

1.   според мен това значи че трябва да му биеш шута и да се ориентираш към някой земен жител :-)

2.   Нещо има! Проблема явно е в него, странно е мъж да не иска токлова време секс! Защо не поговорите за това! Успех в намирането на решение!
Cherry

3.   сигурно има фибоза или друг проблем, конфронтирай го с въпрос, нещо го притеснява

4.   Явно е някой който изобшо не е имъл никакви интимни контакти с жени и му е неодобно да ти каже, или другия вариянт да си има сексуални проблеми ама наистина странно 11 месеца и още не сте правили секс предполагам не сте тинеиджъри

5.   ОТ АВТОРКАТА:ами не знам, в началото аз се дърпах той искаше аз казах, че все още не искам... но от последните няколко пъти почти му го казах. че вече съм готова и го искам.. аз до сега не съм правила секс, а той е на 20+..
Когато му кажа, че мисля, че не му е хубаво с мен, той казва глупости.. не си ли личи, че ми харесва.. Питах го къде наи много ти харесва да те целувам и тои навсякъде.. обаче муисля, че излъга или не му харесва като целувам или оффф не знам.
Мисля, че не го възбуждам...
Но пък като се натискаме и като съм седнала върху него се усеща, че е възбуден.. но не знам какво да правя..
Как да има повече страст в връзката, бихте ли споделили?

7.   виж, авторке - защо не говориш с наго или не провокираш някаква ситуация, в която да няма измъкване. Действиелно има нещо при него, или е девствен, или има някакъв проблем с члена.

8.   Амиии не знам.. по какъв начин да го предивикам да ме желае повече :D ако изобщо ме желае де.. Бихте ли ме посъветвали в смисъл такъф да подходя по- така не знам и аз как(вие опитните кажете) и да поиска да го направим..
Не знам може нещо свързано с белюто или прическа нещо по така и да не се замисли да се отказва, а да се получи най после..
Очаквам да споделите

9.   той те желае, глупаче, иначе нямаше да бъде с теб. Сама казваш, че имал ерекция и т. н.
Покани го вкъщи на вечеря, само двамата и го конфронтирай директно с въпроса - кажи му, че ти много го желаеш и се възбуждаш от него, но искаш повече, че ако му има нещо (болест някаква) би приела всичко, само да си с него.
Според мен има фибоза - това е невъзможността членът да се забели от кожичката горе и боли адски при полов акт, ходи се на лекар, които прави лека хирургична операциика, но може би е нямал смелост да го направи до сега. Спокойно, желае те, но има причина (нему известна само). Питай!

10.   Ехх малко се оплаших ако има фибоза няма ли някав начин да се оправи..
А това за болестите няма да се съглася,няма да се съглася за ме зарази с нещо..колкото и да обичам не мога да поема такав риск :x

11.   фимозата е вид болест, има много подобни - изкривен член и т. н. ПО РОЖДЕНИЕ. Защо си мислиш, че всички болести у човека са заразни?
Има някаква причина да не иска да покаже мъжеството си, но без обещание за приемане на недъга му или проблема му, какво искаш.
И да, ако обичаш някого, трябва да си готова да бъдеш с него дори да е болен от СПИН, аз така мисля, още повече, че отдавна има начини и ХИВ-позитивните да не са заразни, а и кондоми има.
Но не е ХИВ, не се плаши, защото ако беше ХИВ можеше да те мине без ти да разбереш, според мен е точно фимоза, стесняване на кожичката или нещо такова, все неща - поправими, но мъжете ги е срам и страх да отидат на лекар

12.   Ако има фимоза да очаквам ли че никога няма да правим секс, че щяло да го боли

13.   импотентен е

14.   Мисля че № 13 е прав. имала съм същия случай, то всякакви ласки, то чудо ли не беше, но не и истински секс, а този мъж е доста обигран с жени, е тогава защо да го няма и другото? постоянно чувах как с тази с онази как му звъняли постоянно да го търсят, и съм си задавала въпроса хем го търсят тези жени, хем не им дава вероятно и на тях това което и на мен, е как става!!!!???? а аз умирах за този човек... има проблем, момиче този млад мъж има проблем сексуален

15.   офф надявам се да не е истина, защото го обичам адски много и го желая все повече..
Но пък може да ходим някаде на почивка и като бяхме заедно той ме попита и там ликато идем няма да правим нищо, и аз му казах, че го искам вече така, че...
И по този начин както ми намекна, може би това ще стане.. Искамм го

16.   От авторката пак, когато приятеля ми се възбуди и свършва има прозрачна течност, а попринцип май цвета трябва да е бял.. поне до колкото видях в интернет... защо на него му е прозрачно

17.   първо да кажа пак за фибозата - това е просто стесняване на кожичката на члена и той не може да се забели, затова боли при секс. Цепи се леко от лекар и всичко е ОК, но мъжете ги е страх и срам да отидат на лекар. Ти като си му виждала члена, забелва ли му се главичката?
Спермата иначе е много малка част сперматозоиди и 99% секрет от простатата. Може да е бяла, може и да не е, но пък прозрачна? Сигурна ли си?
Изобщо - спермата тук не е важна, освен, ако не искаш да правиш деца, важното е - той има ли ерекция, забелва ли се членът, членът деформиран ли е по друг начин - изкривен наляво, надясно - макар, че изкривяването рядко има някакво значение, малък ли е (мъжете се срамуват тогава)... само ти можеш да знаеш, само той може да ти каже. Питай го в отпусната атмосфера, без караници, натиск - защо? имаш право да питаш, все пак си му приятелка. Но трябва според мен да му обещаеш, че ще го приемеш, какъвто е. Ако не му се забелва членът, отивате на лекар, ти отиваш за подкрепа с него. Изобщо, проблемът е според мен козметичен или здравословен, няма общо с чувствата му към теб, желае те, спокойно, нещо му има обаче!

18.   Ох ами не знам дали му се забелва.. Но веднъж дърпаше и напраи няква физиономия сеедно го боли... не съм на ТИ и немога да кажа точно как е, по простата причина, че съм неопитна и той ми е първият приятел.. но пък тои е голямо момче 20+ ако има проблем би трябвало да го разреши, дори и да се налага да се прави операция всички е с упокоика все пак :S
Аз съм с него.. но не мога да го чакам цял живот до сега никога през живота не съм правила секс, а той ако има подобен проблем.. това означава и аз да не правя, а да му изневерява-и дума да не става..

19.   „забелване“ значи да може кожичката, която в спокойно състояние покрива главичката на члена да се отдръпне, така че да се вижда главичката.
На порно филмите такава кожичка често няма, ако те са американски, защото там всички мъже са обрязани.
Гледай руско, немско, азиатско порно - там можеш да видиш набръчканата кожичка точно под главичката, която е одебелена част в края на члена (отделена е от тялото на члена подобно на коронката на гъба) и завършва с каналчето, от където се уринира и се отделя семенната течност.
Може да е правил физиономии, ако му е било хубаво.
С две думи, не е правилно да гадаем. Може и да не е искал да прави секс с теб, защото си девствена и да ти даде време така да се каже.
Не можеш да избягаш от един откровен разговор. Кажи му, че си готова вече за секс, че го желаеш много силно и му кажи, че ако има той някакъв здравословен проблем, ще си до него!
Ако ти сподели, че не му се забелва членът и го боли при секс, го замъкваш на всяка цена при уролог. Само с едно цепване със скалпел, приятелят ти ще си е напълно нормален! Но не бива сега да се гадае, говори с него и не отлагай!

20.   Аз няма да прося секс.. като не иска ако иска..
Предния му намекнах че го искам вече и че съм готовоа и той ами не знам ваще как ще го приемат и подобни глупости.. с една дума оправдание за да не го правим... бях му казала ако има някакав проблем сподели.. но той не казва.. еми ако ще

21.   секс не се проси, но просто, ако имаш партньор, се правят компромиси.
Все пак, ако не си щастлива с него, напусни го. От теб зависи всичко