Споделена история от Секс и интимност

Слаба ерекция при секс
Здравейте. На 25 години съм и до сега съм правил секс само с компаньонки - 5. Всичките пъти ми е спадал по време на секс. Чудя се дали е на психическа основа. Реално жените бяха красиви, но не усещах нищо към тях. Притеснението ми е че когато имам партньор до себе си може да отново да имам такъв проблем. (нямам проблем с мастурбацията) Според вас какво мога да предприема. Обмислял съм дори вариянт с виагра за да съм сигурен, че няма да се изложа

Коментари

1.   Според мен проблема ти е на психологическа основа. Някак си не ти е интересно, когато една жена е лесна и лесно се навива за секс и то само заради пари. Ако си спечелил някоя жена, която преди това се е дърпала едва ли ще ти спадне.

2.   Моят приятел има същия проблем. Той не е бил с проститутки, а само с гаджета. Значи като правим секс му става и 10 минути му е твърди после му пада ерекцията. Той ме обича, винаги ми казва колко съм секси и затова аз не мога да си обясня защо му пада. Той казва, че е от умора, защото клати 10 минути като луд и после се изморява и възбудата си отива. Каза, че е така, но колко е вярно не знам. Пробвали сме виагра около 5 пъти и му се задържа дълго време станал и половин час е като луд, но първо, че виаграта е скъпа, второ че тя е за хора над 50 години където вече трудно го вдигат а вие сте млади и трето това е временно решение на постоянен проблем. Той даваше по 20 лева за едно хапче. Ние ако правим секс 3 пъти в седмицата, много скъпо ще му излезе. Също така се свиква и ти знаеш, че без виагра няма да ти стане и си го внушаваш и един ден няма наистина да ти стане като знаеш, че не не си го изпил.

3.   Ами спри да ходиш при проститутки и да лъскаш нон-стоп, почни да правиш истински секс, и ще се оправиш. Няма как да се научиш да правиш секс нито с чикии, нито с порно, нито с проститутки. Това само изкривява представите, реалният секс е съвесем различен, когато партньорът ти е друго човешко същество, на което не му е платено, което те желае, и същевременно има собтвени очаквания и изисквания към теб.

4.   Взимай повече протеини, тренирай, спри мастурбацията и започни да излизаш с нормални момичета.

5.   Здравей, може да е от пушене и пиене, разбира се, ако пиеш и пушиш. Консултирай се с лекар-андролог. Може да ти изпише някакви медикаменти, като Трибестан. Ти си много млад, не трябва да имаш проблем, според мен е на психическа основа...Аз на 25г. се празних здраво по 4 пъти на ден, сега съм на 36г. и не мога повече от два пъти дневно.

6.   Аз съм минал през това и ще се опитам да ти помогна, колкото мога. Макар че, по такъв важен проблем твоята мотивация трябва да е много голяма и сам може да се разровиш и да намериш много информация. Първо да уточним какво означава, че нямаш проблем с мастурбацията? Като мастурбираш не ти спада, а се случва само при секс ли? Едно е само да си дърпаш пишката, друго е истинският секс. Съвсем друг процес е. При мастурбация и сам може да не забелязваш, че не ти е достатъчно твърд. Там не срещаш същото физическо съпротивление. Причината е поне отчасти ако не на 100 % психологическа и според мен за съжаление ще има още повторения на същото. Първо ти имаш някакъв емоционален проблем, щом си на 25 си опрял само до платено. Праскаш, праскаш чекии, но накрая решаваш, че трябва да изтренираш истинското нещо за да не се излагаш, като му дойде времето с приятелка. Подсъзнателно се притсняваш, че нямаш опит и ще си проличи. Сто процента при първия път, ако не и при всички си бил адски развълнуван предварително, т. е пулса ти е бил учестен, имал си сърцебиене и прочие. Ясно е че си избрал някоя хубава курва, но о чудо, оказва се че въпреки физиологическото вълнение някак си си замръзнал душевно. Това ли е прословутия секс? Мацката е супер, но сякаш цялата работа не е това, което си си мислел. Все едно, че цял живот си чакал нещо да се случи, а когато най-накрая се случва, ти не можеш да му се насладиш. Появява се първата засечка по незнайно каква причина и от този момент на подсъзнателно ниво засяда един страх - ами ако и следващия път стане така. Даже тази мисъл поне за момент ти е минала съзнателно през мозъка, но бързо си я изтрил. Само, че тя вече ти е в подсъзнанието, дори и да не я викаш активно. И се получава един и същ самоусилващ се ефект. За успокоение праскаш чекии за да се увериш, че всичко ти е наред. След известно време се престрашаваш за следващ опит, но уви, пак същото и така попадаш в омагьосан кръг. Само си даваш парите и трупаш нови разочарования, но не може да спреш защото това е единствения начин да разбереш, дали всичко е било временно и най-накрая ще проработи. Следващата идея е да пробваш Виагра, което може да даде различни резултати. Когато аз бях в подобно положение, патентът на Виаграта още не беше изтекъл и първо, че лекарството беше много скъпо, а второ купуването на генерици по Интернет ставаше полулегално, но както и да е успях някак си да се сдобия с някакъв индийски генерик и го пробвах на риск. Първият път се почувствах толкова зле, че 2 дни не ходих на работа. Ако не знаеш, тези медикаменти първоначално са били замислени за смъкване на кръвното налягане и чак при изпитанията се е забелязал страничният ефект с ерекцията, при което маркетинга е решил да промени официалното предназначение и да вдигне цената естествено. Та значи при спадане на кръвното налягане, съдовете се разширяват и кръвопотокът се увеличава. Но да се върнем на моята история. Толкова се бях ошашавил, че реших да пробвам пак и не знам как се реших на нещо невъобразимо за мен като характер въобще. Имаше едно момиче, с което уж бяхме приятели, но повечето време се карахме и въпреки това не преставахме да се занимаваме един с друг. Тя нямаше интерес да я опъна, но и на мен ми беше все едно за тази работа, в смисъл не ми беше някаква цел или страст. Вече живеехме в различни градове и един път реших да си покажа кура пред нея по Скайп. Тя преди това все ме дразнеше, че сигурно ми бил малък и ми беше ясно, че иска да го види, макар и да твърди обратното. Та реших да го направя по Скайп, така тя може да прекъсне по всяко време ако иска и работата по-лесно да се потули. Иначе на живо, знам ли я да не се развика и да ме изкарат ексхибиционист. Тя уж протестираше в началото, ама с голямо любопитство ме гледа цели 40 минути как мастурбирам. Пак бях взел виагра и този път имаше желания ефект без странични проблеми. Даже накрая каза, респект за размера на кура ми. Обаче въпреки тази работа, първия път когато се опитах да го направя при реални условия ( с жената, с която вече съм в брак), работата пак не стана и аз се паникьосах много яко. Стигнах дотам, че въпреки целият срам реших да ида на уролог и да споделя проблема. Оказа се напразно. Този доктор предложи единствено да ми изпише виагра, и по разговора с него разбрах, че като човек който не се е сблъсквал лично с проблема, няма нужната мотивация да измисли нещо различно освен да ми изпише хапче. Аз вече бях събрал от Интернет много повече информация от него за алтернативно лечение. Отделно си правих и изследване на тестостерона, но там всичко се оказа нормално. Нямаше физиологическа причина, освен може би честа мастурбация и пренасищане на мозъка с порно. Но решението е следното. Увереността идва с първите успехи, а оттам се получава самоусилващ се ефект, този път в желаната посока. Значи ключовият момент е да успееш поне веднъж и да видиш, че е възможно. За тази цел трябва да се въздържаш от порно и мастурбиране известно време и да си наситиш организма с всички природни методи, които са алтернативи на виаграта. А това са аминокиселините L-Arginin alphaketoglutarat, Citrulin malat и растителни продукти като Eurycoma longifolia, Maca и Tribulus terrestris (нашенското бабини зъби). Може да взимаш и цинк, който е важен елемент за синтеза на тестостерон, а даже има и растителен тестостерон, ако има някакви индикации, че имаш недостиг. Изброените аминокиселини действат като виаграта, (водят до натрупването на азотен оксид, който разширява кръвоносните съдове), само че ефекта се проявява по-бавно и трябва да се приемат продължително време, но нямат кой знае какви странични ефекти. Подготви се добре и ако трябва изпраскай и виагра отгоре като дойде момента, за да знаеш, че си направил всичко възможно. Ако и това не те вдигне, просто не знам. Аз така се бях надървил, че едвам вървях. И след първия успех ми олекна и оттам нататък махнах виаграта и оставих само естествените методи, а след време даже нямаш нужда и от тях. Само дето още не мога да спра с порното и като прекаля с чекиите, от време на време имам нужда от почивка и поддържаща доза за да се върна в релсите. Но аз вече отдавна не съм на 25, така че това донякъде е ОК. Успех, сигурен съм че ще се оправиш!

9.   Като човек ходил по проститутки мога да ти кажа, че при тях никога не съм имал нормална ерекция каквато при нормално момиче.

10.   Компаньонки?
Това означава, че имаш съвсем изкривена представа за секса... Той не е просто търкане на два епидермиса, а духовно изживяване, привличане, любов... Тези неща обаче няма как да ги опознаеш чрез компаньонките и подсъзнанието ти си казва своето. Казва ти: "Спри! Това така не се прави! ", но ти не си достатъчно мъдър, за да го разбереш...