Споделена история от Секс и интимност

Приятеля ми не ме желае
Видях, че има подобна история като моята, но реших и аз да споделя своя от моята гледна точка.
Здравейте, момиче на 21ъм моя приятел е на 26 и с него живеем вече заедно 4 месеца. Заради него се преместих в друга Държава. Проблемът ми е свързан със секса,откакто сме заедно сме го правили 4,5 пъти. Той все е уморен от работа аз се съобразявам възползвам се всеки негов почивен ден,но уви пак нямам късмет. Дори наскоро опитахме пак и тъкмо бях вече се съблякох и го чаках само да ме награби почнахме да се целуваме и да стигнем до това да ми го вкара и изведнъж се отказа бил уморен. На мен ми стана много гадно. Не знам какво да правя вече, аз съм жена и аз си имам своите нужди. Почнах дори сама да се задоволявам. А и все ми намеква, че иска свирка или пък 69 да правим, но само това. Ако може да ми дадете някакъв съвет как да постъпя или какво да направя. Благодаря за отделеното време! :)

Коментари

3.   Прибирай се, мила. Звучи ми като егоист. Не мисля, че те обича. Съжалявам.

4.   Според мене си, попаднала на голям егоист! Ако те обичаше поне 2 пъти в седмицата щяхте да правите. Като е толкоз уморен и няма време за момиче, защо си е хванал гадже? Много вероятно да е скрит гей, и да те е хванал за параван или да ти изневерява. Както ти е казал, номер 1, наистина се прибирай не си хаби нервите с него. Да те попитам, тежка работа ли работи? Ако работи тежка работа по- много часове го разбирам. Но ако ситуацията не е такава, той крие нещо от теб със сигурност.

Хелга

5.   Пак измислени истории. Поне ги измисляйте по сносно!

6.   Ако си дебела, отслабни. Ако не си, той е импотентен. И в двата случая - остави го. Има проблем ама той. Ако не те харесва, защо да живее с теб. Това не е егоизъм. Импотентен е

9.   Номер 4, не е до тежката работа, мила. Моят съпруг става в пет сутринта и по цял ден е на студ и пек по строежите, ръководи два екипа, самият той се включва в хамалогията, ако гонят срокове и се прибира пак по тъмно. В събота и в неделя работи по частни проекти, рядко си позволява почивен ден. Ще рече, че човек на 40 години, на каквито е той, при този режим от вратата ще се строполява в леглото и ще заспива. Няма такъв филм. След един душ вече е кукуряк, а след една напитка и хубава вечеря е готов за любюв. Рядко минава ден, без да сме правили секс. Идиотското е, че и сутрин - т.е. в пет часа - се събужда с огромно желание и ми идва да го убия, защото аз умирам за сън, а той пък кипи от ентусиазъм. Така че тежката работа в никакъв случай не може да е причината.
Моето подозрение в случая е, че момчето има някакъв физически проблем, за който не говори. Иначе няма логика в това да предприеме толкова смела стъпка като да отведе момичето в чужбина, да обещава съвместен живот и т.н., пък в този живот да отсъства главното звено - интимността.

12.   Интересна тенденция се наблюдава в този сайт. Ако мъж пуска тема, че жена му не иска да прави секс с него и си намира хиляди оправдания за това, всички му се нахвърлят да остави клетата девойка намира и че жените не са машини и безчувствени роботи. Мъжете в тази ситуация се представят като гадни и ненаситни перверзници, на които нищо друго не им е в главата, освен сексът, докато съпругата му най-вероятно чисти, готви, пере, ходи на работа, гледа детето и върши общо взето всякаква битова дейност. В обратния случай обаче се наблюдават коренно различни коментари - мъжът, на когото не му е до секс е използвач, прикрит гей, егоист, немислещ за жена си и куп други глупости. Тук всички стават все по-феминизирани овце, чието блеене ехти отвратително и почва да дразни жестоко. Айде, дерзайте!