Споделена история от Секс и интимност

Много ми е голям
Хора помагайте, дайте съвет. Много ми е голям, жените ме отбягват защото ги е страх да не ги увредя или защото ги боли, не могат да свикнат и ме напускат. В същото време ми се прави секс ама няма с коя поради гореизложените причини. Като седя по-дълго време във възбудено състояние започва да ми се вие свят, а като ми спадне се посъвземам, сигурно е защото притока ми на кръв от главата отива за ерекция, поне така си мисля ама ме е страх да отида на доктор. Нося все широки и раздърпани дрехи за да не личи какво се мотае между краката ми, иначе ставам за смях и обект на подигравки.
Помагайте със съвети, идва ми да отида в манастир монах или да се гръмна. Кажете ми какво да направя за да мога да водя нормален живот.

Коментари

1.   Отиди при хирург да ти го намали малко.

2.   Върви при каките над 30-35.

3.   Стани порно актьор. Снимай си го, търси в Гугъл порно сайтове и ако имат имейл за контакт, пращай снимката с молба да те свържат с продуцентите. Ако наистина ти е голям, все някъде ще те вземат. Хем ще праскаш, хем ще ти плащат, а с парите ще праскаш още.

4.   Абе то колко ти е голям?(ако може да кажеш в cm)И на колко си?

5.   Стани порно актьор и всичко ще е точно

6.   Ами отрежи си го.

8.   Колко ти е голям?

9.   Колко голям? Моят е 17 см. и се чувствам добре, а жена ми вече 20 г. сияе.

10.   Колко ти е? Е не го вкарвай целия.

11.   Голям, голям колко да е голям? ! За един 18 см. е голям за друг 20 см е нормален. За мен моя не е голям и не мога да дам съвет, но имам един приятел с голям -22см. и дебел, та с него ходим на платено и се кефя като платените каки им се разтпеперват краката като го налапат, но не се отказват. Преди време татуирах огромния атрибут на един клиент /19см в заспало състояние/ питах го как я кара с жените, пича се кефи и вика.... карам ги по трудови колективи подред. Питам, кво значи а оня /синпатичен мъж/ ми казва, в едно даскало праснах домакинката а тя ми доведе де що даскалки от школото се чукат, ей така за проба! Сега съм в една шивашка фабрика, още на 1-ви етаж! Така, че пич ДОВОЛЕН БЪДИ, че ти е голям, пък може и да ти е 10 см. и да пишеш ей така от комплекс! Интернет е лъжовно място по принцип.

12.   Това явно е поредната измислица на онзи, който е писал темата за монаха.

14.   Чак пък да ти се вие свят не преиграваш ли малко на колко си години и колко сантиметра ти е пениса

16.   На мен ми е дори още по-голям и нямам оплаквания.

17.   Номер 11 се опитва да се състезава по измислени истории с автора на темата, освен ако не са един и същи човек.

18.   автора съм - 21 см дължина (мерил съм го с шивашки метър от горната страна) от основата до върхът, обиколка 16 см в еректирало състояние, приятелка също ми го е мерила и пак същите мерки е изкарвала, на 23 години съм

19.   Ххахаха ама си и вярвате.

21.   Ммм подмокрих се като прочетох колко ти е.. Страхотен ти е, много се кефя да ме изпълват така, чак се разтрепервам и свършвам многократно, браво на теб, някоя ще те оцени!
( Една какичка )

22.   Номер 11, винаги когато татуира клиент прави снимки! Няма проблем да пратя няколко различни правени в студиото, . включително и на 2 татуирани пениса /единия е оня огромния със скорпиона/. Колкото до приятелчето... заповядай в Шумен и ще Ви запозная :)

23.   Както мъжете са с различни размери, така и жените са с различни размери. Трябва ти жена тип слоница според Камасутра. Просто напиши в гугъл "тип жена според Камасутра" и виж по какво ще я познаеш.