Споделена история от Секс и интимност

Има ли женска част
която ви грабва и ви привлича по-приоритетно или зависи от жената, или гледате от всичко по малко? Мъж съм, но мен ме привличат женските крака и дупе. Едва ли не критерия ми дали жената е хубава се изчерпва с това дали има дълги прави крака и добре заоблено стегнато дупе. Не че не забелязвам и другите неща, но обикновено само тези могат да ме накарат да се развълнувам. Другите може да ми харесват предимно визуално, но нямат тази власт над мен. Питам да знам и при другите ли е така или аз имам нещо като фетиш. Иначе освен тялото много ме привлича и женската коса.

Коментари

2.   И мен ме привличат крака дупе глезена

3.   Лоша тема избра, синко. Сега ще ти се нахвърлят грозните чанти да те ругаят какъв простак си, че коментираш женската (не тяхната хипопотамска) физика.

4.   Определя се дали една жена е хубава, като и видиш лицето. Д-то и краката много лесно и бързо се изменят. Физиономията, обаче, не.

Като си говориш с момичето, гъза и краката ли ще ѝ гледаш? Ами, ако има супер тяло, но е грозна в лице, ще я вземеш ли???

Съжалявам, ама имаш турбо повърхностно "мислене". И, да, фетишист си. Не те съдя, просто констатирам.

6.   "Не те съдя, просто констатирам."

Това ми звучи, като оня виц, дето Иванчо отишал и казал на попа:
- Дядо попе, майка каза, че днеска имаш рожден ден и че трябва, да ти честитя без да те псувам. Затова - Честите рожден ден, ама утре щи иба майката, предест дърт!

7.   Според мен не е фетиш. Всеки си има някакви неща, към които има слабост. Хора с такива характеристики веднага ти правят впечатление. На това му викат да си имаш тип. Примерно аз съм жена и много харесвам един мъжа да има плоско коремче, да е висок и да има тъмна коса. Просто тези неща са ми мъжествени и ме привличат.

Така че, не го мисли толкова. Дано намериш момиче с тези характеристики, с която да си допаднете взаимно.

9.   И аз се заглеждам по дупето и краката, по-точно пропорционалното съотношение между талия/ ханш/ дупе/ бедра. Например аз харесвам жени с по-широк ханш. Мисля, че доста мъже харесваме точно тази част, защото широкият ханш е признак за плодовидост у жената.
Иначе не всичко е дупе и крака. В смисъл грабват ме очите, погледа, усмивката у жената. Ако и като характери си паснем, всичко е наред.
Но имал съм слабички приятелки, имал съм и по-пълни.
Тоест не гледам само половите белези.