Споделена история от Секс и интимност

Секс с шефа
Здравейте хора! Имам връзка с шефа си, по-скоро сексуална отколкото любовна. Той е много по-голям от мен. Въпроса ми е някой друг дали е в моята ситуация и как се чувства. На мен лично това ми харесва и не мисля да спирам. Не търся някаква финансова изгода от този човек, искам само да се забавлявам с него.

Коментари

3.   Ти жена ли си или мъж?

4.   ЕЕееее,това си е стори от едно време-с Шефа или с Партийният Секретар това си беше класика в жанра,а иначе-здраво и морално соц.семейство !

6.   Ако не е женен, добре. Но, ако е-постъпваш много долно.

7.   Това е НАЙ-лошото, което може да направиш на работа. Имах такава позната същата като теб, обаче завърши много зле. Там където се вади хляба, не се вади друго. Не те,критикувам, дори съжалявам хора като тебе. Предупреждавам те, ако нещо се случи с вашата връзка, много вероятно и да загубиш работата си. Мислила ли си затова?

Облаче

8.   Екстра е! Моят беше страхотен любовник. Направо такова удоволствие никога преди не бях изживявала. Жалко, че след около две години жена му ни надуши и трябваше да напусна.

9.   Аз пък го намирам за доста секси и възбуждащо. Жена съм и бих правила точно като теб.

10.   " Не търся някаква финансова изгода от този човек, искам само да се забавлявам с него. " - това показва, че темата е измислена! Забавления стават и с по млади, но парички дава само чичко-паричко!

11.   Секс на работното място за забавление? Няма такова нещо. Толкова ли е уникален шефът ти, че друг не може да го замести в леглото?

16.   Аз мисля, че той се забавлява с тебе-не ти с него. И с това ли намери да се похвалиш-че не търсиш финансова изгода-ами да ти дадем медал тогава? Това не променя факта, че си от ония, дето ги наричат с думичката с петте букви. Забавлявай се докато можеш, че като му омръзнеш и те изрита едва ли ще ти е толкова забавно.

17.   Авторката: Първо да кажа, да жена съм. Да женен е, но това не ме прави курва. Все пак това си е моя живот, аз питам дали има някой друг в същата ситуация, не да ме определяте каква съм, точно за това е този сайт, да ти се даде съвет. Няма да спра , и наистина не търся някаква финансова изгода.

18.   това пък жените от къде да са го измислили, да се позабавлявам с него :D то е ясно, че мъжът се забавлява с жената, защото той я е*е, а не тя него. Той си завира пишкат там където слънце не огравя, а и жената може да е ку*ва, не мъжа. Всмисъл мъжът печели от подобна ситуация и секс, най-вероятно и обкръжието му от приятели знаят, защото няма как мъж да не се похвали със завоюванието си, а жената си остава ку*ва в тая ситуация. Аз подкрепям мъжа, евала, но жената си е парцал и изтривалка и много добре е да си знае мястото, че само ще го полапа и ще си ходи

20.   Ти си един парцал истещ х.я на твоя шеф може скоро да почистиш и х....ете на неговите приятели защотото к . ви като теб са само за развлечение, а жена му е тази която получава любовта вниманието и уважението от него. Аз също минах по този път и сега съм сама но си го заслужих защото си мислех че съм нещо велико, а се оказа че съм на повикване. Загубих семеиство и работа и сега много страдам един ден и ти ще попаднеш в моето положение но споко работа като проститутки има вярно че е за жълти стотинки защото си старичка като мен но пак е нещо.
Ж. 45г.

21.   Е, тя ситуацията, както са казали си е класика. И понеже казваш, че само се забавлвяваш - дали, ако не беше шеф, щеше да му станеш любовница? Иначе на въпроса - да, била съм в ситуацията, не заради пари, а заради самия човек., направо си бях хлътнала. Всичко започна преди да стане шеф, продължи и след това. Беше си женен и жена му си е била наясно. Та един прекрасен ден, вече при друг шеф, мен ме съкратиха и нещата приключиха. Работех в близко населено място, не там, където живея. Абсолютно винаги съпругата разбира - дали ще реагира и как, е отделен въпрос. Колегите също са наясно. Там, където си вадиш хляба и т. н винаги работи. Така че, умната!

22.   И аз така се забавлявам с един, само че е само 5 години по-голям от мен (не харесвам много големи) и ми е много хубаво с него, но от време на време се виждаме. Ако е много често, почва да ми омръзва този. Имам и още един такъв, но честно да ти кажа, прегръдките ме кефят повече от сексът. Едното задоволява тялото и е за много кратко, другото топли душата и е за дълго. Най-любимо ми е просто да се скрия в една топла прегръдка и да остана в нея с часове. Нито един оргазъм не може да се мери с прегръдка.

23.   Здравей, авторке!
Не обръщай внимание на повечето коментари по-горе. Хората сме различни. Всеки живее живота си по свой начин и повечето не могат да приемат различното мислене и мнение. Това е нормално.
Да се върнем на темата.. Не съм в точно такава ситуация, но скоро може да съм. От половин година съм на нова работа. И с течение на времето шефът ми започна да ме привлича. Усещам как и той има интерес към мен. Сигурна съм, че знаеш какво имам предвид! Виждам го.. усеща се по погледа му.
За първи път ме привлича толкова по-голям мъж. Също е женен, има деца. Длъжността му е на доста високо ниво и определно внимава какво прави.
Напълно сексуално го желая. Финансовата страна я остави. Може би властта ѝ парите привличат. И само да вметна за коментаторите, че едно е някой да ти плаща за секс и съвсем различно е просто да е ясно на околните, че въпросният човек има пари. И не само мъжът може да се забавлява с жената.. жената също може. В кой свят живеете?
Авторке, може ли аз да те питам относно секса. Как е? Имам предвид моят шеф е на 50 и нямам опит с толкова възрастен мъж? Ще се радвам да пишеш пак. Ще следя темата! Поздрави!

Ж, 28

24.   За мен секс с шефа си е нещо нормално. Моята бивша шефка я ухажвах 1/2 година преди да започнем да правим секс, а от 10 години вече сме женени... :)

25.   Към №17,тоест авторката-най-дразнещото е не това,че се чукаш с шефа си,а това,че си супер нагла.Чукаш се с женен мъж,не знаеш коя поред си,ама да-това не те правело курва.Има и далеч по-точни и обидни наименования за такава като теб,ама сайта има правила,които все пак трябва да се спазват.То че ще бъдеш изритана като парцал е повече от ясно,но заради нахалството ти искрено се надявам да е час по-скоро.