Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми постоянно ме кара да гледаме порно
Здравйте. Живея на семейни начела с приятелят ми, той е на 30, аз на 27. Много обичам да гледам порно, особено, когато съм сама, мастурбирам редовно, защото просто ми е много различно. Когато той ме кара да свърша усещането е едно, когато го правя сама- друго. Дала съм му правото и той да го прави, когато е сам, нямам нищо против- да си гледа и свършва колкото иска.
Но от вече година и повече, ме кара да си пуска порно, докато правим секс, докато му правя френска любов и т. н.
Често правим секс в хола, за да може да си пуска на големият ТВ порно и да правим секс до масата на стол, на задна, за да му е по- удобно да гледа.
И аз обичам да гледам порно, да мастурбирам, но нямам такава нужда докато правим секс. Да, понякога е готино, но всеки път.. ми е странно.
Според вас драматизирам ли или това е нормално? Чувствам се все едно не съм му достатъчна, за да се възбуди напълно. От 30 пъти се е случвало например 4 да не гледа порно и си свършва, възбужда се, но явно му трябва още.. а не искам да говоря с него на тази тема, защото това няма да се промени, просто ще спре да го прави пред мен и да се стиска, да бъде друг.. коментирайте темата, моля.

Коментари

1.   Сама търсиш проблеми, където няма. Всеки си има нещо, което му е приятно в секса.

2.   Може би така се опитва да ти подскаже нещо. Може би иска да му направиш нещо, което е видял в порното а ти не му правиш и се надява като ти го пусне и да видиш и да му направиш и ти.