Споделена история от Секс и интимност

Мразя секс
На 30 все още не съм го правил.... Така се случи, не съм педал, нито стиснат, нито стеснителен, но просто всяка която познавам или е заета, или е свободна и харесва друг, и в работата и в колежа и общо вЗето навсякъде, цял живот. Ходих на фитнес две години, сега покрай работа, та нощна смяна го замряха малко, отслабнах покрай него доста но и това не помогна. Проблема е че съм на 30 И започвам да го мразя, от ден на ден либидото все повече ми пада, дори да се отдаде възможност, аз вече не съм толкова навит, имам чувството че всяко докосване ако се случи ще ме подсеща за последните десет години най хубавите и това ще ми отключи агресия, нормално ли е. На психологическа ако се продължи така липсата до какво ще доведе физически и психически

Коментари

1.   Какви ги говориш? Ако си прилично облечен и работиш сред жени няма начин да не си намериш съпруга. Всяка жена обича мило държание. Покажи им го

3.   Едно време и аз бях самотен дълги години и аз имах чувството, че и да срещна човека, няма да ми става и ще ми напомня за разочарованието, но когато срещнеш правилния човек, забравяш за всичко и си влюбен и нищо друго не те интересува. Не се отчайвай, всичко ще се оправи. Нямаш полза от отчаяние.

4.   За тази цели има сайтове за запознанства. Вместо да блъскаш без смисъл във фитнеса, търси в нета и се запознавай.

5.   Има и жени, които го мразят, благодарение на разни мъжки курви. (Аз, например.) Не се отчайвай, има надежда и за теб. :)

6.   Няма как да мразиш нещо, което не си опитвал. На 30 не си престарял, много мъже на тези години още си живеят като тийнейджъри, за добро или за лошо. Търсиш ли си активно приятелка или чакаш тя да ти почука на вратата? Второто едва ли ще стане. Използвай както реалния свят, така и виртуалния. Аз от сайт за запознанства срещнах мъжа си. Жените не обичат отчаяни и негативни мъже, затова се опитай да гледаш на живота от позитивната страна. Така и ти ще се почувстваш по-добре.

7.   Че някоя кара ли те да правите секс? Доколкото разбрах- не. Като не искаш, не го правиш. Караш на ръчки и толкова.

9.   Аз съм доста по-малка от теб (на 22), също съм девствена и също нямам желание за секс. Причини мога да изброя много, но най-основните са, че съм тотално отвратена от мъжете. Повечето имат много кофти външен вид и още по-кофти неща им се въртят в главите. Нямам намерение да се правя на парцел само защото някой има изкривена и ненормална представа за секса. Уви, наистина много мъже са така. Другата основна причина е, че като бях малка и даже като по-голяма, родителите ми правиха секс пред мен, баща ми мастурбираше в кутийки, опипвал ме е навсякъде, летата ходеше чисто гол вкъщи, бил ме е и т. н., и т. н... Около 16 години продължи това. Тоест вече съм почти мъжемразка, но никой не избира семейството си, така че не ме съдете. Другото ще го спестя.

Има много момичета, включително и аз, които не мечтаят за голям е**ч с 20-сантиметров пенис, скъпа кола, високоплатена работа, луксозно жилище и прочие неважности. Искат просто едно скромно, честно, вярно, добро и красиво момче, което да ги обича. Да ги целува и прегръща често. Това е. Не е прекалено много, нали?
Така че, авторе, не губи надежда. Можеш да си намериш дружка и не толкова трудно. Стига само да изглеждаш и да се държиш добре.
Стискам палци нещата да се развият положително. Успех!

10.   Брат, явно не си голям чаровник. Ако ходиш на фитнес и си на 30 години, ще ти се лепят не само 18-годишни, но и такива дето са 18 години по-големи от теб. Простата причина, че мъжете на 30 години са в лоша форма масово. Повечето са с наднормено тегло. Ето аз примерно имам приятел на 34 и той е перфектен. Много е търсен и чак му е досадно. Да не си по-нисък?

12.   До 10 от автора
Казах че спрях за сега фитнеса, но надали и това ще определи нещата. Или си желан, или не, без значение какво правиш, това си е карма, моята явно е такава. Ще си насоча живота към друго, било да помагам на родители, работа, спане и фитнес колкото да не напълнея, секса, жени, а бе по дяволите, отказвам се от това, не желая да ме харесват от тук нататък, за мен ще е обида. Тук въпроса ми е друг, в случай че имам криза, тоест желание за т. нар физическо разтоварване, знае се какво имам предвид, как да се контролира това, с хапчета ли с какво

13.   Това с фитнеса са глупости. Жена съм и са ми ужасно противни разни гардероби, прекалили с блъскането. Повярвай, също толкова отблъскващи са, колкото и дебелите. Всички жени, с които съм говорила по темата, споделят същото мнение. Така че е достатъчно просто да си строен/спортен.

14.   Има ли някакво развитие? Авторът да каже на какво дередже е.

15.   до 9

Накои жени го имат това, но не искат от мъжа да ги прегръща и целува.
Странен свят!

За родителите - много съжалявам. Аз съм на мнение, че трябва да се минава психотест преди да имаш деца. Как за шофьор на камион трябва, а за дете - не. Детето не е по-малко важно от един камион.

До автора - не се разхвърляй. Харесаш ли си някое момиче първо го опознай и ако си сигурен, че е за теб и покажи, че ТЯ е жената за теб.
п. с. във фитнеса жена няма да си намериш

Успех,

16.   Към 9,

Звучиш като недорасла 14 годишна пикла.
Не била искала много... кой знае какъв ти е критерият за "красавец", сигурно очакваш някой перчем от тикток да ти падне от небето, че и да ти седи на асексуалността (която е в следствие от семейния сексуален тормоз btw! , а не че имаш "здравословна представа за секса, а видиш ли, мъжете били луди"). За какво си му? Повечето хора не сме травмирани от малки като теб. Имаме здравословно желание за секс и съответно сексуално експериментиране. А ти, малката, просто мразиш баща си, съответно и себе си, ама понеже егото не ти позволява да го осъзнаеш, седиш и сочиш мъжете (щот нали, все пак тати е мъж, значи мъжете са тати, щом тати е лош, значи мъжете са лоши).

Един красив мъж, който има здравословен сексуален апетит, ще иска да мине колкото се може повече жени (не за друго, ами защото като сме малки си мислим, че са супер различни, а те не са), и да си хване някоя на неговото ниво.