Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към всички
Здравейте, какво ви е мнението за младо момиче което води от известно време полов живот ….. НО практикува само от време на време анален секс и френска в неангажираща връзка с приятел, а в същото време категорично отказва да прави вагинален секс, никога не е правила вагинален с оправдание и аргумент че се пази девствена за подходящия партньор и първата брачна нощ, ако това има значение.
Ако сте на мястото на подходящият избраник и видите че момичето до вас е девствено а не знаете за аналното и минало и похождения или ако узнаете впоследствие как бихте реагирали ?
А въпрос към дамите - ако сте на нейно място какво оправдание бихте дали ?

Коментари

1.   От днешните "жени" ме втриса. Едната искала да забременее чрез измама, другата да я таковат само в гъзО, че да лъже после колко е невинна и девствена. Ебати жените, ебати чудото, брат.

2.   Ти не си девствена. Щом си правила секс с мъж, било то и анален, не си. Знаеш какво правят мъжа и жената голи, и знаеш какво е орален. Това ,че не си правила единия вид, не значи ,че си девствена. Само ще заблудиш бъдещият ти партньор,че си чиста и непорочна. По-добре кажи,че имаш известен опит, но не си правила този вид секс. По-честно е , отколкото да се правиш на девица ,или да измисляш оправдания. Всеки би оценил честността.

3.   За какво да се оправдавам!? На мен също ми се е случи с един мъж да правим повече анален секс, отколкото вагинален. Просто с него повече ми харесваше отзад. Не се чувствам виновна, изобщо. Дори съжалявам, че се разделихме. Най-силните ми интимни моменти!

4.   Много ме развеселява фактът, че жените гледат на себе си като на автомобили. Колкото на по-малко километри, толкова по-висока цена....А като са нови са най-ценни.
Та и твоят случай - мислиш си, че като се пазиш отпред за принца на бял кон, а отзад си правила какво ли не, с кой ли не...си един вид нова кола. Да, ама не. Секса си е секс, където и да го правиш. Той променя цялото ти излъчване и едва ли ще заблудиш някой мъж, че си света вода ненапита и недокосната девица. Даже той би се ужасил ако разбере, че не ти е първия, а си девствена. Бих искал да му видя изражението в този момент :))))
Съветът ми е да си правиш секс където икакто пожелаеш и да спреш да се "филмираш" с разни пазения за единствения, да си девствена за сватбата и други подобни социални клишета. Слава богу, живеем във времена, в които жените не са стока и цената им не пада, ако не са девствени.

5.   4, отзад не се брои.

6.   Това все едно аз да твърдя пе съм девствена, защото пък не съм правила анален. Стига си се правила на морална,.

7.   Както пише в една друга тема, не е въпроса дали е отпред или отзад, проблема е, че мъжа ми е на 34 г., а все по-рядко му се прави секс.

8.   Това е фалшива тема от някоя к**ва, разочарована, че все още много мъже ценят консервативните жени и ги искат за майки на децата им. В една тема беше коментиралА, че имала приятелка мюсюлманка, която обаче правила непрекъснато анален секс..

9.   толкова олигофрени има между нас... съжалявам те братле... да ти, точно ти, който/която е админ/модератор на сайта и трябва да чете всичката тая кочина...

10.   Мой приятел разказваше за случката си с подобна "девственица", решили да правят сефтето, тя даже му казвала как след това ще си пофилософстват :))))). Съблякла се спокойно и заела поза задна прашка. Ха познайте защо? Момчето се шашнало и му паднал самолета. Първи и последен опит с нея.

11.   авторката съм - Според мен отзад си е секс, но все пак момичето си остава девствена тъй като няма проникване във вагината и разкъсване на девствената ципа. Дори погледнато от медицинска гледна точка си е точно така.
Така че отзад не би трябвало да се счита са секс а по-скоро за петинг - тоест сексуално общуване без осъществяване на полов акт.

12.   11, винаги ми е било странно това масово схващане сред тийновете, че девствеността се определя от това дали имаш или нямаш химен. Има момичета, на които при падане им се пука химена, те не са девствени, така ли? Има и такива като теб с разхлабена халка, те с девствени, така ли? Девственоста е чисто и просто да не си правила никакъв вид секс, а не дали имаш или нямаш ципа. Една свирка да направиш, пак си е секс и не си девствена.

13.   Момиче усетило и лапало мъжки полов орган, не е девствено. Девствено е, когато не е правило секс, а аналния и оралния секс са си все секс. Като си искала да се пазиш и да претендираш с невинноста си, е трябвало да стойш настрана от мъжките атрибути, особенно от тези дето са им между краката. Девствена била, хайде моля..
Ж32г

14.   Хаха "първата брачна нощ" мъжете ще те помислят за луда. Аз съм жена, направих го на 19, бях с него няколко месеца и даже мисля, когато си намеря друго гадже да го излъжа, че съм била с 2-ма до сега. Защото съм на 21 и ще се чуди какво съм правила до сега само с един. Жените наистина не сме добре. А пък аз не мисля да се женя преди да съм бременна от мъжът, който ще обичам.

15.   Номер 11 ти сериозно ли? Ега ти девствеността! Тя осмукала не знам колко к*ра, аналът ѝ станал на хралупа, отъркялял я кой как свари и ще се представи на съпруга си за скромна и непокътната? Че то по-добре една дето е била с 10 мъже и си признава честно, отколкото такава лъжкиня. Поне да знаеш с кого си имаш работа. Стари пет стотинки не струва такава фалшива девственост, моме!

16.   Аз съм девствена В УШИТЕ!
Хайде да те видим сега...

17.   А не се ли замисляте, че аналния секс я задоволява, и за сега няма нужда от вагинален? Не виждам проблем. Аз съм си лягал с жена, жена на 40, за която аналния секс беше черешката на тортата. Какво толкова, беше страхотно! И нито беше разхлабена, нито и личеше. Стига пуберски изцепки!

18.   Жена съм, не виждам логика в това. Или се пазиш за избранника на 100%, или си интимна както ти харесва с някой друг. Не смятам за особена ценност да си девствена на 1 от 3 места.
Ако мъжът те обича, ще те приеме и девствена, и не-девствена. Ако му е проблем, че не си девствена, значи не е правилният мъж за теб.

19.   Най-добрата ми приятелка също започна половия си живот с анален секс. А преди това използваше анален вибратор да маструбира.

20.   Жените - курви. Мъжете - нещастници.

Да живее съвремието!

Братан.

21.   Темата или е измислена или сте от ромски произход. 21 век сме, защо трябва да се оправдаваме все още пред някой? И защо искаш да започнеш брака си с ЛЪЖА? И това, в миналото не трябва да се гледа, нито ти в неговото минало, нито той в твоето. Но аз ненавиждам "неангажиращите връзки". Това са ужасни връзки и никоя жена която уважава себе си, няма да влезе в тях, а ще изисква много повече. И НОМЕР ,20, братане, не всички жени са курви, има и светни но вие мъжете обичате курвите, и си ги намирате.

-Жената котка

22.   Не разбирам как може да определяте кой е боклук по това какво прави под чаршафите. Какво значение има дали възпитаната ти съседка харесва секса отзад? Ще я наречеш ли заради това боклук? Много сте елементарни и злобни!
ж 28

23.   Номер 21, всеки има право да знае миналото на партньора си. Която не е к**ва не би имала проблем с това.

24.   Звучи ми нелепо и лицемерно. Да не става въпрос за момиче от помашки/турски етнос?

25.   Това му викат измамна девственост. А че темата е провокация е ясно.

26.   Имам една позната имаше няколко партньора , но с мъжа и чакаха първата брачна нощ ....
Много е разюздано положението , все и няколко да са , преди са имали по един мъж , сега по хиляди ...
Баба ми вика , женила се много пъти на някоя с по няколко партньора , без да имат брак .

27.   "отзад не би трябвало да се счита са секс а по-скоро за петинг - тоест сексуално общуване без осъществяване на полов акт"

Рядко се среща толкова тъпа краста. В ушанките девствена ли си?

29.   Всеки може да прави каквото си иска, но няма смисъл от действията на авторката, ако изобщо е истинска тази тема. Ако аз съм ебал само в гъза жени до сега това прави ли ме девствен? не.

30.   По тази логика ако един мъж са го ебали само в гъза, е девствен и не е педал.

31.   # 22 -. Хората, поне повечето не ги дразни това кой какви ги прави в кревата, а лъжата и подлостта. Ако не си го разбрала значи си много елементарна.

32.   Искам да ви питам, хипотетично. Ако една жена преди брака е правила вагинален секс с 50 мъже, а друга с трима е правима вагинално/анален, той коя е курвата? Не казвам, че аз съм втората жена, но не казвам и, че не съм.