Споделена история от Секс и интимност

Нежен или груб секс?
Ж24
Защо много мъже мислят, че желанието на жените за груб секс означава, че искат да бъдат по някакъв начин физически тормозени и че искат мъжът да се държи гадно с тях? Обичам грубия секс, обичам да усещам мъжа да доминира: дърпане на коса, стискане, заповядване, "мръсно" говорене, НО само в секса. Никога не бих позволила на мъж да ме удари, да ме тъпче и унижава извън секса, а ако се стигне до там това би било края на отношенията ни.
Никога приятелите ми не са такива и ме е срам да кажа какво искам, защото всички мислят, че искаш едва ли не някой който да те пребива.
Вие какво мислите по темата? Какви са вашите предпочитания?

Коментари

1.   Защото така им се ще на повечето мъже, но... мечтите са безплатни.

На мен също ми харесва грубият секс, в най-чиститата и естествената му форма. Порно-имитации - никога! Харесвам също и нежният, даже повече. Грубият ми е за от време на време.

2.   Жените искате да точно това, което уж не искате. Като попаднете на някой романтичен и му се чудите или присмивате. Вас ви чукат.

3.   В секса обичам разнообразието. Понякога да е по-доминантен и груб, понякога нежен и внимателен, понякога страстен и необуздан, понякога целенасочен и преценяващ. Само едно нещо писва, но повечето хора си имат определен стил и като цяло се придържат към него, за съжаление. А иначе, това че искам нещо в леглото, не значи, че го искам и извън него. Някои неща, които се случват в леглото са чисто и просто фантазия, която се разиграва. Реално такова отношение не е приятно.

4.   И двата, но предпочитам нежния. Грубият само за от време на време. Обожавам да ме чукат грубо, даже леееко да боли, но както казах, само от време на време. Иначе и аз бих изритала някой самозабравил се мършляк, който си позволява твърде много. Всъщност съм го правила и бе супер яко изживяване да срина фалшивото самочувствие на копелето. Жалния му поглед никога няма да го забравя.

5.   Ж 24
Аз предпочитам нежния, когато имам чувства, но грубият може да бъде многоо възбуждащ и с удоволствие го практикувам от време на време.

И на мен се е случвало да попадна на мъж, който не предприема стъпки за по-груби неща и обикновено постъпвам по следния начин - подсещам го. Това може да стане и без думи, ако те е срам. Например слагам ръката му на врата си и я стискам, за да се усети да ме стисне той. Или пък я слагам на косата си и с не я дърпам леко. Също така може да се пошляпна или стисна по дупето сама. Ако мъжът е умен, се досеща какво трябва да направи. Веднъж започне ли, ще види, че ти харесва и ще продължи. С времето ще се отпуснете и ще разберете какво ви харесва. Ако пък си позволи да използва грубостта извън леглото, то трябва непременно да говориш с него още в началото и да поставиш граници. :)

6.   Предлагам ти да си зададеш следния въпрос:
С предпочитанията и поведението си дали ще съумееш да създадеш семейство и деца?
Защото това е важното нещо в живота. Всичко останало е шум в ефира...

7.   Предпочитам да е нежно и страстно.
Не искам някой да ме удря през лицето, да ми говори глупости, да ме души, скубе силно или нещо подобно. Не ми е приятно. Нямам против секса на бързо, нито пък страстния секс, в който един от партньорите доминира повече (обикновено), но само толкова. Това се случва от време на време. Едно е мъжа ти да влезе и от вратата да те награби, без да обели и дума, където може да ти хване косата, да те държи по-силно или пък да ти удари дупето, а съвсем друго е да правите секс и да те изч*ка все едно си непозната.

10.   Моята жена е като теб. Обича по-грубия секс и доминирането. Все пак е на моменти, понякога предпочита да бъда по-нежен. Обича да я чукам в дупето и да и говоря мръснишки, да я наричам ку*ва и такива. Също и да я пляскам. Обаче извън секса си имаме съвсем нормални отношения и по никакъв начин не си позволявам да се отнасям така с нея извън леглото. На мен също ми допадат тези неща, защото и аз обичам да съм по-доминантен и малко по-грубия секс.
Съвет от мен, започни от далече с приятеля ти, кажи му първо че искаш малко по-силно да те чука. Постепенно стигни до това, което те възбужда най-много, но и му обясни, че това си е само в секса.
Нищо странно няма в държанието ти и желанията, много жени предпочитат такъв секс, защото такава е първичната човешка природа. Останалото са глупости и феминистки предразсъдъци.

11.   Не разбирам кви са тия намеци и подсещания и срам ме е да кажа...
Отворили сте си краката вече (стигате до секс) на третия месец (ако не и по-отрано) пък ви било сега срам да кажете как го искате в леглото. Чета и не разбирам какво чета.

Пък на човек като му се ебе, то грубото си е по инстинкт си мисля, и зависи човек колко (до каква степен) е перверзен.

Познавам един тука, само се оплаква че бил на "сухо" и само некви сексове са му в главата стане ли въпрос за момиче и т. н.
Ше кажеш че е някакъв перверзник и незнам си какъв, но иначе опре ли работата до срещи с момиче, и почва да овърта, че бил романтик и требвало еди какви си пози, требвало да има любов, а не веднага секс и т. н.
Напълно противоположно на това което обикновено говори като види момиче (всеедно не е виждал) и прекалява с неговите секс-сравнения и обяснения и т. н.

Пълна смешка е. Като се оплакваш че си на тъпото сухо, отивай на проститутка и еби, кво са овърташ и се прайш на сексолог.

Така че, всякакви ги има.
И затова приказвам - не ги е срам момичетата да разтворят краката, но ги било срам да му каже че обича да я пляскат и да й дърпат косата... Смешна работа.
Но както си го казах - всякакви хора има. Странни.

13.   Много добре написано от Ном 2.

14.   На 30 години девствен,цял живот жените са ми отказвали това,значи никакъв,ако може да дойде някаква ваксина или епидемия да изтрие Тея природни първични простотии,пръв ще ги ползвам и раздавам... Тъпо природно недоразумение е това

15.   И двамата с приятеля ми предпочитаме по-грубия секс - хапане, стискане, пляскане, дърпане на коса. Има моменти, в които просто искаш да усетиш това, но понякога просто искаш да усетиш човека до теб, да бъде мил, гальовен и внимателен. Едното не пречи на другото.

Приятеля ми също ми е казвал кое му харесва повече и да, това е грубия секс. И въпреки всичкото хапане, шипене и т. н. милион и милиард пъти ми е казвал как извън леглото той с пръст няма да ме докосне, да ми посегне или да направи нещо грубо с мен. Което и до ден днешен е така.

16.   Предпочитам нежния секс в повечето случаи, но понякога по- грубичкото чукане доставя повече удоволствие, а и лека болка, но сладичка. И все пак зависи от настроението.

17.   Гаджето ми веднъж се унесе малко повече, шамари, душене, даже малко се изплаших и се стегнах, и после като свършихме го питах нещо да не съм го ядосала, а той - неее, всичко беше на игра, и се усмихва. Много му се изкефих. Иначе е много мил, културен и джентълмен.
Ж 35

18.   Ненавиждам да ме пипат. Повдига ми се дори при ръкостискане, но се владея, тъй като така е прието в обществото. Секс не стм правила под никаква форма. Дори не съм се целувала. Възнамерявам така да си остане. Деца не обичам и не желая, така че съм убедена, че не пропускам нищо кой знае какво. Аз съм една бедна, зла, горда и проклета девственица на 33 от.... , хм, стига ви толкова. Със здраве!

19.   Мисля, че трубва да разграничите грубият секс от якото ебане навсякъде!
Не всички жени си падат по грубият секс, но по якото ебане си падат всички и го искат непременно, особенно след като веднъж са свършили!!!