Споделена история от Секс и интимност

Как да разбера дали едно момиче е девствено?
Здравейте! Младеж съм, не съм много опитен в секса, но главния въпрос е, по какво, и как може да се разбере дали едно непълнолетно момиче е девствено или не е? Има много теории, чувал съм и съм чел, например има 13 годишни които още си играят на площадката и не мислят за секс, което означавало че са девствени, но ако видиш 13 годишна да се гримира конти, и да се държи като малка жена, и хич да не проявява интерес към игрите, а на кратко към детството, значи не е девствена! А дали наистина е така? !
А на някои места съм чел че, когато едно момиче не е девствено, му личи и се разбирало, но въпросът ми е как? Наблюдавам, когато се разминавам със непълнолетни момичета, виждаш ги нормално облечени и си вървят по пътя, но как да разберем дали са девствени или не? След като едно непълнолетно момиче прави секс, по какво му личи и каква точно му е промяната след секса, как се разбира?
Питам защото съм на 21 години, а имам сестра на 13 години, и предвид нея и нейните приятелки, и моля ви, не коментирайте сестра ми че ако иска да прави секс ще прави, то тея са ми ясно, въпросът ми е как да се разбере дали едно непълнолетно момиче е девствено и как се променят след секса и по какво се разбира?

Коментари

2.   Косата и става синя, а миглите червени?
С извинение, но на 21 години на теб ти личи, че си девствен.
Явно образованието ти доста куца, но всеки трябва да се научи, че да не се излага.
От външния вид, няма как на 100% да разбереш дали е правила секс или не. Тоест няма единен белег за това. Да факт е, че има 13-14 годишни момиченца, които са по наконтени, но по-скоро го правят, за да привличат внимание.
Та докато не си вкараш пишката ти, няма как да бъдеш сигурен на 100%

3.   Каква физическа промяна очакваш да има? Би трябвало да знаеш, че при някои момичета първия път има кръв, но и това не е гаранция. При мен например нямаше, въпреки че си бях девствена, но но момчето не ми повярва. Обикновено има болка и по това също можеш да познаеш, че момичето е девствено. Но да видиш някоя на улицата и да определиш - няма как да стане.

4.   Дори и да спиш с едно момиче, пак не можеш да си на 100% сигурен дали е девствена или не, камо ли само с гледане. Може да има кръв, но да са я аргасвали само изотзадзе, може пък да няма кръв, защото поради някаква причина ципата се е скъсала отдавна (например при падане) или просто не си успял да я скъсаш добре. Може би само гинеколог може да разбере със сигурност евентуално

5.   Къде? Отпред или отзад :-)

6.   Никога не можеш да знаеш със сигурност. При някои има кръв и болка, при други не, някои са си скъсали девствената ципа при спорт, други сами и т.н. По никакви признаци не можеш да се ориентираш, освен ако момичето не ти каже само.

Аз, например, съм на 22, а изглеждам като 15-годишно невинно момиченце... Просто нямаш шанс да разбереш коя какво е правила и какво не.

7.   Както са ти казали - не можеш да разбереш, дори при полов акт.
Има много момичета, при които ципата се скъсва по някаква друга причина, дори никога да не са правили секс. Има жени, при които тя е толкова еластична, че се къса чак, когато родят.
Ако роди с цезарово сечение, тогава ще си има ципа цял живот, но пък ще е правила секс.

Ако искаш да имаш нормална връзка просто ще трябва да се довериш на момичето. Но така или иначе това дали е девствена или не, не би трябвало да има значение, ако любовта е истинска.

Има хора, които са правили секс, но имат добра и чиста душа. И има злобари, които са девствени. Така че това не би трябвало да е определящото.

8.   Автора!
Казвате само като стигна до секс със тях ще разбера, но аз съм на 21 години и пълнолетен, а те малолетни, но придобих напредстава.

9.   Номер 3 и при мен стана същото първият ми път, и отново момчето и до ден днешен не ми вярва, че бях девствена.
По темата-няма как да разбереш.

10.   Ами - правиш и гинекологичен преглед. Няма да изпадам в подробности, но с едно фенерче и евентуално - лупа - ще разбереш веднага, дори и да не си доктор. :)

12.   "Казвате само като стигна до секс със тях ще разбера"

Не, вече няколко човека ти казахме точно обратното - че и след секс не можеш да си сигурен.

14.   @7
"Има хора, които са правили секс, но имат добра и чиста душа. И има злобари, които са девствени. Така че това не би трябвало да е определящото. "

Донякъде е така, но зависи. Ако някоя жена е избръмчала 100 души, чакай я да е с чиста душа и да ти е вярна. Не че няма и такива, ама са рядкост.

И не, не става въпрос дали е девствена, нормално е всеки да си е имал приятел и да е правил секс. Ама едно е жената да е имала 3 дълги връзки за 10 г. примерно, друго е да са я шибали през вечер в тоаlетната на дискотеката различни, че и по няколко наведнъж. Така че не е въпроса дали е правила секс, а нюансите. Само пак не ми ги разправяйте как една жена се "наживява" (нали така го наричате) до 30 и после казва "Стоп" на курварлъка и става образцова съпруга за пример в следващите 50 г. Просто няма да ви повярвам.

15.   Ще си задам въпроса по друг начин, един човек се променя след като прави секс, поне така мисля. Пример, едно момче се държи детско и тъпо, но в момента в който прави секс, не се ли променя психически например, да се държи по зряло, по като голям човек. Ами същата работа не е ли със момичетата, примерно непълнолетно момиче, още ходи на площадката, държи се детски и си играе, детското е във нея още, нито се гримира нит нищо, но във момента в който изгуби девствеността си, не се ли променя психически, примерно да се дърпа вече от игрите и от много други неща, и вече да се гримира и да се държи като жена. Това ми беше въпроса! Има ли вероятност момиче да се гримира и да прилича на жена, а всъщност да е девствена, или обратното, да се държи детски да играе със кукли и да ходи на площадката, да не се гримира, а всъщност да е изгубила девствеността си. Нямам предвид буквално да разберем по време на секс, но имам предвид, след секса, не се ли променя психиката на човека, променя ли начина му на мислене, начина на държане, разсъждаване?
От Автора!

16.   15, брат, колко пъти още трябва да ти кажем, че не можеш да разбереш нито по поведение, нито по кръв, нито по ципа. И не, не се променя. Дори и да се промени, ти няма как да знаеш от какво е промяната и дали е точно от секс. Как още да ти обясним, че няма такова нещо?

17.   А какво те интересува, всъщност? Някакъв гаден фетиш?

18.   Няма абсолютно никакъв начин да си сигурен в нечия девственост. Някои момичета даже се раждат без девствени ципи. По поведение също не можеш да познаеш, така че се откажи от тези глупости. Ако ти е толкова любопитно дали някоя е девствена, просто я питай, но дали ще ти каже истината си е нейна работа. За всеки случай избягвай такива въпроси, много са просташки. Допустимо е само ако с момичето сте много близки.

19.   Ясно. 21 годишният чекиджия иска да разбере коя от 13 годишните приятелки на сестра си да подхване и да не удари на камък. Знаеш ли, че може да влезеш в затвора или поне да дадеш бая пари на тоя-оня докато те заплашват с дело?

20.   Аз нямах кръв пи първият си полов контакт. Добре, че не попднах на комплексар, който да се съмнява в мен и това, че съм девтсвена. Болеше си. Първият път бе пълна пародия. Той се мъчи да направи нещо, мен ме боли и се дърпам. Чудо. И втория и трети и петия път. Чак след месец започна да се случва нещо наподобяващо на секс, без болка и дискомфорт. Пък на теб ти личи от километри, че си девствен. И изводът е, че по държание , няма как да разбереш, дали някой е девствен, но с тъпите си въпроси тотално може да се издаде. Разбира се, в това няма нищо срамно.

21.   Трябва да я заведеш на гинеколог, за да провери дали ципата и е скъсана. Ако не е, накарай го добре да огледа ципата за печат на някоя месарска фирма.

22.   Хахахаха, някои от коментиращите твърдят. че по държанието не можело да се разбере дали някоя е девствена, но успяха да разберат, че автора е девствен, без даже да са го виждали! :D