Споделена история от Секс и интимност

Знаци или провокации от дамите
Имам една позната, която понякога седейки ме оставя да й видя гащичките. Абсолютно убеден съм, че не е случайно. Не допуска тази "грешка", когато не сме само двамата. Засичайки ситуацията с периферното зрение отдалече, понякога съм се правил, че не я забелязвам. Остава "така" докато не разбере, че съм я погледнал. Погледа го хвърлям дискретно, но знам много добре, че ме наблюдава "под прикритие". Току веднага след това се прикрива. Случвало се е (макар и твърде рядко) да мярна такава приятна гледка и при други дами (за техен ужас :)), но реакцията е съвсем различна. Почти съм сигурен, че има някаква целенасоченост. В никакъв случай (99%) не е "сексуална покана" поради няколко съществени неща. Въпросът ми е само към дамите: защо може да го прави? Някоя ще си каже ли, че е изпитва някаквала приятна тръпка (да речем) от погледа на мъж (конкретен може би)? Някакъв гъдел по егото ви, че конкретен мъж (не от ранга ви) ви заглежда? Някоя правила ли го е с цел някаква провокация? Не като типично сексуална такава. Да речем кефи ви слабостта му, факта, че не може да се въздържи да не погледне...? Някаква друга причина?
Предпочитам да пишат само дами. Естествено не бих могъл да спра напора на някои мъже да се изходят философски, но им гарантирам, че няма да им чета постовете.

Коментари

1.   А ти защо не гледаш другаде, все пак бикините по магазините са еднакви!

2.   Жена съм на 31. Използвала съм подобни подходи спрямо мъже, които съм харесвала и съм така съм целяла да предизвикам желание. Правила съм го и с гаджета със същата цел, после добре се отплаща ;) Не бих го направила с мъж, който не ме привлича и нямам намерения към него, особено по този директен и леко вулгарен начин. Все пак е възможно една жена да го направи и за да си почетка егото, но както казах, това е доста краен начин за такава цел.

А ти авторе, да беше казал в какви отношения сте с тази жена, без контекст трудно да дадем адекватно мнение. А ако просто са ти се чели такива истории, да си беше казал директно.

3.   Като ме видят да слизам от бмвто почват да се облизват и да си играят с косите. Толко са ми ясни парантиите, че даже си имам и репертоар. За 2 дни и ги къпя вече. Жуля 3 пъти и следващата.

4.   Естествено че е нарочно. Жените много добре си ги усещат тези неща. Всяка знае за тези знаци и се възползва от мъжа до себе си.

5.   Мисля, че мадамата има някакви, поне минимални, симпатии към теб и се кефи да получава внимание от мъж, когото харесва. А ти, като не можеш да се въздържаш и поглеждаш, ѝ повдигаш самочувствието и я караш да се чувства интересна, желана и т.н. Поне аз не бих се закачала по никакъв начин с мъж, който ме отблъсква. Имам предвид, едно е да те погледне някой приятен мъж, съвсем друго да ти подвикват група пияни цигани. Ако спреш да обръщаш внимание, сигурно и тя ще престане, освен ако не е от онзи тип жени, които колкото повече игнорираш, толкова повече се вманиачават по теб. Интересно ми е, ако направиш така, дали ще прибегне до нещо повече, за да си върне вниманието ти.

6.   Да си вдигне самочувствието.

7.   Хаха, ами аз съм жена на 22 години и да ти кажа, много зависи. Примерно ако харесвам някой мъж, може би и аз бих постъпила като твоята колежка. Примерно в университета като сядам, винаги си изпъчвам дупето назад на стола, за да изглежда секси и до мен седи едно момче и го вижда това, но не ми вижда бельото. Когато пък седя между лекциите долу в кафенето пак седя така, но като ми е къса блузата, усещам че ми се вижда бельото, но това не ме притеснява, но аз го правя повече защото то е марково и на ластика им пише марката и се вижда и аз искам да покажа, че имам марково бельо, но пък нямам против и някое момче да погледне.

8.   Нещо си се объркал. Гледай да не си изядеш боя някъде.

9.   Няма начин да си показвам преднамерено на някой гащичките без да имам към него сексуален интерес. Да, гъделичка приятно егото, но когато вниманието е от конкретен мъж, а не от кой да е. Мъже, които не харесвам и не намирам за привлекателни не бих провокирала никога по този начин.

10.   Голямо философстване, голям ферман, а не искаш да видиш толкова елементарно нещо, че просто си чеше егото и иска да я зяпат с отворена уста. Знам, че ти се иска да е заради теб, че и ти да се почувстваш желан и привлекателен, но не е това.

11.   Може да е ексхибиционистка .

Red Bull

12.   Не мисля, че такива сигнали са покана. Жените го правят, за да привлекат внимание, с което да повишат самочувствието си. Често пъти съм си мислел, че след такива знаци може да се стигне до запознанство и/или среща. Обаче когато на жената усети, че нещата отиват в тази посока, сменя отношението си и следва отказ. Спомням си няколко пъти когато беше доста унизително за мен.

Човек никога не може да бъде сигурен какво иска една жена. На жените им е приятно вниманието, забавлява ги да излъжат някой по-наивен мъж. Естествено, пробвай се да видиш докъде може да стигнат нещата, ако и ти си в настроение. Но винаги си имай едно наум.

13.   3, мъж съм, ама ти толкова ли не се усещаш, че като ги "жулиш по 3 пъти" и ти попиваш от съзнанието на същите парантии и ти се изкривява психиката? Демек те са парантии, че ти гледали БМВ-то, ама ти не си мъжка парантия, че ги "жулиш". Или си мъжка парантия и ги "жулиш", или не си и ти е все тая, че някоя парантия ти е зяпнала БМВ-то. Средно положение няма. Ти така развиваш вкус само за парантии. Утре ще срещнеш нормална жена и няма да можеш да я разпознаеш, защото ще си прекалено свикнал с парантиите и подсъзнателно ще забелязваш само такива. Дори да я забележиш, по навик пак ще се държиш с нея като с парантия, без да го осъзнаваш и без тя да го заслужава.

14.   До номер 13:
Няма смисъл да обясняваш всичко и да хабиш време и енергия за подобни парантийски помияри със стари , изпочупени бмв-та, които нямат пари да си заредят резервоара поне до половината. Разбираемо е , че консуматорската природа привлича сходна такава. А за свестните жени не се тревожи. Всяка една такава (ако изобщо се съгласи да излезе с него) би го изритала още при първите индикации на истинската му същност.

15.   До 14
Ами не, беемвето ми е на 3 години, над 300 кончета, Абе доволен съм. Ясно, че завиждаш, разбирам, че си неудачник, но поне не го показвай, това няма да ти помогне. Ще жулиш ножки още дълго време май хаха

16.   Може би те харесва и само толкова, просто и е приятно да я гледаш. Аз не бих си показвала бельото хаха.

18.   Абе и аз имам една колежка, която от време на време сяда срещу моето бюро и докато си кръстосва краката мяркам това-онова... От време на време се пощипваме и се опипваме тук-там. Пробвах се и за нещо повече, но отказа.
Та, някои се закачат и търсят внимание, но нищо повече. Просто им е приятно, че има някакъв интерес към тях и това им стига.

19.   Доста елементарен и евтин начин да предизвикаш интерес у някого. Издава колко е ума и на двамата. Предпочитам да общувам с интелигентни мъже, които не се пулят в в краката или бюста ми.

20.   Дами, това е една специфична тръпка при мъжете. Това, че един мъж няма да погледне "на там", не гарантира, че той е точно джентълменът. Случвало ми се е точно да ме отвращава идеята да зърна "пейзажа". "У дома" е абсолютно безинтересно. Иначе е като някакъв вид лов... което си е типично за мъжете.
Да кажем няколко думи за дълбокото деколте. Да, някои не биха се облекли така. Но другите защо го правят? Защо се обличат така, след като е неприлично, нежелателно, неприятно мъжете да се заглеждат там? Добре ще е да се изкажат дами падащи си по по-дълбоките деколтета.

21.   Що за внимание и предизвикване на интерес, да си показваш половия орган през бельото - пълна селения.

22.   Моя колежка също по подобен начин се държеше предизвикателно с мен. Един ден останахме насаме и я хванах за циците и почнах да я целувам. Тогава тя ми каза: " Колко дълго трябваше да те чакам, за да загрееш". Вече я поря трета година и не може да се наситим един на друг. Просто силно сексуално привличане.