Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми иска да гледа порно, докато правим секс
Здравйте. Живея на семейни начела с приятелят ми, той е на 30, аз на 27. Много обичам да гледам порно, особено, когато съм сама, мастурбирам редовно, защото просто ми е много различно. Когато той ме кара да свърша усещането е едно, когато го правя сама- друго. Дала съм му правото и той да го прави, когато е сам, нямам нищо против- да си гледа и свършва колкото иска.
Но от вече година и повече, ме кара да си пуска порно, докато правим секс, докато му правя френска любов и т. н.
Често правим секс в хола, за да може да си пуска на големият ТВ порно и да правим секс до масата на стол, на задна, за да му е по- удобно да гледа.
И аз обичам да гледам порно, да мастурбирам, но нямам такава нужда докато правим секс. Да, понякога е готино, но всеки път.. ми е странно.
Според вас драматизирам ли или това е нормално? Чувствам се все едно не съм му достатъчна, за да се възбуди напълно. От 30 пъти се е случвало например 4 да не гледа порно и си свършва, възбужда се, но явно ме му е достатъчно или не знам.. а не искам да говоря с него на тази тема, защото това няма да се промени, просто ще спре да го прави пред мен и да се стиска, да бъде друг.. коментирайте темата, моля.

Моля модераторите да публикуват историята, защото ми трябват отговори..

Коментари

1.   "на семейни начEла с приятеляT ми"

Олеле, майко, още на средата на първия ред вече две елементарни грешки. Няма да го чета това.

2.   От авторката до номер 1, благодаря за поправката, наистина! Никога дори и не съм предполагала че “нАчала”, се пише с “а”. :D а за пълият член признавам, че беше неволно допуснара грешка. Надявам се въпреки тези мои правописни грешки, едната допусната по невнимание, другата по незнание, да отделите 5 минути и да прочетете темата. Благодаря още един път за поправката, много пъти съм го писала така и никой не ми е правил забележка. Човек се учи докато е жив!

3.   Добре, щом си толкова любезна, ще го прочета.

"Дала съм му правото и той да го прави, когато е сам"

Леле, колко си великодушна! Ако чекията я разглеждаш като даване на право от твоя страна, значи представата ти за нещата е изначално сбъркана.

"Чувствам се все едно не съм му достатъчна, за да се възбуди напълно"

Добро утро! Просто прекалено много е привикнал към порното, окото е презадоволено и само една и съща жена не му е достатъчна, за да го възбуди, така както го е възбуждала преди. След време дори и към това ще привикне и тогава ще му трябват допълни хора на живо. Даже мога да се обзаложа, че е въпрос на време да предложи тройки-четворки, суинг, муинг и каквото се сетиш. А може и направо да го прави зад гърба ти САМ, без да си му "дала право".

4.   Явно сте си на вълна Заяждане, затова ще доуточня. Написах “дала съм му правото”, защото той в началото имаше против да го правя зад гърба му и се случи така, че един път видя порно на телефона ми и се разсърди, че не съм му казала, че гледам сама и мастурбирам. В предишната му връзка той и приятелката му си бяха “забранили” да правят подобни неща зад гръба си. Той искаше и при нас да е така, но му казах че всеки има право на лично пространство и ще ми е досадно всеки път, с който пускам порно, да му звъня. Затова и написах “дала съм му правото”, просто защото той самия не искаше да има такова и искаше са си поставим тези малоумни граници. Забравих да вметна и че сме правили опит за тройка един единствен път с проститутка и той каза, че не би повторил, защото се притесни и всъщност не направихме нищо. Не му стана, по негови думи- от притеснение. Благодаря иначе за мнението, но нямаше нужда да се заяждате.

5.   1. Не виждам нищо ненормално в това, и аз съм го правила с моя мъж, но определено не е всеки път. 2. Разкрепостена ли си, стенеш ли докато правите секс. Моят мъж това го побърква и няма нужда отт порно, да не би да си тихичка? Защо не опиташ някой път да си различна? !

6.   Не разбирам защо се тревожиш, авторке. За мен всичко, което възбужда мъжа, с който съм, е ОК. Ако харесва еротично бельо, обличам такова, ако обича стартът да е с френска любов - няма проблем, ако иска анален секс - също. Ако му е приятно да гледа порно, нека си гледа. Това не значи, че не те харесва теб, а че просто получава удоволствие от допълнителна стимулация. Тези филмчета затова се правят - за да възбуждат. Защо му отнемаш от емоцията на твоя човек?

7.   От авторката до номер 5 и 6- правя всичко, което пожелае. Страп он, еротично бельо, стенене, анален секс, френска, различни пози.. всичко. Дори и понякога да ми е странно се примирявам с гледането на порно и не, че ми е гадно, просто ми е нетипично, досега на такъв мъж не съм попадала. Исках странични мнения по въпроса. Явно аз съм драматизирала. Благодаря Ви!

8.   Споделям мнението на номер 6 и само добавям, че подходящи хвалебствени коментари от твоя страна могат да вдигнат удоволствието до нови висоти. Въздържай се от критики, търси хвалебствия, колкото и да са малко.

9.   Мъж съм, редовно гледам порно, понякога с приятелката ми. Обаче не ми се струва нормално да е всеки път, по-готино е двойката да си обръща внимание един на друг, а не секса да е вместо чекия. Честно да ти кажа авторке, на твое място бих му обърнала внимание върху този факт.

10.   Ех, какво семейно начЕло!

11.   Искам да поздравя авторката, че не се хвана на провокативните коментари, а им отговори зряло и мъдро.

А по темата - не виждам проблем в това. Просто му доставя удоволствие на човека. Но ако на теб не ти е приятно, може да го обсъдите и да стигнете до компромисен вариант.

12.   11, да, отговори зряло, което говори добре за нея. Но просто прескочи отговорите, които не ѝ харесват и взе под внимание тези, които ѝ харесват. Има такива автори, които пишат не за обективни мнение, а с надеждата да им се потвърди това, което искат да чуят. Трябва да си доста наивен, че да не виждаш нищо притеснително в това. Секса се прави с човека, с когото го правиш, а не да използваш другия само като дупка, докато си представяш, че го правиш с порно актрисите, доакто ги гледаш. При жените е различно и не могат да го разберат, но като мъж го казвам, че това е обидно и нещо не е наред в тази връзка. Неслучайно мъжете докато си бият чекии, гледа порно. ПРосто има трябва въображаем обект на секса. Това е същото, просто той използва женско тяло (в случая на авторката) вместо ръка, за да е по-реалистично. Ако за нея не е проблем да е принизена до реалистичен заместител на ръка нека си чете само мненията, които и харесват. Но това в един момент пак ще рефлектира върху нея. Това, че сега предпочита да си зарови главата в пясъка като щраус, вместо да се замисли, си е неин проблем. Той проблема няма да изчезне, само защото се прави, че не го забелязва. Разбира се, ако иска да реши проблема. Ако иска да вярва, че няма такъв, да продължава да неглижира. Но това не е решение, а само отлагане на проблема.

ТУк според мен са меродавно мъжките мнения като на номер 9 поради простата причина, че женската сексуалност е различна от мъжката и те няма как да разберат защо един мъж би направил това. Но пак казвам, като мъж смятам това за обидно спрямо жената.

13.   Голяма работа! При нас жена ми гледа порно.

14.   Да, обичайно - масово се нахвърлиха да обясняват, че това е нормално, мъжка природа, всички го правят, авторката е смотла и т.н. Много сте разкрепостени, готини и над нещата, браво! Ето, казаха ви го, може да мирясате след това признание. Само че тия хора, които МНОГО държат да се изтипосат колко са яки и отворени, доста често не са, но нямат топките да си признаят. Истински разкрепостените не нападат и не вирят нос, а обясняват съвсем нормално кое-как, защото нямат крещяща нужда да се доказват. ;)

Авторке, когато с нещо започне да се прекалява, то това става проблем. Независимо дали е алкохол, наркотик, порно, храна и т.н. От време на време - ок, но 26 пъти от 30 - абсолютно не. С теб просто си прави следващо ниво чикия, като вместо ръката си използва ясно кое. 12 го е обяснил/а много добре. Предполагам държиш на него и имаш чувства, така че е нормално да го оправдаваш или поне да не гледаш трезво, но в момента те възприема като ъпгрейтната версия на ръката си. Прави секс с теб, докато гледа други жени, сигурно и си ги представя, когато затвори очи. Крайно унизително.

15.   Измисли му някакъв нов фетиш. Направи промяна в сексуалния ви живот. Разпитай го внимателно какво го кефи най-много в порното. Кажи му теб какво ти се иска да опитате. Ако трябва смени прическа, цвят, изненадай го. Малко фантазия трябва! И впрочем важното е да те задоволява и сексът с него да ти е приятен. Ако порното ти пречи да се чувстваш пълноценно - проблем, ако си гърмиш от оргазми, майната му! Успех!

16.   В такава ситуация бих направила следното - ставам, оставям го да си гледа порното и отивам в другата стая да си легна да спя. И да иска да дойде, няма да го приема и ще си кара на ръчна. АКО НЕ РАЗБЕРЕ - оставям го на порнозвездите..

18.   Направо сте осрали темата! Напълно съм съгласна с номер 14. Не мисля,че е нормално, аз не бих го изтърпяла това. Никога не сме гледали порно заедно, а пък да го правим докато той зяпа порно актрисата и все едно си представя, че аз съм тя, направо като си го помисля и не знам. Супер гадно е това според мен, не искам да ти повлияя лошо, но замисли се може би не те желае както преди, но не вижда че по този начин ти оронва самочувствието и те комплексира. Поговори с него, ако те обича ще отвикне от този навик или ще ти вдигне луд скандал. А ти как се навиваш да го правите, докато гледате порно не знам? Мен ентусиазмът ми веднага ще изчезне, но хора всякакви.

19.   И ти порно, и той порно ... С 2 думи вие сте си порно манияци.
Не знам има ли любов между вас, няма ли? Но знам че в порното любов няма.
Тоест той не те люби, а просто те клати като гладен цинго джанка. и се наслаждава на манията си да гледа това което гледа. а че си му под ръка добре дошло - ще я заместиш...(ръката)...
и така до другия тек - от 30 - 95%

спрете порното ! поне за малко, поне намалете, разредете....

20.   Имам и аз мнение - има комплекси и то доста големи. Гледайки порно, докато правите секс, той се изживява като главен герой в секса. За да се справиш с липсата на самочувствие в този мъж, работи извън секса - прави му комплименти, казвай му колко е секси, но не преди секса, ами ей така, хвали го за уменията му. Имаш трудната задача да си повярва сам. Историята с проститутката съвсем го е довършила. Тук за твоя изненада, ще ти препоръчам, да не му споделяш, че се задоволяваш на порно и да следваш малко по-несексуално поведение, да го оставиш да е агресивен, да се дърпаш леко дори. Да демонстрираш срам. Успех!