Споделена история от Секс и интимност

Маратонен секс
Здравейте, аз съм мъж в средата на 20-те и никога не съм мислил, че това, за което ще пиша ще се окаже, че е проблем. Накратко казано не съм като нормалните мъже, които като нормален проблем имат бързото свършване и се чудят какво и как да пръскат и за какво да си мислят и всякакви подобни щуротии- при мен обратното. Аз не мога да свърша, понякога сексът продължава към час и половина и приятелката ми е меко казано изтощена. Тук става въпрос за това, че вместо сексът да е приятен за двамата се превръща в мъчение за нея, защото да си признаем ако подобно нещо се случи веднъж или два пъти предполагам няма да е проблем, но това е всеки път. И вече усещам, че на нея не й се иска, защото знае, че ще продължи поне час. Така че след като изложих проблема си искам да ви помоля за някакъв съвет. Ако има методи за бавно свършване има ли такива и да ускорим този процес? Някой друг сблъсквал ли се е с подобен проблем и как е подхождал? Благодаря!

Коментари

1.   Гледай повече порно и ще почнеш да свършаш по-бързо, аз за няма и 5 минути съм готов

2.   Решението е много е просто. Като свърши тя, нека те довърши с ръка.

3.   Жалка история. Момчето се опитва май да впечатли батковците и каките...
Аз съм жена която се ебе от дете. Имала съм случай не по час и половина(жалко ебане! ), но по три часа и половина. Мъжът с който бях накрая спря да пуска сперма. Аз бях на 48 оргазми.
Имала съм и други случай, дори по продължителни. Съпругът ми, той се освобождава много трудно. Но само ако пил и то малко. До към осмата – деветата година се освобождаваше след втория час. После вероятно рутинността го направи по- малко пламен и след 40 максимум час свършваше.
Мислех, че е болен и исках да разбера от какво е. Накарах сестра ми да го свали. Първия път я беше ебал повече от три часа. Тя такова ебане не беше виждала. Всичко е в стимулът. Но това е мъж, истински мъж, който умее да се владее. Сега ако му кажа, че искам едновременно е като пистолет. В момента на оргазма ми, се изсипва в мен.
Но не се оплаквай, че не можеш да се освободиш. Дори и стимуланти да си взимал, пак след известно време се изтърваш. И не вярвам, че приятелката ти не иска да го правите по тази причина. Освен ако не е болна.

5.   Намери момиче, от което ще свършваш само като те погледне! Сегашната явно не ти действа така :(

6.   2, тя ше стане като Попай-моряка в ръцете след 50 минути фитнес за предмишница. А после е и опасно с такава силна, ако те шибне.
Брато, то си е гадно с безчувствена пишка. Въобще кеф ли ти е?

7.   И аз съм така. Час и половина - два всеки път. Само че до сега никоя не се е оплаквала от това, напротив. Смени жената.

8.   Здравей, знам за какво говорим. Има го този момент.При мен също го имаше. Аз дори не успявах предвид че моето момиче свършва, скуиртва и ѝ трябва време да продължим. Има такива гелове. " Виагел" то е и за дами но има и за мъже. Пробвай го.

9.   номер 3 е писано от жалък мъж чикиджия - по полека с фантазиите и злобарките че е вредно