Споделена история от Секс и интимност

Мъжко мнение!?
Привет! :)
Имам няколко въпроса, които представляват обект на любопитство и интерес у мен.
Мъже, какво мислите за силиконовите гърди? Бъдете честни! Какво е чувството на допир и мачкане, как изглеждат във вашите очи? Как разбирате, че тя е със силикон-дори ако е облечена? Говоррили ли сте си с жена за това-да я попитате или коментирате?

Коментари

1.   На мен ми харесва как стоят, но не съм бил с жена с такива, само със силиконови устни съм имал приятелка.

Ако самата жена е готова да си поеме риска, не бих я съдил. То е нещо като стероидите при мъжете, жените колкото и да отричат, ги харесват и то доста.

Сега всички мъже ще ти обясняват как харесват само "натурални" жени, ама като видят някоя "напомпана" и не спират да я зяпат и да и се точат.

3.   Винаги разбирам като не са естествени. Не ми харесват жени с пластмаси в тялото - показват несигурност и комплекси. Да не говорим, че повечето като си сложат и започват да се възприемат като Мис Свят. Както казва един приятел - колкото и големи топки да си имплантира жената, вътре в себе си душевно тя винаги ще остане жена с малки цици :)
Бих се отнесъл с разбиране към хора с корекции при реална необходимост - изгаряния, операции, и тн. Човек според мен би трябвало да живее в съгласие с тялото си - разбира се, като се грижи за него - спорт, движение...

4.   Единствено ако няма нищо горе и е като момченце виждам смисъл или ако след кърмене формата е направо в кофата.

Задължително капковидни импланти, за да не изглеждат толкова ужасно фалшиви.

На пипане е гадно. Нищо общо с истинска гърда. Но е за предпочитане от това да не можеш да пипаш нищо.

Братан.

5.   Гадно, особено ако са кръгли големи импланти. Бил съм с такава и въобще не ми хареса честно казано. Ако ще са импланти трябва да са малки и с по-естествени форми.

6.   Не ми харесват изобщо, изкуствена работа. Хиляда пъти е по-добре пълна жена с естествени големи цомби, пък и увиснали, няма никакво значение отколкото кощрамба със силикон.

7.   Има един начин да отговориш на всичките тези въпроси, и мисля, че се досещаш какъв е той...знанието си е знание, ама друго си е да са ти в ръцете и да ги помачкаш

8.   Предпочитам жени с по-малки гърди пред тези с огромни и провиснали вимета.
За имплантите ми е негативно мнението особено ако са с кръгла а не капковидна форма.
По-добре плоска като дъска отколкото с изкуствени сфери.

9.   Изкуствена работа, друго си е естествената цица!