Споделена история от Секс и интимност

Защо тялото ми не иска секс?
От месеци наред тялото ми не иска секс. Имам си сериозен приятел, на 22г. съм. Връзката ни е супер, изключваме той да е причината, както и стрес, притеснение и подобните неща. Психически съм настроена за секс, имам желание, но физически... истинска нула. Ако някак успеем да стигнем до секс изпитвам удоволствие и всичко е ок, но в повечето случаи дори не му давам да ме докосва. Не знам какъв е проблема и не знам кого да попитам. И не, не е просто период, понеже продължава вече сигурно година..

Коментари

1.   Купи си таблетки Бабини Зъби. 10 лева са 100 таблетки и подобряват либидото

2.   Не си дала отговор на най-важния въпрос - Сексуално привлечена ли си от него?

Една връзка може да бъде супер, но това не винаги означава, че ще има сексуално привличане.

3.   До номер 2:
Да, привлечена съм.
Нямам желание като цяло да спя с когото и да било. Затова съм сигурна, че проблемът е в мен. :/

От авторката

4.   Ами момиче, може само да се радваш че тялото ти НЕ ИСКА СЕКС! Знаеш ли как хората се излагат заради единия секс? И връзки от много години се разрушават и просто нямам думи. Не слушай номер 1, защо трябва да пиеш нещо, че да ти се прави? Един път в седмицата е достатъчно. Според мен си на по-високо духовно ниво затова не искаш. Духовен човек ли си ти? Ако отговора ти е да, ето затова не си сексуална. Ако приятелят ти, не мрънка не виждам причина да се измъчваш. Пък ако е от тези които ти искат всеки ден го зарежи. Аз с такъв човек не бих имала връзка.

Слънцето

5.   Защото му е малка пишката и е зле в леглото. И айде да не се заблуждаваме, масово не стават за секс добрите момчета. Като си хващаш Путьо, какво очакваш. Я пробвай с някой плейбой, да ти вземе акъла от секс, да видиме дали не ти се прави. Най-тъпото е да си мислиш, че проблемът е в теб. От личен опит ти Казвам. И за протокола, имам супер много опит с мъжете. Тоя мъж не става за секс. Ако ставаше, ще се подмокряш само като се сетиш за него. Айде са ходи говори с майка ти, да ти каже, че е добро момче и трябва да го обожаваш. Хващате си педали. После олее. Любовта е страааааст. Тръпка. Енергияяяя. Химияяяя. С тоя ли ще си прекараш дните. Сори, ама се ядосвам като чета такива неща и съм сигурна. Че ще те нахйтат. Че ти си виновна.

6.   Имам същия проблем. И аз съм на 22 и имам сериозен приятел и се разбираме идеално, ние се допълваме и си изкарваме страхотно като излизаме, но изобщо не ми се прави секс от месеци насам. Не давам да ме целува, а само да ме държи за ръка, някакси нямам нужда от близост. Обичам си го, но не ми се прави секс, а го правя само за да не се сърди. Като правим секс имам много малко оргазми. Мислех да пиша същата тема като теб, но видях твоята. Дано някой да даде правилен съвет. Иначе от коментарите до тук, някой каза да се запиташ дали те привлича самият той сексуално. Аз като се замисля, моят приятел не ме привлича сексуално, но като видя някой красив мъж не се възбуждам на учицата. Може би ако съм на дискотека и пия нещо, тогава ще си харесам някой определено, но не съм тип човек който изневерява.

7.   Пусни си изследвания на щитовидната. Лека, може да е хормонален проблем.

8.   Омръзнал ти е.

Нормално е, според последни проучвания жените в дългосрочни, сериозни връзки всъщност желаят повече разнообразие и по-бързо им омръзва партньора им.
Докато при мъжете, се наблюдава стабилно сексуално влечение към дългогодишната им половинка, без промяна.

Цялата илюзия, че "мъжете изневерявали повече и точили лиги по други жени", докато са обвързани е нищо повече от прожекция от жените за тяхното скрито поведение, с цел манипулация(жените, всъщност копнеят повече разнообразие)

И други жени като теб са изпадали в състояние като твоето, което обясняват и реферират като "Загубих интерес в секса ни след бракът" или нещо от сорта на "Нямам нужда от секс повече".

В действителност обаче, просто приятеля ти толкова много ти е омръзнал сексуално, че си спряла тотално да го виждаш като сексуален обект. Причините освен посочения, природен ФАКТ, по-горе са:

Приятеля ти се е занемарил.

Първоначално никога не си била истински, силно чисто физически привлечена от него.

Приятеля ти страда от слаба или неадекватна ерекция, с която не може да те докара до силен оргазъм, от който се отделя хормона Окситоксин, чрез който се привързваш към него и също така, се привличаш повече от него.

Качествения секс, между двама обвързани партньори е фундаменталнато/най-важното нещо за една здрава връзка, между двама души.

Приятеля ти, трябва да е способен да получи здрава ерекция, като пенисът му еректирал, трябва да сочи 1ч. (по часовника).
Така, независимо от размера на приятеля ти(той едва ли е под 12см), е абсолютно способен, ако издържа 30мин. да те чука без да свършва, да те докара до невероятни, конфулсивни оргазми.

Вкрайна сметка, учените вече са доказали, че жените са по-малко устроени от мъжете за моногамия(ах, каква ирония).

Основната причина жените да се женят не са, до толкова желания за семейство и деца, а СИГУРНОСТ и финансова стабилност.
Мога да потвърдя фактите и аргументите, които споделям с теб, но проучванията са на английски език.

Ако изневериш на съпруга си, ще възстановиш желанието си за секс, но така рискът съпруга ти да изпадне в депресия, да развие редица заболявания, включително рак. След потенциална тежка раздяла с теб е 300% по-висок и със 100% сигурност, че ще разбере(доста лесно се усещат тези неща) и връзката ви ще бъде унищожена.

Алтернативния вариант е, да приемеш сексуалната си природа и да се бориш, морално срещу нея.
Вариантите са 3:

Религия и собствени убеждения.

Да помогнеш на съпруга ти, да стане по-привлекателен(каквото и да ти коства), с това ще му се пдобрят и ерекциите.

Да разнообразите секса, да добавите дилда, вибратори, косплей и др. Или... да си дадете почивка, без никакви изневери, така ще байпаснеш женската си природа и ще бъдеш по-привлечена както романтично, така и сексуално към приятеля си.

Събуди се, бъди еволюирал човек. Не лъжи, споделяй и ПРИЗНАВАЙ, пред себе си. Дори когато имаш "тъмни мисли".

Поздрави,

П.