Споделена история от Секс и интимност

Сексуален въпрос?
Добър ден, първо за себе си момче съм на 20 години спортувам от 10 години почти професионално ( над 6 пъти седмично). Имам следния проблем, когато правя секс с гаджето ми ( заедно сме от 5 години) всичко е наред, свършвам за около 20 минути, когато ми духа пак за горе долу толкова. Когато отида на проститутка или съм с друго момиче свършвам за 9 по малко от 5 минути. Някой имал ли е този проблем и как се е оправил? С гаджето ми никога не съм имал този проблем, само с "курвите" така да се каже.
П. П моля отговаряйте на въпроса не ми четете морал.

Коментари

1.   С чуждите мацки е така... защото са нови и се възбуждаш по-лесно, та от там идва по-бързото свършване!

2.   Не знам, ама ми е жал за приятелката ти, ако ѝ изневеряваш. Не, не ти чета морал, просто ти казвам.

Black Sabbath

3.   Ти си адски гнусна, долна, тъпа, мъжка курва, ако темата е истинска.

4.   Тъпчи ги здраво, за да те помнят с добро!

5.   " Не знам, ама ми е жал за приятелката ти, ако ѝ изневеряваш. Не, не ти чета морал, просто ти казвам. "

Благодаря за тотално нежеланото и неадекватнто мнение...

До 3 - Такова поняти, просто няма - мъжка кърва.. Хааа хаааа!

7.   Въпроса е защо изневеряваш

11.   До номер 5 много точно казано, но аз съм автора не ти, второ до номер 1 ви има ли начин да се забави свършването.

12.   Авторе, мъжка к*рва си и мнението ми не е неадекватно, а си е право в десятката. Всички, които целенасочено изневеряват, са к*рви. После да пишеш, че няма "свестни" жени.

Black Sabbath

13.   Мъжка к... си има, едно към едно с женската. Мъжете, които уж са във връзка, но иначе намазват и извън нея. Но те уж много обичат, много верни. Смях!Питай си гаджето какво мисли по въпроса, ама такива умирате от страх да не ви разкрият и бият шута. Не от любов, а просто защото трябва да се търси друга да ви търпи. И пак наново целият цирк. Ако приятелката ти спи с други, приятно ли ще ти е?

17.   Авторче, ти ок ли ще си ако приятелката ти ни пита тук защо с теб, постоянния ѝ партньор от 5 години като я ч-каш или я лижеш свършва след 20 минути, а някои случайни мъже и жигола я докарват до оргазъм на десетата минута?
А понятие мъжка курва си има открай време, това, че ти не го знаеш не значи, че го няма. Мъжката курва е също като женската, само че с дръжка между краката.
Конкретно на въпроса - за 20 годишен здрав мъж 20 минути не са кой знае какво постижение, 5 пък са направо смешка. Слабите е.. чи бързо свършват. Иди на сексолог да ти даде професионален съвет.

18.   До тук коментиралите си ги представям като грозни жени и дебели мъже, стига с тия комплекси.
До жените мога да ви кажа ,че по начина ви на изказване личи само безпомощност и отритнатост от мъжкия пол.
До мъжете сигурен съм ,че 99% от жените ще изберат мен заради външния ми вид, а не вас понеже сте дебели и/или топ "лузъри" така ,че и двата пола комплексари въздържайте се от тъпите ви изказвания.
До номер 7 , защото искам разнообразие , на 20 години съм.

20.   18, да, бе, щом не сме съгласни с лекото ти поведение, сме грозни и дебели. Аз за себе си мога да гарантирам, че не съм грозна и дебела и мъжко внимание не ми липсва, но го държа далеч от себе си, защото съм обвързана и защото от голяма част от вас мъжете нищо не става. И никога не бих избрала някакъв изневеряващ кифляк пред един добре сложен и уравновесен мъж, ако ще и да е Брат Пит.
Като искаш разнообразие, скъсай с приятелката си или си отворете връзката. Не бъди з@дник, бъди точен и честен. Няма лошо да ч*каш, но поне не предавай човека до себе си по този грозен начин, защото утре ще изневерят на теб и ще се питаш "Защо на мен?". А, и годините не са оправдание за к*рволъка, какво като си на 20?

Black Sabbath

21.   Авторчето и поклонницте му, да лъжеш някой, който ти вярва е преди всичко долно, подло и недостойно поведение. Това че шибаш разни курви и проституки, а в същото време се криеш като мишка от приятелката си не те издига, нито прави голям мъж. Курвенското поведение не е само женска черта. Някой ден като пораснеш може и да го разбереш, а може и да не... За сега си пий анаболите и си вярвай колко си велик.

22.   18,
Странна ми е логиката на хора като теб. Или се разбираш с партнъора, че ще имате отворена връзка и си спите с други на воля и с чиста съвест. Или освобождаваш другият от себе си, което е мъжка и човешка постъпка. Най-вече човешка, защото ти така губиш времето на даденото момиче, което реално може да срещне по-подходящо момче. На никой не му е приятно да разбере, че времето му е загубено, че уж половинката е двуличен човек, и че му се подиграва. Възрастта не те оправдава, много хора на 20 са верни. Ти умишлено подвеждаш някого, поради твои незнайни причини. Малък си още, но никой не иска да научава, че гаджето, с което се храниш, спиш, прегръщаш, спи с други и ти губи времето.

24.   Какви въпроси, това е измислена тъпотия, като си имаш гадже и всичко е наред, какво търсиш при курви? Оправи си първо горната глава, тогава мисли за долната!