Споделена история от Секс и интимност

Как да разнообразим в секса
С приятелят ми седнахме да говорим и установихме, че вече ние доста еднакво в секса. Как да разнообразим? Говорите ли си нещо по време на секс? кои ползи са ви от любимите? Правите ли някакви по-нестандартни неща? Кое ви е най-чувствителното място което само при целувка настръхвате? Не знам дайте съвети за малко по разнообразен полов живот. Благодаря ви предварително.

Коментари

3.   За да дадем съвети за разнообразяване, трябва да кажеш какво правите в момента. За хора дето го правят само мисионерската и две нови пози ще са разнообразие, за такива дето са пробвали почти всичко, съветите ще са други.

4.   Дъъълга любовна игра (, супер нежни докосвания, целувки, леко хапане, дълбоки целувки с език), после започвате със супер нежен секс и редувайте с груб. Обаче е много важно и двамата да сте чисто голи, за да може максимално да усещате телата си един на друг.

На мен лично, супер чувствително място са ми ушите. Например шепненето на ухо супер много ме възбужда. Също и лизане, смучене, леко хапане там. Вратът ми също обожава целувки и нежни докосвания. А не цялото ми тяло ги обожава, особено ако ми ги дава любимият.

5.   Връзване, игра на роли, има много идеи, но щом не ви идват от вътре и питате в сайт едва ли ще има резултат.

6.   Ами пробвайте с еротично бельо от твоя страна или пък секс на нестандартни места, повярвай ми много ще ви хареса. Примерно в колата, на пода, на покрив, в гората и т. н
Гледайте ееотични филми и ще видиш как ще се събудите.
Игри със сметана и т. н
Ние с приятеля ми имахме същия проблем и започнахме така.. пози от сорта на кучешката, 69 и т. н
Успех

9.   Извикайте ме за тройка! Аз ще те опъна, а приятеля ти ще гледа.

10.   Вибратор, анален разширител( него препоръчвам, в началото е странно, но после ще си умреш от кеф) секси бельо също и тн.

12.   На мен са ми чувствителни вртата и гърба. Той ги знае, но вече не се старае толкова, след 8 години брак. А за нестандартните неща, понякога анален секс, ако това е нестандартно. Друго не сме правили.
ж 34

16.   № 9-мен могат да ме извикат да оправя приятеля й анално,а тя да гледа !
Надявам се да й хареса,досега той е опъвал нея,а сега ще го опъна аз !!!

17.   №9, може ли и аз да се присъединя. Двамата с теб ще я чукаме, а приятеля й ще гледа отстрани.

18.   Разнообразие няма от години. Преди си правехме специални вечери, свещи, малко връзване, пълни програми, ...сега нищо.
Ж 49

19.   Давайте всички който е навит да изпраскаме момата, така ще им разнообразим живота, а защо не и приятелят й. Може да ни полапат, аз не виждам нищо лошо - благодаря !

20.   Ние включихме трети, но е сложно, . Дамата се влюби и то жестоко. Човекът е чужденец и доста възрастен. Всеки път когато идва тя лети от щастие, но като си тръгне е страшна депресия.