Споделена история от Секс и интимност

Женени сме, няма желание за секс
Здравейте,
Чувствам се отвратително да пиша във форум относно проблемите си, но държа оценките на ситуацията да са обективни. Та... моят съпруг няма желание за интимен контакт с мен. Женени сме, с дете. Последно правихме секс преди повече от месец, от тогава два пъти съм искала и се е оправдавал с умора и че му се спи. Всъщност от известно време все аз съм инициатор на интимните ни отношения, а след тези откази и липса на желание от негова страна, се чувствам ужасно и абсолютно демотивирана. Нека да разкажа за себе си и връзката накратко - имаме доста хармонични отношения, които бяха изострени след раждането на детето, но това вече е в миналото. И двамата сме разбиращи, толерантни и в общи линии готина двойка с чувство за хумор и сигурни един в друг. Не смятам, че ми изневерява, но защо не ме иска? Факт е, че не изглеждам както когато се запознахме, но определено не съм се запуснала и не страдам от липса на мъжко внимание. Засега изневяра от моя страна е табу, обичам си го и не искам да плюя на всичко, което сме изградили заедно до момента и все пак се чувствам недооценена и пренебрегната. Какво да направя че и двамата да се чувстваме удовлетворени от връзката и брака ни?

Коментари

1.   Ха... И ние сме в същата ситуация, но не сме правили секс от малко по-дълго време и в случая аз съм мъжът, но се чувстам като Вас. Тъкмо пуснах моята история, защото вече не издържам. Според мен решението на проблемът е да се говори открито по темата и да се вземат конкретни мерки и решения. Защото иначе ще се стигне до изневери и раздели и караници, а никой не иска това.

2.   "готина двойка с чувство за хумор и сигурни един в друг'
Вие сте като нас. Тоест бяхме... Сега сме същите но практикуванме суинг и се разпалихме отново един за друг. Успех!

3.   И ние сме готина двойка с чувство за хумор. И защото и аз вярвах, че сме сигурни един в друг когато спря да прави секс с мене търсех какви ли не оправдания и обяснения. Опитвах се и аз да инициирам секс-нали мъжете твърдят, че най-възбуждащо е жена им да ги пожелае. Няколко пъти бях директно отблъсквана, дори без обяснение. Истината се разбра в един момент-връзка с негова колежка. Такова голямо доверие му бях имала, че при все че вече знаех със сигурност с месеци не можех да приема истината. Извини ме авторке, при теб нещата може да са абсолютно различни, но от моя случай съм дълбоко убедена, че щом мъж не желае жена си-замесена е друга жена. Дано не съм права.

4.   О-ох, как обичам палави женички като тебе!
"Я елате, пиленца, при батко-о... "

5.   Добре дошли в клуба аз съм в същата ситуация... Само, че жена ми не дава едва ли не трябва да се моля за секс и ние имаме детенце и несме правили секс близо година вика що не се задоволяваш сам Ем нямам желание за ръчна и все се караме на тази тема... М29

6.   Значи не съм само аз в такава ситуация,
Аз на 42ж , . но секса е крайно рядко
Говорете открито, не стигайте до психози

7.   Както казаха други, като нищо да има любовница. Заплаши го, че ще си намериш любовник. Обикновено като им се застраши сигурното, им идва акълът в главата. Ако това не го трогне, прави си сметка колко държи на семейството ви. От там вече, прецени дали наистина любовник или направо развод.

8.   Сутрин пак ли е уморен и му се спи?