Споделена история от Секс и интимност

Девствен на 29 и доста...обезверен
Ами и аз съм в кюпа с поизостаналите в това отношение хора.
Имам моите грешки и проблеми, за да стигна до сегашния момент, но решаващото при мен е, че не си намирам момичето, което да усетя, че искам с душата си. Не търся перфектни и принцеси, харесвал съм си през годините момичета, у които ме е впечатлявало нещо вътре в тях, не чак толкова външността.
Е, предпоследната, която харесах, имаше и външност... При нея ми харесаха и двете: отвътре и отвън. Беше умна, много възпитана, абе всичко, но и от друга страна тя ми въздейства директно и сексуално. Бая чекии отнесе и мисълта да й го бутна между краката не ми беше чужда, нито вечер нито сутрин. Но... както винаги в такива случаи става, момичета като нея не са свободни, а аз не исках да я бавя и исках да я видя, за да й кажа, че я харесвам, което и направих ама не както ми се искаше.. (тя не позволи, с три думи, не се и видяхме).
Последната, с която излизах.... немалко срещи и общи приказки за няколко месеца без намек за секс... Накрая я каних на хотел, бях си взел презервативи и лубрикант, тя в началото опита да се измъкне, че е на работа сутринта, но ме последва. Не се случиха нещата (проблеми с хотела) и така до последната ни среща, когато тя ме покани в общежитието й в студентски град, като беше "освободила" съквартирантките си и да ме черпи. Е, не че не ме кефи и надървя идеята да чукам по-мъничка от мен на собственото й легло, докато е сама в стаята й там ама.... това би ми изстреляло самолета само ако много ме кефи момичето. Не ме привличаше реално и това с хотела май си беше казало вече думата. Знам ли, ако тя не беше нерешителна като мене може би сега нямаше да пиша тук. Но самата тя достатъчно ме замота и обърка какво иска. Както и да е.
Ако не броя и още три мадами, от които един вид бях отритнат... се простирам дотук :Д
Не съм сигурен доколко това да ида на проститутка би помогнало. Пък и 100-200 лв да хвърля за това ми е свидно (особено в момента съм в яка криза). Някак не е много по вкуса ми платената любов, ама дали не трябва вече да се принудя?
Карам го и аз на порно, макар че никога не съм се имал за зависим от него и не ми е някаква болест (даже и по едно време бях го спрял за 2 месеца). Прекалявал съм на моменти, но колко е едно прекаляване да си пуснеш клип, дори няколко пъти на ден, който го гледаш за няколко минути и то гледаш само определени неща от него? Не обичам много хард нещата, свирките не са ми по вкуса (но примерно аз да лижа някоя ми действа понякога много възбуждащо), не се връзвам и на глупавото пъшкане в порното... Но, все пак ми е нещо като отдушник.. или поне заместител...
Лошото е, че доста се обезверявам -принципно знам какво търся и се оставям от само себе си да се случи, стига да може, но ненамирането му и оставането в алтернативата на платена любов ми бърка в здравето...
А годинките продължават да си текат и взех наистина да се скапвам.. :(

Коментари

51-70 от 70

54.   22/45/51, големи претенции вадиш, обаче как си си взел матурата по български е една огромна загадка. Срамота.

55.   Не съм коментирала досега, но заради коментар 47 на Black Sabbath си струва. По детско представа за любовта от възрастен човек не мога да си представя. 100% ходиш с този човек да речем от месеци или около година и ако почнете да живеете заедно или пък семеен живот ще стане мазало от безотговорност и неизпълнение на ангажиментите. Това е просто предупреждение, защото виждам много инфантилност в теб, а ако и двамата сте такива предупреждението е в пълна сила.

56.   Номер 51, аз пък покривам твоите изисквания и пак не съм съгласна с теб.
Просто защото НЕ СТАВАШ

57.   Да ме извинява авторът и подобните, ама само с голи претенции, без адекватни възможности не става. Такива с лопата да ги ринеш, на лаф са големи философи и разбирачи, на практика- кръгла нула. 200 лв нямат, ама компетентни в 200 области. И за всичките им несполуки вината е все в някой друг. Затова ще си стоят сами.

58.   Авторе, много си нерешителен. Май ще си останеш девствен, ако все търсиш причини да избягаш от секса.

59.   55, да, ходим от малко повече от два месеца, но какво общо имат ангажиментите с това да си верен и да не избираш човек според дрехите и/или парите и да искаш той да е лоялен, да държи на думата си? Май инфантилното е в твоите разбирания, пък и аз не съм говорила конкретно за любов, а по- скоро за критерии за мъж, какво точно харесвам, какво търся и пр.

Black Sabbath

60.   Black Sabbath, не си струва да им обясняваш. Не ми се обиждай, но се чудя какво въобще правиш в този сайт. За всеки поне средно интелигентен човек е ясно, че и ти си интелигентна, обаче колкото и да си губиш времето, колкото и да обясняваш, няма смисъл. И ти виждаш аудиторията. Най-добронамерено те съветвам да не влизаш повече тук и да не влагаш време и енергия за хора, които не искат да попиват и даже теб се опитват да изкарат каква ли не. Този отровен, комплексарски, пълен с измислици и злобари сайт, просто не става за такива като нас.

Ж, 22

61.   60, искрено благодаря за думите, но просто ми е интересно да влизам тук. Даже бих казала, че този сайт ми е помагал в някои неща. Не е лош, но хората сме изпълнени с омраза, която понякога ескалира тук, вероятно заради анонимността.

Black Sabbath

62.   Два месеца честност и лоялност си е изпълнимо. Ама то с толкова много дрънкане добре, че си си намери мъж, който да те търпи да слуша толкова много приказки, защото аз ако бях мъж нямаше да мога.
Навремето в комунизма така се награждаваха с медали един друг. И накрая се изпопредадоха.

63.   62, много знаеш какво се случва между нас, ама в кавички. Аз пред приятелят ми не "дрънкам" много, даже съм спокойна. Присъствието му ми е любимото присъствие. Имали сме сблъсъци вече, но връзките без сблъсък са рядкост, пък и все още се опознаваме. Сега, това че ти не можеш да предразположиш жена, да бъде спокойна, си е твой личен проблем и никой няма вина за това.

Black Sabbath

64.   Не се отчайвай, авторе. Има надежда. Не всички търсят пари, големи пениси, подаръци и т. н. Има и нормални момичета, като мен, които биха ти дали шанс, стига и ти да дадеш такъв.

Това, че си девствен, ти е най-малкият проблем. Ако си готин по характер, не станеш курва, не лъжеш, държиш си на думата и си винаги честен, ще имаш доста обожателки, уверявам те. Също важен е и външният вид. Поддържай се добре, защото именно това, което е отвън, ще накара някое момиче да се поинтересува какво носиш отвътре.

По платени, обаче, недей да ходиш, защото:
1. Супер жалко е да си дадеш девствеността на проститутка. А има толкова много момичета, които биха били с теб заради самия теб. (Стига да изглеждаш добре и да не се държиш като задник. )
2. Може да лепнеш някоя болест. Има толкова много видове, че направо да минеш покрай платена си е опасно.
3. Гнусно е, а и показва липса на морал, самоуважение и достойнство.
4. Никое момиче не би искало за приятел някой, който е плащал.
5. Дори и да го направиш с проститутка, ще получиш един фалшив секс, едно голо клатене, с някоя, която чака с нетърпение да свършиш, да си вземе парите и да идва следващият.
Признай пред себе си, това ли искаш да ти е първият път? С такава?

Повярвай, можеш да си намериш безплатна девойка, която да си е само твоя и да те обича, направи щастлив. Да те гледа с блясък в очите, да чака с нетърпение момента, в който ще те види, да те прегръща силно, да те целува, да ти казва, че те обича.
Напълно възможно е, стига да се постараеш малко и ти.

Стискам палци нещата да се развият положително. Успех!

65.   Здравейте, писах тук под номер 39. Ще се изкажа малко не по темата, но се извинявам на автора. От години един постоянен посетител е Black Sabbath. И специфичното е, че винаги се подписва под своите публикации с този прякор. Аз влизам рядко в този сайт, за последно съм писал преди година и половина. Мога да кажа, че виждам много голямо личностно израстване при Black Sabbath. Преди години беше агресивен коментатор. После по-сдържан. А сега съвсем спокоен. Black Sabbath, помня, че ти тогава твърдеше, че мъжете не ги забелязваш вече, защото си разочарована, че си решила да живееш така, без мъж, без да те вълнува това. Тогава ти писах, че толкова млада не бива да се заричаш и да си толкова категорична. Е, виждаш ли че съм бил прав. Сега имаш връзка. Може би сега мислиш с насмешка на тогавашната си категоричност?

66.   65, много благодаря за думите. Всъщност, все още съм разочарована от мъжете, но разбрах, че има и добри такива, също разбрах, че и много от жените не са цвете за мирисане. През последните три години осъзнах някои неща, сега се опитвам да помагам тук и да израстна, ако че понякога омразата ми се проявява и ме дърпа надолу.

Black Sabbath

67.   До номер 53 (Black Sabbath). При теб действително има израстване в последните години, но дори и сега все още понякога си хаплива и в мнение 53 направи една грешка, която е често срещана за много хора, които бързо забравят какви са били до вчера (образно казано), само защото в момента се чувстват малко по-добре. Имам предвид изказването ти:

"И не напразно аз съм във връзка, а ти си сам. "

Ако беше писала мнението си малко по-рано, въобще нямаше да можеш да си послужиш с този т. нар. "довод", тъй като тогава беше приключила предишна (интернет) връзка от разстояние и беше сама като номер 51, след твой неуспех в любовен план. Затова и ми се струва малко странно, че точно ти, която би следвало да си земна и да не си служиш с подобни изказвания тип "Виж ме мен сега, и виж се себе си! ", все пак реши да го сториш съвсем съзнателно с цел да се изтъкнеш и същевремено да придадеш тежест на думите си относно "неуспеха" на друг участник в разговора. Аз не вземам ничия страна от двама ви; просто ти давам поле за размисъл, защото съм убеден, че можеш да бъдеш още по-добра утре, отколкото си днес. :)
Ако номер 51 беше написал мнението си през лятото, ти щеше ли да напишеш истината "И ненапразно аз съм сама, като теб! "? :) Не, нали!? Така е, защото тогава нямаше да можеш да си послужиш с личния пример как ти си успешна, а друг не е. Помисли си над това и опитай да прецениш дали си заслужава да бъдеш по-смирена за в бъдеще.

Когато аз съм имал връзка, никога не съм си позволявал подобни думи нито към сами жени, нито към сами мъже, защото биха били лишени от смисъл и по същество не доказват нищо. Все едно да кажеш: "Неслучайно аз съм здрава, а ти си болен! ". Е, да, но утре може ти да се разболееш, а болният да оздравее. И като оздравее, това ще го направи ли по-прав от теб, а теб по-грешна? Същото е и с парите, и с връзките. Един ден имаш, друг нямаш. Когато ти беше сама преди две години и изказваше крайно отрицателни мнения към мъжете (поставени под общ знаменател), прекарвайки много часове пред екрана в компанията на "Сподели", аз в същото време бях във връзка с жена и се чувствах одухотворен както теб в момента - когато си вече с човек, даващ смисъл на ежедневието ти. И дори в онези моменти лично съм ти писал тук да не униваш, да имаш вяра и да не си толкова разочарована от мъжете, защото не всички въртят вратове подир кифли и има доста мъже, които ценят откровените и честни жени, независимо каква тениска са облекли и дали са се гипсирали с тежък грим или са естествени. Мога да заявя смело, че огромен брой мъже си падат по естествено изглеждащите жени с достойно поведение, без значение какво изтъркано мнение витае в нечии женски представи! :)

Кифлоприземител

68.   67, честно да ти кажа, думите ми бяха нещо като атака срещу 51, защото ми каза, че не съм могла да покрия критериите му и едва ли не, съм някаква мизерница. Бих казала, че съм ставала нещо като жертва на мъже с подобно мислене и темата ми е болна, затова ставам нападателна. Иначе, мога да покрия поне част от тези критерии, просто не искам. В рокли, токчета и с много грим се чувствам като клоун, а от много време се опитвам да обясня специално на мъжете, че това че една жена се облича по- женствено, на практика не гарантира нищо (нито вярност, нито искреност).
Друго, зад думите ми се крие смисъла "Дори аз, която съм тежък характер открих човек до себе си, а ти с тези изисквания не можеш, значи някъде има грешка и тя е в тези твои изисквания. "
Иначе, като цяло си прав, не отричам.

Black Sabbath

69.   50, коментарът ти ме зарадва! Една жена трябва да държи на себе си. Жените, които се продават, всъщност не държат на себе си. Да, ще се уредят с пари, ама на каква цена? Задоволяват си нуждата от лукс и глезене, а в същото време стават сексуални робини на тъпкача си. Знаят, че той ги използва, но и те го използват. Грозна картинка. А ти държиш на себе си, но не от твърдоглавие, и не за да си отмъстиш на цялото мъжко общество ходейки по нервите на един конкретен мъж. Явно ще избереш някой, който да е като теб. Момчето от оригиналния пост също е подобен тип, като изключим това с проститутките, което е абсолютна глупост. Беше обвинен, че е егоцентрик и не знам си какво, а по-скоро е идеалист и търси сериозно момиче, което да го оцени не по пари, а по отношение. Защото и да си намери някоя кифла, нещата ще свършат бързо когато тя види, че той не може за постоянно да я глези. Да, жените не искат мъже с ниско самочувствие, които не са взели живота си в ръце, а той изглежда точно така. Не го обиждам, и аз съм така. При мен нещата са още по-заплетени, защото търся крайна, ама крайна идеалистка.

Black Sabbath, и твоите отговори ми направиха впечатление. Радвам се, че си си намерила мъж изключение. Явно и ти избираш внимателно. Като по-малка си била мизантроп, аз не бих казал, че съм точно такъв, но и аз рядко намирам хората за свестни. По-скоро сам страня от тях, защото ако почна да мразя със страст, 7 милиарда човека ще ми дойде повече. Момче на 29 съм и съм болен идеалист, ще направя търсене в сайта за твоите мнения от преди 1-2 години, да се позаредя с малко тийнейджърски angst, защото точно от 18-годишен допреди около 2 години бях много антисистемен, гордеех се с високите си идеали, но от 2 години насам съм станал като 14-годишен, искам да вървя с мнозинството. Просто 10 години да съм антимейнстрийм ми дойде в повече... Но в последните месеци се завръщам към това. Защото паднах прекалено ниско, спрях да обичам себе си. По-добре да съм краен идеалист, отколкото да се превърна в един от многото. Момчето от оригиналния пост явно се влияе от мнозинството, щом с проститутка би спал... Да си намери някоя да го обича. Трудно, но да дерзае. Тогава сексът ще си дойде от само себе си, стига да няма някакви комплекси, насадени у него именно от мнозинството. Когато робуваш на обществото се стига до големи глупости. Бил на 29, какво от това? Той за обществото ли ще прави секс или за себе си и момичето, което ще го хареса?

70.   Ами вземи се в ръце, какво значи "сега съм в криза"? Ти може цял живот да си в криза и следователно ще си умреш девствен. Водиш ли някакъв социален живот? Излез от черупката си, започни да се занимаваш с нещо И да бъдеш сред хора. Започни да ходиш на фитнес примерно, посещавай заведения, нямаш ли приятели, които да ти помогнат най общо казано? Или Най елементарното - направи си регистрация в тиндър, пиши си с момичета, все ще ти се отвори парашута да излезеш с някоя, но ако това се случи не стискай кесията, понеже си "в криза".

71.   До 50.
Мале, върна ми вярата в жените!

72.   Номер 50 съм. Благодаря на 69 и 71 за милите думи!

Към 69 : "Да, жените не искат мъже с ниско самочувствие, които не са взели живота си в ръце..."
Не е точно така. Не за всички. За мен, примерно, не би било проблем, ако този, с когото съм има ниско самочувствие или още не е решил какво ще прави с бъдещето си. И така да е, може да се поработи по този въпроси, не е фатално. Всеки има своите моменти на объркване, слабост. Наясно съм, че никой не е идеален и даже много бих се радвала, ако мога да помогна на някого да реши проблемите със себе си и да подреди живота си. Пък и нали в това е смисълът на връзките - да помагаме и да правим живота си един на друг по-лесен?

Крайни идеалистки има, можеш да си повече от сигурен. :)

За останалото, което каза, съм абсолютно съгласна.

( С извинение към автора за спама.)

73.   Още едно голямо ЕВАЛА за номер 50! Как мечтая да се запозная с жена като теб... :) "

51-70 от 70