Споделена история от Секс и интимност

Може ли
Може ли да се контролира либидото, може ли порно да се спре, желание за секс какъвто на 30 съм и не съм правил още, как да спря да мисля за всичко това, да си дам сметка, че аз не съм за тея неща, нима 10-те най-хубави години не ми бяха достатъчни, в които всички жени които познавам или съм искал, са ме отхвърляли, дори не съм танцувал още с никоя блус що се вика. Не ме е срам, но не ме щът, отблъсквам ги, някой казват заради характера, но не е характера визията. Честно това ме озлоби, но онова нещо в гащите ме дразни, не си дава сметка, че е сложен на грешното тяло хаха, малко майтап. Сега сериозно, изпитвам хем нужда, хем озлобление от това, а не искам да имам нужда, има ли хора които в моето положение да мислят като мен, как да спра да мисля за секс, нещото което не е за мен, просто не е.

Коментари

1.   Промени нещо радикално в живота си, за да се развиваш. Бил съм в твоето положение - дразнех се на жените че не ме харесват, дразнех се на родителите си, че съм такъв, дразнех се на себе си, дразнех се на културата че прави хората такива повърхностни. Имам един приятел - висок със синкави очи и светла коса - винаги обира жените. Просто толкова са предсказуеми вече. Дразнех му се, че е успешен и на жените се дразнех, че са такива като някакви роботи които просто гледат мъжът дали изпълнява някакви критерии и никоя не ти гледа характера и същността. Гледат ти само външността и тук-таме парите и "статуса" - да си доминантен, властен, не знам си какъв си. Някакви полу-животински истории, все едно сме някакви от горите хванати "бозайници". Мечтаех си за "доброто старо" време, през което всъщност никога не съм живял, с уредените бракове. Случвало се е и по-особени мисли да имам, няма да коментирам. Промени нещо радикално в живота си, за да се разсеяш и за да се развиеш в някаква нова насока. Ако си дебел - отслабни. Ако си слаб - качи мускулна маса. Ако трябва отиди на проститутка (правил съм го от отчаяние). Ако трябва си поръчай булка от югоизточна Азия (познавам такъв човек, има много китайки и филипинки, които харесват българи). Ако трябва иди на секс туризъм в Тайланд. Ако трябва обикаляй Европа. Ако трябва развий някой свой талант, например уроци по китара или рисуване или танци или електроника или каквото и да е.

2.   Само физическо натоварване - спорт или работа. Трябва да разсейваш мислите си. Не си мисли, че няма жена и за тебе, просто не си попаднал на подходящата. Интернет е пълен и такива, опитай и не се отчайвай, 30 години е още младост!

3.   Освен кастрация, друг начин не виждам. Отиваш, кастрираш се и ще спреш да мислиш за секс.

4.   Добре бе, пич, толкова материал има насреща, а ти се чудиш как да премахнеш либидото си. Баси не мога да ги разбера тези неща. Всъщност донякъде ги разбирам, някъде до 18-тата си година бях такъв като тебе, но после всичко се промени. Опитай се да комуникираш с жените, без да гледаш на тях като материал за че*ия, а като на човек. Говори си с тях, опитай се да поддържаш чисто приятелски отношения. Не е толкова трудно. Личи си, че имаш някакво чувство за хумор и не си толкова задръстен, щом успяваш да се самоиронизираш. Ходи на фитнес, спортувай, дори да си 150 кила, пак можеш да постигнеш малко по-добра визия, промени си начина на обличане. Ако не знаеш как, отиваш в първия магазин за дрехи и казваш на продавачката да те облече по неин вкус с готини дрехи. Повярвай ми, че ще останеш изненадан от резултатите.

5.   Ако не ми демонстрираш характера си - ще ти се отдам...

Ж23

6.   Блус вика не съм танцувал :D

Братиньо, ако си залухав и 101 години да живееш - пичка няма да видиш.

За тия 10 години да се беше образовал малко, че писанието ти е като на шест годишен.

Да беше направил тялото си примамливо.

Да беше се опитал да се научиш как да се обличаш добре.

Абе с две думи, да беше положил УСИЛИЯ върху себе си, щеше да си проличи външно.

Хората така и не се научиха, че за да си успешен... било то с жени, било с работа или каквото и да е... трябва да си многопластов и развит индивид.

Сега... от 30 до 40 има още 10 години... ти сам избираш как да ги прекараш... лъскайки бастунчето и вайкайки се по форумите или взимайки себе си в ръце.

Бас ловя, че ще е първото.

Братан.

7.   Единственото средство, което ще ти свърши работа е БРОМИД /солите на химическото вещество бром/. Едно време слагаха в чая на войниците в казармата да не им стърчат сутрин "краставиците". Доказано с бромиди се лекува онанизъм.
Това разбира се, ако не искаш да се променяш по съветите на №1, или докато достигнеш промяната.
Но знай, нито физическата работа на №2 ще помогне, нито кастрацията на №3 /на евнусите също им стърчи и им се иска просто не могат да оплождат/.

8.   Запиши се в курсове за народни танци, там са има самотници, има и фенове на танците. Можеш да се върнеш в миналото на българския бит.

12.   До №6 Братан
Братане, защо оставяш такова голямо разстояние между всяко твое изречение? Дразнещо е за очите. Бъди по-практичен.

13.   Това е то програмата, не само човешката, но като цяло в живота. Целта на живота е да се репродуцира... Така че никой не те пита, трябва да се репродуцираш или умреш опитвайки се...

Иначе най-добрия лек е да си измислиш друга работа. Но ако мозъка ти засече че скучаеш и си без работа, се пускат тия най-базови програми...

14.   До известна степен съм бил в твоето положение. Разликата е, че аз стъпих на земята (така да се каже) на 19 години и на 21 за първи път правих секс и имах връзка.
Два съвета от мен.
Няма как да премахнеш сексуалноста си, желанието за секс, желанието за интимен партньор до себе си и тн.
Някой те посъветва за бром и такива простотии, не го слушай. Не се осакатявай с някакви химически простотии от панти века.
Работи над себе си. Да, звучи супер банално. Поредният който ми разправя заучени фрази тип "промяната трябва да започне от теб".
Но виж сега авторе, клишираните фрази са клишета, просто защото са верни.
Инвестирай в себе си. Ставай с 1 час по-рано. Тренирай, дори не е нужно да ходиш на фитнес. Базови упражнения, поработи над стойката си, над походката си. След работа и през свободното си време чети книги. Една книга на всеки две седмици е добро начало. Можеш дори да започнеш с книги свързани с Езикът на тялото. Гледай се в огледалото, дори се снимай на видео, как ходиш, как комуникираш, движения и стойка.
Обогати общата си култура, отново с четене. Ходи на театър, кино, чети новини, бъди в крак със събитията в страната и по света.
Последно е да оправиш и гардероба/стайлинга си. Не говоря да се обличаш с маркови дрехи за по 200лв. а просто да избираш дрехи, които прикриват недостатъците ти. Дрехи които чисто визуално да създават илюзията, че си с по-широки рамене, по тясна талия и тн.
Дрехи които променят цялостната ти визия и те правят да изглеждаш по-свеж и добронамерен.
Аз направих всички тези неща и от аутсайдер се превърнах в доста харизматичен младеж. Не съм красавец, не съм Ален Делон, не спя с всяка втора, но промяната беше огромна.
Важно е да си създадеш полезни навици.
Аз ставам с час и половина по-рано. Ходя на фитнес, или тренирам вкъщи (имам оборудване), едно душче, отивам на работа (15мин. с автобус и 30 с метро, не живея в БГ) и през това време вместо да цъкам в телефона, чета книга. Спед работа, нарочно ходя 40мин. пеша. Прибирам се, правя всички задължения, пак си препрочитам нещо, мисля за проекти и така. През свободното време отново работя над себе си. Четене, спорт, йога, разходки, шопинг и тн.

15.   Пробвай анти-депресанти, драстично намаляват либидото, почти не се сещаш за жена.

16.   До 15 от Автора
Какви точно

До 6
Разни тролове,без нищо да правят,и да получават природните блага на готово от мама и тате,да не ми изнасят лекции,смешник. Такива сте ми ясни,по писаното личи,че си задоволенко

До 14
Късно е,все пак мерси за съветите

Да кажа само и на фитнес бях две години отслабнах много и малко по заякнах но и това не помогна

19.   Не слушай 15. Аз съм пила антидепресанти и действително забравих за секса, бях тотално безчувствена и апатична във всяко едно отношение, но и много напълнях. Отделно, че имах гадене, световъртеж, не бях на себе си. За съжаление, късно научих, че антидепресантите водят до това. А ти, ако станеш и дебел, съвсем няма да те харесват. (Моля, не се обиждай, просто съм откровена. )
Пък дори и да се решиш да пиеш тези гадости, едва ли ще ти дават. Продават се само с рецепта и са скъпи.