Споделена история от Секс и интимност

Според вас кога съм забременяла ?
здравеите моля ви според вас просто кажете мнението си правих секс или на 1 ви април или на 2 ри април.
след това на 29 , 30 май или 1 ви юни там някаде пак го правих и тогава тои сварши в мен много дори го задаржа и след това не станах кам 10 или 15 мин...
след няколко дни си направих тест имаше или нямаше седмица чесно казано не помня мисля че след 5 дни бях си направила тест за бременост и така беше отрицателен. 13 ти или на 14 ти юни трябваше да ми доиде но не ми доиде аз си помислих че ште ми доиде може да си е сменило датата незнам но не ми доиде и на 18 ти юни си направих тест които показа 2 чертички та се питам кога може да сам забременяла дали април или в края на май месец моля ви отговорете така както мислите без обиди и глупости всички сме хора все пак...

Коментари

3.   Когато си пропуснала уроците по български език... Това е шега, но все пак прочети колко неграмотно си написала текста. Както и да е, предполагам, че си била с различни мъже и заради това се чудиш... Най-добре отиди на гинеколог. Обясни му положението, ще те прегледа. Успех

5.   Ако цикълът ти е редовен, би трябвало да дойде през април и май- около 14, значи тогава си забременяла в края на май или 1 юни. Поне от написаното така е най-логично. Не разбрах смисъла на въпроса, при положение, че днес сме 25. 10.

6.   То дошло време да раждаш, дето се казва, ти сега си се сетила да питаш кога си забременяла...
Жена 45

7.   Че то са минали четири месеца оттогава. Гинекологът ти би трябвало да ти е казал кога горе-долу е стнало забременяването.

9.   Гинекологът ще ти каже възрастта на ембриона.

10.   И по-странни забременявания се случват, от опит го казвам. Имаше период в който само започвахме отпред, а после го правехме отзад и там свършваше. И пак забременях.

11.   Темата ти кърти... по всички показатели... Дори самата идея да попиташ подобен въпрос в интернет...

12.   Явно си била с различни мъже и това те притеснява. Според мен си забременяла тогава, когато е свършил в теб, този с, когото си била края на май месец. Но не даваш подробности за акта на 1ви април, тогава мъжа свърши ли в теб, кога ти е била овулацията? Най-добре отиди на гинеколог, той ще може да ти каже истината, тук малко гадаем.

13.   Най-елементарното - имала ли си цикъл между двата периода? Бременност настъпва по време на овулация, което е 12-15 дни от първия ден на цикъла.
Нещо будалкаш :D

14.   Между първия и втория случай имаш почти 2 месеца, през това време имала ли си цикъл?