Споделена история от Секс и интимност

Харесва да му лижа ануса
Здравейте. Повреме на свирка поиска да му оближа топките... започнах да го правя и по едно време каза: "по-надолу", спуснах езика си по-надолу и го заврях в ануса, мазажирайки пениса с другата ръка. Много му хареса и свърши.

Искам да попитам мъжете, дали им харесва???

Според мен след цялото това близане май ще е най-добре да му завра един вибратор и да го изчукам с него.

Май доста мъже не искат да си признаят, че им харесва?

Ако започна редовно да го оправям с вибратора, това няма да го направи гей , нали? Вие как мислите???

Коментари

1.   Обръща резбата.

2.   Гейско си е. Да не е някой със слабо телосложение, нежен и "който те разбира"?

3.   И аз имах такъв. Не стана гей. Пъхах му силиконова броеница, това много го надървяше. През това време той обработваше с език и пръсти моя анус. И понякое време ме чукаше. Много често броеницата висеше от неговото дупе, докато чука моето. На нас това ни харесваше. Така, че изяснете какво ви харесва и го правете.
Ж 38

4.   Иуууу.... Заеби... Е те всичките са си прикрити педали. :д Виж че хем обичат да ги ебът, хем мразят жените и все те им виновни, на какво ти прилича?... :д:д

5.   При нас е обратно. Приятелката ми иска да и лижа ануса. После правим анален секс, не се оплаквам. Повечето мъже ще кажат, че съм щастливец но понякога ми идва в повече. Не всеки път съм готов да ми навре дупето в лицето ми. А тя точно така го прави. Доста емоционална натура е със силно либидо.

6.   до 5 Наистина си щастливец! Моята също иска я лижа отзад, но рядко ми дава анален.

7.   За съжаление веднъж го преживях с един. Преди да си легнем ме пита дали имам против да му лижа дупето, казах, че нямам. Разбрах го като намек за анален секс и се приготвих. Започнахме, аз го лижа, после той моя анус, дори ме разтваряше с език. Пъхнах пръста си, още повече му хареса, започна да маструбира. Всеки момент очаквах да продължим в моето дупе, дори приготвих лубриканта, когато той просто ... свърши на коляното ми. Изкъпа се, облече се и си тръгна. Аз все така лежах на спалнята. Бях като гръмната! Бях гола, възбудена, с облизано дупе и сама. Дори не си направих труда, в последствие, да му отговарям на обажданията, да му обясня защо сме скъсали. Глупак!

8.   6 и 7, в 6 си мъж, в 7 жена, а хаша един и същ. Нека позная - сестра ти е писала от твоя комп?

9.   На моя съпруг му харесва. Открихме го случайно. Той обича да лижа тестисите му, като редувам това с френска любов. Веднъж спуснах езика си по-ниско и той изстена от удоволствие. Оттогава зная, че това го възбужда. Разбира се, говорим за човек, поддържащ изключителна лична хигиена. За мен в леглото няма нищо, което да е отблъскващо, ако то доставя приятни усещания на любимия човек.

10.   Жена съм, ама ще ти отговоря, понеже мъжете явно ги е срам. Много им харесва, всъщност обожават някой да ги пори отзад, защото така се масажира простата (нещо като мъжката g-точка) и получават най-големите си оргазми именно при анална стимулация. Могат да свършват и само от това, без да се докосва пениса. И всичко това няма връзка със сексуалната ориентация, хетеро са си, просто най-силният източник на удоволствието им е отзад. Природа.

Питай го дали иска да пробвате страп-он. Ако се навие, вземи някой не много голям, за да не го боли. Използвайки го, ще му подариш най-бруталните оргазми в живота му. Ще се лее сперма като от чешма. И пак казвам, това няма общо с педерастията, мислете малко по-модерно и адекватно.

ж22

11.   Добре де, как може да пускате теми с подобни заглвия??? Все пак тоя сайт се гледа и от малки деца.. Тея модератори съвсем превъртяха!!!

12.   8, то и 3/4 е същото парче. D))))

13.   8, тука е пълно с всякакви чекиджии и фантазьори...
Та 6/7 не е нито мъж, нито жена, а смотан и комплексиран унисекс пубер, дето е виждал другия пол само на картинка...

14.   Автора е извратеняк хаххаах дори сам си пише коментари. Личи ти че си мъж. Жените не са такива гнусни

15.   Хахахах!

16.   Авторката: Изобщо не е мъж тип нежчо, а нормален 42-годишен мъж. Не е слаб.

17.   Хаха. Мен пък една като почна да ми лиже необръснатите топки... без да й казвам, без да я карам или питам дали го прави. Просто от свирка си мина на лапане на топките ми. След това като мастурбирах да свърша и тя за да засили процеса почна с пръст да масажира ануса ми. Не да ми бърка, а да прокарва нагоре надолу пръст, минавайки през ануса. Което много ми хареса, тъй като ми беше гъдел.
Не знам гейско ли е. Не смятам. Гейско е да си отидеш при някой завършил за такъв и да те оправи. Това е. :D Но пак, не трябва да прекаляаш в секса, че наистина според мен може и до бисексуалност да се стигне.

19.   Ааа дърт чичо, ми така кажи. Да, старците какви ли не извращения измислят, че все по-трудно го вдигат. Пък и чисто и просто са си гнусни извратеняци, с годините явно съвсем изперкват.

20.   6 и 7 - шизофрения, в единия коментар мъж, а после жена. По темата - не сте еволюирали до човек, стигнали сте само до псета, които се лижат под опашките. Това не може да е тема за нито един средно интелигентен човек, различен от скот.

21.   Ти самият си гей, прикрит зад женска самоличтост. Жените не са това, за което ги мислиш, само гей може да има такова извранено мислене!

22.   10 - Ти си на 22 години и стана голямата разбирачка а? "Мъжете", които търсят някой да ги ебе в гъза не били хомо? Хахахахахахахаха. Това са си прикрити хомота. Що за извратении ставаме свидетели, ужас. И такива като теб ще ни обясняват, че било нормално хахахаххахахахха.

24.   Аман от глупаци! Ануса е адна изключително ерогенна зона при мъжа! Много е якп това дето си направила!!

25.   Авторката: Явно в България не са толквоа разкрепостени хората.
Годините им са проблем, хигиената, страхът, срамът... Все оправдания, задръжки. То затова постоянно има изневери.
Ми дайте само в мисионерската и на задна да се оправяме за по 10 минути. Ще го оправя с вибратора, после със страпон колана. Не ми пука. Времето ще покаже дали ще стане педал. Ще рискувам. Според мен всеки си има различна ерогенна зона.

26.   При нас е по-нормалния вариант. Жена ми харесва да и лижа дупката.

28.   хетеросексуален мъж, 37г.
В студентските си години имах връзка с тридесетина годишно мамче.
Още при първия секс ме изненада, след смучене на тестисите продължи надолу и усетих езика и около ануса си. О чудо - хареса ми!
Без да стимулира пениса ми ме накара да се изпразня, буквално изстрелях сперма чак до лицето си. Беше невероятно преживяване!
В последствие това се превърна в ритуал за бърза подготовка за втори тек и сигнал за да я оправям отзад.
В други връзки и със съпругата ми нещата стигаха само до тестисите.
Преди време си говорихме за по-странни преживявания в предишни връзки и и споделих за случилото се. След няколко седмици ме изненада с орална стимулация на ануса и дори проникване с пръст, резултатът беше същия, а според нея и съседите два етажа нагоре са чували стоновете ми. Та има и мъже на които им харесва.
След като и на двамата ни харесва, вече не се стеснявам и просто и натискам главата там. Удоволствиете е голямо!

30.   Вибратора е секс играчка. Мъжът ти няма как да стене гей от една играчка. Съвсем нормално е ако не теб ти харесва да си играеш с вибратора и на него да му хареса.

31.   До 2

Гей е човек, който го прави с хора от собствения си пол и харесва хора от собствения си пол.
Те го правят с играчка.

32.   До 22

Хомофобите са прикрити хомосексуалисти.
Определени мъже ще те изкарат хомо ако например облечеш риза на цветя.

33.   Моя е на 24 и също много го обича, на мен лично ми е малко странно и не особено приятно, но му докарва невероятно силни оргазми и точно заради това си струва.

34.   Моята приятелка също ми лиже задника и е уникално! Какво гейско да има в това?

35.   От колко време сте заедно, че чак сега е решил да ги то покаже?

36.   И при нас е обратно, жена ми харесва да и облизвам задната дупка. Възбужда се от това и обикновено не се задоволява само с лизането.

39.   Ние с моята правим абсолютно всичко което можеш да се сетиш и ни харесва много и първо не е гейско аз не бих правил секс с мъж никога просто е отблъскващо но ми харесва когато тя ме чука :) и то доста ползваме и играчки и всякакви работи от време на време си правим клизми и двамата и после се отпускаме на 100 процента и удоволствието винаги е на макс... тя обожава да ме лиже имам добро телослужение тя много ме харесва понякога просто се оставям в ръцете и и тя си прави каквото си поиска... имаме дилдо тя обича много да ме чука с него или с ръка и на мен ми харесва а и и на всеки му харесва въпроса е границите ти ли те управляват или ти тях ;) не му харесва само на тоя който не е пробвал, често срещано е в българия общоприетото мислене че задника не се пипа еми... малко е странно той си е твоя тия хора остават една част от тях неопозната те никога няма да достигнат до чувствата си тия хора попринцип са нарцисисти егоисти и мислят че са повече мъже от тия които са по чувствителни което всъщност е комплекс заради това че те немогат да чувстват детето вътре в тях си спомня но "мъжът" подтиска разбира се те са фалшиви хора това го казвам само заради някой мъжкари дето се изказаха... въпрос на граници аз не мисля че някой трябва да позволява да ограничава себе си но повечето просто са така програмирани от родителите си

40.   На всички мъже ни е приятно когато жена нежно ти пипа ануса, той си е ерогенна зона. В неделя се заиграхме с моята съпруга, аз я лижех, а тя ме пипаше по члена, тестисите и перинеума, като прокарваше пръст между бузите. Когато започна да ми пипа ануса, се изпразних на момента върху чаршава, без да и го вкарам, така ме възбуди.

42.   Едно гадже поиска да ми лиже ануса. Бях изненадан. Единственото, което ми дойде на ум, е да я заплаша, че в такъв случай аз ще и го сложа в нейното дупе. Каза ми "надявах се това да поискаш".
м 39