Споделена история от Секс и интимност

Squrt-a
Здравейте, аэ съм жена на 26 и много харесвам този вид оргазъм. До сега ми се е случвало само с един партньор, при други не съм могла да се отпусна, най-вече, защото мъжете не искат и им е гнусно. Чувството е уникално, вълшебно.. направо подивявам. Не пръскам чак със струи като в порното, но се излива течност и е адски, адски мокро.. Въпросът ми е какво е вашето мнение за този оргазъм? Правили ли сте го/правили ли са ви го?

Коментари

2.   Има големите теми в сайта по въпроса. Чети там.

3.   М на 34год. съм На този вид оргазъм се кефя най много, но за съжаление много рядко докарвам жена ми до него, иначе наистина става много мокро и понякога се случва да пръска и по няколко метра, в повечето случаи когато го получава е когато я обработвам с пръсти. Иначе една от предишните ми партньорки много искаше да го постигне"оргазма " но все не успяваше и на няколко пъти просто пишкаше което съще е много яко и възбуждащо

4.   Редовно свършвам така и имам късмет, че и партньорът ми го обожава, но бившият го намираше за гадно, ненормално и ми беше трудно, защото не можех да го контролирам. В резултат той правеше секс с мен рядко и накрая се разделихме. Сега съм щастлива! Както казах приятелят ми е във възторг и казва, че винаги си е мечтал за такава приятелка. Така, че дано намериш човек, който го харесва, защото изживяването е наистина уникално!

5.   На мен много ми допада. М на 37 съм, но тъпото е, че не е намирам такъв партньор като теб. Иначе ги има и онези хора, които се гнусят от подобни неща... но всеки е различен все пак така че... дано си намериш твоя фен :)

7.   Мъж на 43г съм. На мен ми се е случвало с една жена и чувството и възбудата бяха уникални. Жената ми го обля целия все едно се напишка.

8.   Искам такава жена, това ще е сбъдната мечта, макар и често да се налага да сменяме матрака мисля че ще си струва

10.   Здравейте фенове на скуирта, искам да ви попитам дали и на вас ви се е случвало да правите всичко както трябва, но просто да не се получава. Абсолютно всичко изпълнявам по стотиците клипове и обучения как да докарам жената до скуърт оргазъм и все не става и не става, ръчичката ли ми е къса, малко интензивност ли вкарвам, споделете и вие. Напипвам г-точката, и започвам стандартното клатене, но не би...

13.   Аз съм жена на 20 години и до скоро не свършвах изобщо при секс. Хубаво ми е, влажна съм, но до там. Сама клиторен оргазъм си докарвам почти веднага, като съм много възбудена и за мен скуирта беше мираж, Приятелят ми не е много надарен, но му хванах цаката. Най- бързо при мен се получава като съм отгоре и се изправя все едно в седнало състояние и започна да се движа напред и назад. Е, не очаквайте, , фонтан'' като в порното, но определено си свърваш стабилно. Супер е готино и на приятелят ми много му харесва да свършвам така.

14.   Лично мен ме възбужда много, много бих искал да ми с три момичета които да ме залеят обилно

15.   На мен ми харесва секса, но скуирт така и не мога да получавам. И сама съм пробвала, приятелят ми се е опитвал много пъти с пръсти да достигне до джи точката, но мен повече ме боли от колкото да ми харесва.
Ох да не говоря колко ме възбуждат лесни скуиртовете в порното.

17.   Да те докара до това нещо на мъжа трябва да му е много голям и дебел. С малък абсурд да се стигне до това, защото не докосва някакви точки навътре. На мен ми се случва но не всеки път,само когато секса е мощен и с силни тласъци. Много е яко, разтреперва крачета

18.   На това му се казваше "да се напикаеш от кеф", ама сега вече не е полит коректно и му викат скуирт.

19.   Размера на мъжкия орган няма значение. По скоро всичко е въпрос на психика. Някой жени свършват в следствие на анален секс, други вагинален а трети клиторна стимулация.
Моята жена на пример свършва доста мокро но не мога да кажа, че пръска по стената. При нея се полочава когато има пръст в дупето. Това както означава те там е джи точката и така ли! Не просто психика. А и тази течност изобщо не е урина.

20.   жена ако свърши така с мене по тази начин ще ми е голям кеф, за съжаление не ми се е случвало :(

21.   Хаха, 19, естествено, че е урина! Не знам, защо така се наежвате, като ви кажат истината. Няма нищо лошо във фетиша ви, но отвори един атлас по анатомия. Жендкият организъм няма механизъм да "еякулира". Единственото изхвърляне на течност може да стане през уретрата. Никой не ви съди, просто вас ви е срам и гузни бягате без да ви гонят.