Споделена история от Секс и интимност

Изневерила ли ми е ?мнения
Искам да споделя нещо тук. С приятелката ми не бяхме правили секс от 2 месеца и дойде момента в който тя замина на почивка за две седмици с приятелка. През тези две седмици почти не сме се чували. Когато се чухме на видео чат тя беше доста рошава косата и беше като след див секс. Като се върна ми разказа че е имало малко момчета около тях и нищо не е ставало дори като е била пияна. Но тя като е пияна е доста разкрепостена и податлива за това и се чудя. Като се върна седмица всеки ден правихме секс. Та въпроса ми е дали го е направила там с някой?

Коментари

1.   Да.

2.   Само като ти видях заглавието и бих ти казал да. Другото е подробности. Дори и да не го е направила , щом се съмняваш значи не сте един за друг. Щом има съмнение , значи тя ангел ти не си или обратното.

3.   Жена без секс не остава... След като ти не я работиш, очевидно е някой друг... За какво изобщо питаш

5.   Не.

6.   Чудя се как задавате такива глупави въпроси, чиито отговор се подразбира. Първо, ти си познаваш човека, и как се държи пияна. Второ, няма как да имало момчета, и някой да не и се натискал, още повече че имало алкохол.

7.   Ясно :D пробвай да я питаш, ако я познаваш наистина ще усетиш ако лъже

9.   За жалост да.

10.   Преспи с нея и виж има ли някаква промяна, дърпа ли се?!
Примерно с приятелят ми като се бяхме скарали и не сме правили секс близо месец, не исках да го пускам после. Не самият секс ми е липсвал, а той, докосванията му.
Не я питай директно, никога няма да си признае. Виж и отношението- веднага се разбира.

11.   Вие щом си нямате доверие един на друг и се чудиш дали ти изневерява, а не си сигурен в нейната вярност и си седнал да питаш непознати в интернет, значи връзката ви е обречена. С моят приятел си вярваме напълно и дори да го няма за 2 месеца, въобще няма да си помисля такова нещо, камоли да питам тук. Връзка без доверие няма смисъл, по-добре я прекрати.

13.   Защо питаш непознати и се оставяш за бъдеш подвеждан. Ако искаш да мислиш, че го е направила ще мислиш това, каквото и да ти се отговори тук.
Вместо да пишеш по форуми може да поговориш с приятелката ти и да я питаш.

14.   Ако не е бременна, няма проблем. Няма да гледаш чуждо дете. Щом се е върнала при теб, значи те обича. Ако се е забавлявала там, нищо. Поне си е изкарала добре. Приятелката ти не е твоя собственост все пак, че да и държиш сметка какво прави. Само да не внася чужди деца в семейството. Това е най-опасното.

15.   Има и самоуважение и достойнство и не се занимавай с нея. Няма смисъл да си губиш времето.

18.   Авторе, като по-голяма, ще ти насоча мисълта в една друга посока. Защо приятелката ти пие? Сам твърдиш, че когато "е пияна" еди какво си. Нормално ли е, според теб, младо момиче да се търкаля под масите? Що за приятел си ти да допускаш това? Друго нещо. Отишла е на почивка с приятелка за две седмици, през които почти не сте се чували. Ами и аз съм ходила с приятелки за по три-четири дена някъде, но само ако на съпруга ми му е абсолютно невъзможно заради работни ангажименти да ме придружи или ако сме решили да прекараме уикенда "по женски". Всички тези мои приятелки той ги познава, близък е с мъжете им и в много случаи именно момчетата ни правят резервациите, изпращат, посрещат и въобще организират пътуването ни. В тези случаи, разбира се, се чуваме по няколко пъти на ден. И двамата имаме потребност от това - аз, за да споделя нови впечатления, той - за да се увери, че всичко е наред. А и просто си липсваме...
От краткия ти разказ добивам впечатление, че вие с твоята приятелка сте на много ранна фаза от отношенията си. При това положение, дори да е била с друг мъж, това е в реда на нещата - та вие не сте даже гаджета с произтичащите от това ангажименти един към друг. А и да не правите секс два месеца... извинявай, ама мъжът ми е на 40 години и ако една седмица остане на сухо, настъпва ад, сякаш светът се е свършил. Не че е оставал често, понеже аз също го желая постоянно, въпреки че сме доста заети хора.
Но защото теб, авторе, явно не те тревожи това, че тази връзка май няма да просъществува дълго, а по-скоро се интересуваш дали момичето е спало с друг, то аз без да съм врачка ще ти кажа, че да, спало е. Не задруго, а заради кухите ви детински разбирания за купон, фън, живот като на кино и прочее глупости. После е правила секс с теб от гузна съвест. Това е.

19.   Била рошава значи е правила секс... е... ти логиката имаш честно!
Няма значение дали ти е изневерила или не е. Щом не й върваш, няма смисъл да сте заедно.

20.   9, защо пък за жалост? Това са нормални човешки нужди, и трябва да спрем да се правим на извисени. Хубаво е да има някакво разнообразие, въпреки сериозната връзка. Екскурзия, някое и друго флиртче, особено ако е консумирано докрай, винаги имат положителен ефект. Твоят човек може да ти дава почти всичко от което имаш нужда, да кажем, че ги покрива на 85 процента. Защо да не получиш останалите 15 процента от някой друг?
м35

23.   Авъоре, собствените ти фантазии ще те вкарат е такъв филм и такава ревност, че ще серазделиш с момичето и ме само с нея а и със всяка следваща. Какео те интересува дали се е изчукала с някого или с няколко. Пуснал сия да ходи без теб, значи си гласувал доверие. Тя се е върнала при теб, значи друг няма. Секса и любовта са различни неща свързани емоционално помежду си. Ако, пък тя пожелае да се разделите, значи емоцията която е изживяла с някои е по силна от тази с теб, такаче я пусни да си ходи.

24.   Номер 20, не желая да бъда груба с вас, но заради жени като теб, жените не сме уважавани! Как така ще изверяваш на човека който УЖ обичаш? Този човек ние сме си го избрали, защо трябва да му изневеряваме? Какви човешки нужди, какви чудеса? Само нещастните изневеряват! Щастливия човек не търси вън.

Облачето

25.   Пълни глупости! Ако беше рошава от див секс щеше да се приведе във вид преди да се чуете. Това твоето е параноя.

26.   Те съвременните и с приятелката си биха го направили...
Едно време дебнехме да не се навърта някой мъж наоколо, сега и за жените трябва да внимаваме вече...

27.   20, ха-ха, жалките феминизмопитеци и тука налазиха...
Нито мъж, нито жена за вас! Да пукнете от самота и депресия дано...

28.   20, нима наричаш курвалъка "нормална човешка нужда"??? Омг.
Има си и извисени, и то не малко. Ти, ако се правиш на такъв/такава или си се правил/а, не значи, че и другите сме като теб. Аз, например, никога и за нищо на света не бих изневерила. Причини защо мога да ти изброя хиляди, но няма да схванеш, а и не ми се занимава с теб.