Споделена история от Секс и интимност

Странни фетиши
Здравейте!
На 21 години съм. Все още не съм започнала да водя полов живот, но нещата, които ме възбуждат адски много са странни и се чудя защо изобщо ме привличат толкова много. Чудила съм се като си намеря приятел дали ще искам същото и в секса с него.
Нещата, за които ви говоря са именно: сядане върху лицето на момичето, риминг от момичето на момчето, лизане на краката на момчето, писинг (за него съм сигурна, че не бих го правила в реалния живот, но просто ме възбужда). Харесва ми също доминирането и да ме третират като кучка, идея си нямам защо.
Иначе извън тези фантазии съм много скромно и дори стеснително момиче. Ако споделя на някого от познатите или приятелите си какво ми се върти в главата ще останат шокирани, защото не давам никаква индикация за такива мераци.
Според вас на какво се дължи всичко това, дали е просто фаза или ще искам да го вкарам и в сексуалния си живот в бъдеще?

Коментари

2.   Здр.какво точно си представяш с ПИСИНГА

3.   Според мен ще го използваш в секса! И в това няма нищо лошо, дори не е толкова извратено, така, че споко! ;)

Ж.25г.

4.   Гледаш прекалено много порно

5.   През живота си съм срещал много жени, които са се възбуждали от всякакви неща, но никога не са искали да ги практикуват.
Имах приятелка, която най-много от всичко обичаше да гледа gang bang порно, в което направо пръскаха "главната героиня" и в разговор ми е казвала, че супер много се възбужда, но само да го гледа. Никога нито ѝ е минавало през ума да го прави в реалния живот, нито някога ще иска.

Фантазиите съвсем спокойно могат да са само такива.

Братан.

6.   Здравейте.
Мисля, чи самото заглавие е не правилно.
Фетиш, е сексеално привличане към неодушевен предмет, а в случая авторката го използва към определени части от човешкото тяло. До тук с "добронамерената критика".
Мъж, семеен на 35. Аз съм огледалния образ на авторката.
Обичам, жена ми или(жени), с които съм имал сексуална връзка - избирателно да ми сядат на лицето, да им лижа дупето, пръстите на краката и т. н. ( писинг, също съм си мечтал), но и аз едва ли ще го пробвам). Харесва ми "мека" доминация от страна на жената.
Не да ми заповядва, а да настоява.... "да олижи ми путката.... дай да ти седна на лицето.... да олижи ми пръстите на краката... да продължавай... да харесва ми.... "
До колкото знам, тази форма на сексуално общуване се нарича worhip - близък превод - преклонение.
Мисля, че ако намериш, подходящ партньор и ги изпробваш, тогава ще си по наясно със самата себе си... ( какво ти харесва в секса и какво - не).
Според мен, ти харесва да те доминират в леглото.
Дали искаш, ;само в леглото или и живота, трябва да си отговориш сама.
Мисря, че отговора, можеш, да го намериш, пробвайки с партньори, .
Как те, приемат.
Според мен нищо, лошо няма в желанията ти за в леглото.
Докъде, ще стигнеш... - решаваш ти.
Успех.

8.   Здравей. В секса нямай задръжки и прави това, което на теб ти се прави. Не слушай останалите, защото тогава ще им се водиш ти по акъла и секса няма да е нещо лично и интимно, а клюкарник в които комшийките ще си експериментират. Правя всичко... писинг, фистинг...лизане и пр. На времето и аз се водех по акъла ти да слушам хорското мнение и се бях хванала с един дето беше егати дървото, а аз няколко години докъто се осъзная бях незадоволена, нервна и раздразнителна. Сега както се досещаш всичко се промени и съм доста по-щастлива в живота си. Успех.

10.   Според мен няма нищо лошо в тези неща, единствено трудното е да намериш човек, който да има същите фетиши. Лично аз се възбуждам, когато си мисля, че съм жертва, но в живота и секса това не ми харесва. При всеки е различно.

12.   Здр. М на 36 год съм това което си фантазираш са напълно нормални неща, на мен като мъж ми харесва и съм правил писинг и сядане върху лицето така че съм сигурен че ще се хареса на партньора ти

13.   Виж сега мила, отговори си на въпроса - харесва ли ти това?

Според мен те кефи и ще се появят нови емоции, възбуда и чувства, щом ти харесва значи няма нищо нередно и е нормално да искаш да го изпиташ, наслади му се на това удоволствие.

Ще ти споделя нещо и за мене си. Аз съм девствен и нон-стоп имам перверзни мисли в ума, възбуждам се лесно, искам да пробвам страшно много неща.

Искам мацката да е с клинче ама мега прилепнало и да е без бельо и да е вдигнала клинчето макс нагоре, така че сладкото мокро пуси, с невероятен аромат, който те побърква и те привлича, кара те да искаш да я схрускаш, да я изядеш ммммм, да пошляпваш дупето й, да й разкъсаш дрехите ммммм

Искам да е с обикновени бели бикини, съвсем обикновени и да направя дупчица в тях, която да е мн малка и да я разширя с пенис мммммм

Искам мацката да й се пишка много и да идем с нея в банята и да събуя гащичките й и да не й давам да се изпишка ами когато тя вече не може да издържа да проникна в нея и тя да не може да търпи и да започне да напишка пениса ми

Искам с мацето да идем в тоалетната да сваля гащичките й и тя да се изпишка, а после да й избърша пусито с хартия, много е сладко

Искам да правим секс с нея докато е в цикъл в банята ммммммм Искам да го правим докато тя е с превръзка, страшно секси мн ме възбужда това също

М27 от Варна, скромен, интроверт, без мн приятелi

14.   Аз не виждам абсолютно никакъв проблем с фантазиите ти! Всички имаме фетиши без значение дали ги споделяме публично или ги пазим за себе си (и за партньора). На последният ти въпрос отговора е ДА! Ще искаш да ги вкараш в секса. Дори ще еволюираш и ще започнат да ти харесват и други неща. Спокойно! Ще си намериш приятел, на който му харесват изброените от теб неща без проблем! Успех!

15.   И аз до 21 бях девствена. С приятелят ми сме правили всичко, без лизането на пръстите, защото и двамата не си падаме по това. Ако намериш точният човек, може да експериментирате. Не мисля, че има нещо странно, ако и двете страни имат желание.
Д.

16.   Здравейте, аз също имам същите фетиши като авторката на темата и съм ги осъществявал многократно! Обожавам да сядам на лицето на момичето и да ме лиже докато се души под задника ми! Също така да ми лиже и смуче пръстите на краката, особено ако цял ден съм бил в движение, това е идеалното наказание за робинята. Няма нищо странно и нередно в тези неща, в днешно време всеки има някакви фетиши :) Правил съм същите неща и с някой момчета, просто да ми бъдат седалки, макар и с дънки и да стъпвам върху тях! Ако има мераклии винаги съм навит ;)

18.   Имам въпрос - какво представлява писинг?

19.   Мисля си че ще прехвърлиш желанията си и в секса, в това няма нищо лошо, ако не го направиш постоянно ще имаш чувството че нещо ти липсва.