Споделена история от Секс и интимност

Секс или приятелство
Мъж съм на 36г, предполагам харесван от жените, не съм особено добър приятел, когато има замесена жена. В този ред на мисли е и цялата случка. Преди няколко седмици излязох на кръчма с приятел от детските години, с който не поддържаме кой знае колко близки отношения, търсим се от време на време за помощ, изключително рядко излизаме заедно, но все пак имаме приятелски взаимоотношения. С неговата жена, към която не мога да крия, изпитвам симпатия, са заедно от ученическите години, та от тогава я познавам и аз. Скромна, даже малко задръстена беше, но много красиво момиче. Та вечерта, в която излязохме се започна с едни уискита, едни спомени от младежките години, вечерта тръгна много приятно. В някакъв момент с пияните глави решихме да отидем в стриптийз бар. Е отидохме. Още алкохол, танци с жените там, голяма забава беше. Вечерта беше към своя край, разбира се порядъчно пийнали трябваше да се ориентираме кой от къде е, но както не веднъж се е случвало на някой му се пие още и приятеля ми предложи да отидем до тях да ударим още по едно две. Колебаех се, но отказах. Тръгнахме си и докато търсехме такси, него го удари яко алкохола. Не можеше да стои на краката си. Поне така ми изглеждаше и нямаше да се усъмня и за миг в това ако не се бяха случили следващите неща. Малко по рано ненадейно поглеждайки в телефона му на вайбъра виждам „Коте идвам до час чакай ме гола на дивана“. Не ми направи особено впечатление, просто се усмихнах на себе си в този момент. Та така де, не можех да го оставя и двамата в таксито та у тях. Пред входа повърна, пиян си беше. Влязохме вътре, жената беше станала и се приготвяше за работа, а той се тръшна на леглото и нокаут. Аз седнах на дивана, тя ми направи кафе и се заприказвахме с нея, естествено не казах къде сме били въпреки настояването от нейна страна. Тя беше с нощница, доста, доста къса. Без сутиен и с черни прашки. Пердето ми падна, друго ми стана. Помолих я да седне до мен да се гримира, отидох да проверя какво прави приятеля, не мърдаше, но и не хъркаше както се очаква от много пиян мъж. Пак седнах на дивана, говорихме си, а кура ми ще се пръсне, малко по смело действах започнах да я пипам по бедрата от вътрешната страна. Тя не се дръпна и ми стана ясно че ще поддаде. Пак отидох да проверя дали спи той, защото не чувах хъркане. Не мърдаше. Седнах на дивана, а тя срещу мен пред едно огледало се облича. Свали си нощницата и остана по прашки. Не издържах и застанах зад нея сграбчих гърдите, обърнах я и започнахме страстни целувки, извадих си го, тя ме хвана и издърпа в банята. Заключи. Чукахме се почти час, беше много готино. Свърших като оръдие, а тя дали е свършила не знам, но се кефеше много. Тръгна за работа и ме остави у дома. Забравих си документите в нейната кола, по някое време дойде до вкъщи да ги върне, пак я награбих. Беше по кратно, но адски готино. Почти бях изтрезнял, когато тя тръгна от нас и я попитах сега как ще погледна мъжа ти. Тя само каза не се притеснявай, всичко е точно. Не съм правил изводи на момента от тези думи. След като спах и т. н. вече трезвен започнах да размишлявам над случката. Дали всичко се случи супер спонтанно или по-скоро беше предизвикано. Понеже супер много ми хареса секса с тази жена и определено искам пак, а не искам да опустошавам приятелството си с мъжа й, не знам какво да правя. Четох тук там в интернет и се чудех дали той не е т. нар. рогоносец, или просто жената му сложи рогца без той да е на ясно. Писах тази история и в гепи, надявам се тук да има нормални коментари по темата.

Коментари

1.   "Не искам да опусташвам приятелството". Пич, наред ли си изобщо? Вие не сте приятели, не знам за него, но ти със сигурност не си му приятел. Дори да си му бил приятел, след като си ебал жена му, вече не си. Не си и мъж. Истинските мъже не чукаме жените на приятелите си, никога!!! Аз имам доста приятели, някои имат много красиви жени, но никога и на ум не ми е идвало, че мога да се порбвам с някоя от тях. Гадже и жена на приятел въобще не е жена за истинския мъж. Бивши гаджета също. Един приятел скъса с гадже преди години. По стечение на обстоятелствата след това аз я виждах доста често, защото работи близо до моята работа. Понякога си приказвахме с нея и усетих, че ми върти опашка. Красива жена е, но просто не мога. Мъжка курва и мишка никога не искам да бъда в живота! дано никога и не ми се случи такова нещо.

2.   Ми да ти кажа - след 10-15 години брачно съжителство, това са си нормални неща. Това, че хората не ги афишират и избягват да говорят за тях не означава, че не се случват постоянно.
Особено при такива, които са се събрали 20-25 годишни и до 35 вече са си втръснали до невъзможност... Жените точно тогава са в апогея на сексулаността си, а мъжете им вече дори не ги поглеждат. Съответно появи ли се някой, който да им обърне внимание точно в този момент, абсолютно откачат и поне 2-3-5 години са негови.

4.   Не знам как да коментирам тази ситуация.. да изчукаш жената на някой си там, който познаваш от вчера да, но това да е жената на добър приятел от детството е много подло ама много.. Представи си че ти си мъртво пиян и твой стар добър приятел се е затворил в банята и прави секс със скъпата ти женичка.. Питам се аз вие съвест имате ли, морални ценности, .. нещо Разбирам да си на 20г и да не знаеш какво правиш и да те друсат хормониите.. Да знам, тялото на жената може да те заслепи, да те накара да кипиш от възбуда, но тялото на жената на приятеля ти трябва да е забранено за теб и да не си позволяваш нищо излишно. Секса с нея ще около час, а приятелството с него колко години го пазите? Замисли се. Надявам се той да разбере за да ти е за урок!

5.   Какви сте вие бе!? Нападате открито чужди жени! Срам и позор! Похотливостта си е абсолютен грях!

6.   До 5

Жената не е притежание, че да е чужда...

7.   Абе, човече тази много бързо ти се е предложила.

8.   На мен пък много ми хареса историята, дано да е истина.
Това с вайбъра малко ме усъмнява...
Но, авторе, не мислиш ли, че е възможно и да са го планували тия двамата?

9.   Изчакай да видиш как ще се развият нещата, а след това питай жената по този въпрос. Възможно е приятелят ти да се възбужда от такива работи и нарочно да ви е нагласил с жена си.