Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете (30-)
Здравейте! Въпросът ми е малко, всъщност доста нетипичен, затова, моля, без идиотски коментари. Питането ми е сериозно.

Писала съм си с разни момчета и някои от тях са ми споделяли, че си умират да включат пишкане в секса, особено някое момиче да се изпишка върху тях, а един даже каза, че си мечтае да пие урина... Лично аз не бих могла да причиня на някого такова нещо, но имам и аз желание, свързано с това.

Проблемът е, че няма с кого, другият е, че ще ме е срам да питам. Имам едно конкретно желание, само че не е точно това, което си представяте. :)

Въпросът ми към вас е много/малко ли са момчетата, които биха се съгласили? (Не става въпрос за нищо страшно) Как точно да питам, без да си помислят лошо за мен (ако е възможно)?

Имам интерес и към фуут-фетишисти. Действа ми изключително приятно, когато се радват на стъпалата ми. За това как да питам? Ще има ли кой да се навие?

И, моля, без сърдити, но се обръщам единствено към мъжката аудитория под 30 г. Ще се радвам да споделите мнения, подписани с точна възраст. Благодаря!

ж/21

Коментари

1.   Аз не бих се възползвал, мерси.

2.   Аз бих. Фуутфетишист съм и ужасно много се кефя на крачета. Другото не съм го пробвал, но ми се струва супер идея. Кофти, че няма как да се запознаем(

М27

3.   Привет! На 31 съм и имам силен фуут фетиш. Мога ли да бъда полезен?

4.   Аз съм над 40 ............ Късно започнах да водя полов живот след 27 си година , който продължи около 9 г. При което нямах никакви конкретни фетиши ..........стандартен с повече нежност и ласки.Същото се и оказа с партньорката ми твърде консервативна ........ в последствие тя ми стана съпруга и след раждането на децата половия живот приключи и достигна до няколко пъти в годината .............Та през този период в мен се заформиха именно тези желания за който ти намекваш ..............фууд фетиша и другото , но явно това се дължи на многото клипове въртящи се по мрежата , иначе и на мен ми е неудобно да я коментирам тази тема ,при условие че жена ми , пак повтарям е консервативна в това отношение .............едвам успявам по време на малкото ни контакти да я погаля по глезените и стъпалата . Пожелавам ти успех в намирането на партньори и колкото се може по-рано да изживееш хубави моменти .

5.   Всеки втори ще ти лиже краката и ще пикае у мивката пред теб.

Братан.

7.   Здравей, аз съм мъж на 36г., и обожавам фут-фетиш, с удоволствие бих облизал хубави дамски крачета, най-обичам да облизвам петите. Относно писинга, не съм го правил, но при здрав партньор, нямам нищо против да ми се изпишка. Как можем да се запознаем с теб! дай ми някакъв знак?

8.   Аз съм на 31 и обожавам красиви дамски лакирани крака. Ако са леко груби подивявам... Това е рай, да ги мириша, милвам, целувам, смуча и облизвам. Няма такова блаженство

12.   Привет, авторката съм. Радвам се, че има хора, които биха се съгласили, наистина. Благодаря на всички, които коментираха както трябва, само че не писах с цел запознанство, а и тук няма как. Благодаря още веднъж!