Споделена история от Секс и интимност

Защо гледа порно?
Здравейте, във връзка съм от доста време с моят приятел живеем заедно, имаме планове за съвместно бъдеще, разбираме се повече от чудесно, обичаме се не мога да кажа, че с времето любовта ни намалява, напротив с всеки изминал ден е все повече и повече... Секса ни също е прекрасен, или поне не съм забелязала той да е показал нещо което да не му хареса или му е омръзнало. От известно време насам го хванах тайно няколко пъти да гледа порно обикновено когато не съм си вкъщи, и не си обяснявам поради каква причина. Разбирам да усещах, че нещо не му харесва или да се държи по странно, но напротив всичко е повече от перфектно, а той прпдължава.... Не знам защо го прави, за това реших да споделя тук. Търся всякакви причини искам да разбера защо, аз ли не съм му достатъчна и как въобще да го разбера. Моля без излишни обидни коментари...

Коментари

2.   Щото го кефи да гледа порно.

"Не съм ли му достатъчна?" ти порно даваш ли му?
Правиш ли му?
Мъжете обичат да гледат, това няма нищо общо нито с секса, камо ли с обич...

"ВСИЧКО Е ПРЕКРАСНО" и в същото време сама си дириш кусури, бе... т'ва жените сте няма такива животни, заклевам се...

Братан.

4.   Това е нещо нормално! И аз гледам, през 3-4 дни-Shemale, Mature, Granny, MILF са сред любимите ми жанрове! Нямам гадже, нищо че съм на 36, но скоро ще имам! Дано не е като теб, че като гледам, повечето сте все такива-не ни оставяте и да дишаме дори! Докога така? А и както съм чел преди, отговорите са сходни-напр. "По-добре ли е да ходи с други, а ти да не знаеш? Вземи се в ръце, не си на 15 отдавна, зрял човек си! Защото отстрани изглежда точно така!

5.   Едва ли има проблем. Вероятно просто се разнообразява. Стига да не го прави постоянно и да не отказва интимност за сметка на порното, не задълбавай.
Ж, 31

7.   Ставате банални с това порно вече. Защо всяка жена си мисли, че мъжа като гледа порно и вече едва ли не не я харесва? Май самите не се харесвате.

8.   Да се гледа порно е нещо съвсем нормално, независимо дали става въпрос за необвързан или обвързан човек! Стегнете се!

9.   Гледам порно защото съм мъж. Всеки нормален мъж гледа от време на време порно и мастурбира. И аз съм в сериозна връзка, правя редовен секс, дори и планове за деца правим вече, ама друго си е след тежък работен ден, или през уикенда да си набия една ръчна, гледайки някой клип или филм.
Готино и релаксиращо е. Особено ако съм сам, хоп една ръчна а после и една лека дрямка.
Жена ми и тя гледа от време на време порно и нямам нищо против.