Споделена история от Секс и интимност

Моят фетиш
Здр.Ж на 28год съм и реших и аз да ви споделя за моят фетиш ако може да се нарече фетиш,все пак не е нищо толкова странно и перверзно.Обожавам и страшно много се възбуждам когато осещам мъжки погледи върху мене. Повече от 90 % от дрехите ми са клинове и прозиращи главно бели прилепнали по тялото ми панталони,най ми харесва когато ги комбинирам така че да си личи бельото ми от долу,или в случаите когато съм без бельо да си личи че съм без

Коментари

1.   Добре, това е наистина страхотно. НО! Как не съм попаднал и веднъж на жена като теб? Все ги гледам в очите, настоятелно дори, но не прекрачвам границата където изглеждам като дебил, или по-конкретно като психопат, и никога досега не са ми “връзвали” заради това че ги наблюдавам заради провокативния начин, по който са облечени?

2.   Като прочетат мъжете неграмотното ти писане, ще им се отще да те гледат, а камо ли да си имат работа с такава жена. Но щом ти прави кеф, давай все така, защо не опиташ и нуди да го раздадеш, тогава повече погледи ще събереш.

3.   Здравей! Това е приятен фетиш. Моя позната (44 г. ) също е обладана от това от няколко години. Не се натрапва обаче. А напоследък е модно без бельо, това не е фетиш.

4.   Звучи доста тъпо, но щом те кефи...

5.   Здр. Ж на 28 год!
За фетиша ти ще си запазя мнението за себе си, обаче се чудя, до кой ли клас си го добутала - до осми, шести, или може би - трети? Ще съм изключително благодарна, ако споделиш!

6.   Е то всички българки са така за съжаление. Бил съл в западна и централна Европа и те уверявам, че там няма такова нещо. Ексхибиционизъм се нарича.

7.   Най-сетне някоя да си признае, че е яко влажна от това. Аз супер много се възбуждам, когато видя някоя, като теб. Но разбира се всичко е в главата няма да е удобно и редно да й споделя, само лека усмивка и тя се досеща. Какво би следвало ако някой те заговори и ти направи комплимент?

9.   Едно е фетиш друго е това което пишеш ти. За теб фетиш, но се излага, защото не е нормално да се харесаш на всички мъже. И аз харесвам определен стил и си позволявам с партньора си да съм така облечена, но това не значи, че искам да съм така през всички.

10.   Твоето не е фетиш, а курвизъм. Никак не страно, често се среща, то заради това всеки не заможен мъж пише "Останаха ли свестни момичета". За жалост трудно можеш да се откажеш от него, защото на такива ви е в кръвта.

11.   Съгласна съм с #9аз например само когато съм само с мъжът ми се обличам така,защото на него също му харесва да съм облечена по подобен начин,харесва ми да виждам възбудата му когато съм облечена така,тогава и аз съм неистово възбудена

14.   Да, лека форма на ексхибиционизъм е - изпитваш наслада от показване, макар и прикрито на половите си белези пред публика. Това е заболяване, което се лекува, но при теб е в лека форма поне. Фетишът ти може да доведе до насилие, внимавай (склонност към физически мазохизъм). Или търсиш точно този ефект? Или се кефиш на презрението, което повечето хора ще демонстрират зад гърба ти (душевен мазохизъм)? Трябва да се разровиш в себе си и да разбереш истинската причина за поведението си. Това не е съвсем безобиден фетиш. Към останалите - престанете да осъждате хората, които споделят. Като не можете да помогнете, поне не съдете. Мястото е за взаимопомощ, а не за одумване и хулене. Излезте от образа на Бай Ганьо и кварталните клюкарки.

15.   Е за правописа я наплюхте, тука някакво ѝ излобяхте, порицахте, и то за нещо толкова дребно. Само номер7 ѝ написа един нормален коментар, в смисъл наистина в тон с темата ѝ. Аз иначе съм по-скоро на мнението на номер6, но пък имаше ли нужда от толкова негативизъм? Нали всеки се възбужда от различни неща и по различен начин? На коя жена не ѝ е приятно да е желана от възможно повече мъже, и на кой мъж не му е гот да усеща, че всички жени, минаващи покрай него го бройкат? Фетишът ѝ можел да доведе до насилие, айде сега. Те изнасилвачите като почустват нагон не подбират особено, така че това как се е облякла една жена няма да я спаси, ако я набележи изнасилвач.

Жена съм.