Споделена история от Секс и интимност

Непрекъснато ми се прави секс! Полудявам!
Не е майтап. Съвсем нормална жена съм, на 40, омъжена и правя секс нормално - два-три пъти в седмицата. Но от няколко дни се случва нещо странно, непрекъснато ми се иска. Ако съм с по-тесни дънки или си притисна краката един в друг, получавам мини оргазъмчета... Притеснявам се, моля някой ако е имал подобен проблем да сподели.

Коментари

1.   Значи ти е дошло времето да намериш повече секс, след като 2-3 пъти седмично не ти е достатъчно, а и изпълнителят може да не се справя!!!
От теб зависи какво ще предпочетеш;пластмасов или кожен вибратор!?

2.   И на мен ми се прави, но нямам мъж. Така че да ти имам проблема!
Ж45

3.   Жалко, че такива жени не може да бъдат разпознати. Може би ако сложите часовник на дясната ръка би се получило интересно. Които му се ебе с часовник на дясната. Нещо като международен знак на перманентно разгонените.

4.   номер 1, аз обичам мъжа си и ми харесва сексът с него. За двойка с около 17 години стаж мисля че всичко е ок. Просто това за което пиша никога не ми се е случвало. Пак ще повторя - имам чувството, че интимните ми части непрекъснато са свръхчувствителни, така както преди секс... с тая разлика, че това чувство вече 5 дни е непрекъснато. Дори ми е трудно да се концентрирам и да работя. Снощи правихме секс, за нула време свърших, после още 4 пъти. Днес пак съм така. Ужасно е! И не знам какво да правя.

5.   Страхотно, ще следя с интерес!

6.   При мен се случи към 48 г., когато цикълът ми стана нередовен и почнаха първите симптоми на критическата, но при теб е рано. Тогава съпругът ми ме чукаше сутрин и вечер, а няколко пъти ме изненада и в обедната почивка, като ме заведе в един офис. Ние с него сме набори. Гледам го, беше си направил бурканче с мед и орехи и си взимаше по две - три лъжички на ден. При моя случай бързо получавах оргазми и за разлика от преди предпочитах краткия секс. Също така не се нуждах от специална подготовка, беше ми достатъчно само да го вкара и да ме разтърси.
Е, всичко премина за около година и сега го правим два - три пъти седмично.
Говори със съпруга си и не се притеснявай. Аз така направих.
Ж 53

7.   Значи - свържете се с мен, мъж на 30 - ще ви дам това което искате

8.   А пък моята жена не иска изобщо, незнам дали само вкъщи е така.
М43

9.   Чудите се какво да измисляте

11.   Влизаш в критическата.. :)