Споделена история от Секс и интимност

Ниски или високи момичета предпочитате? (Въпрос към мъже)
От заглавието се подразбира. Въпроса ми е-миниончета 1.50 ли предпочитате (чувала съм,че с тях се прави по-хубав секс,защото са дребни) или високи 1.80 например?

Коментари

1.   Високите са красиви по един начин, ниските по друг. Не може да се сравняват, просто са красиви по своему.

2.   Да ти кажа май красивите какички са височки, ама не прекалено. Говоря за 172-176 нещо подобно. Повече според мен вече е прекалено, НО хора всякакви.

Гея от Корея

3.   Всяка жена е красива. Аз лично предпочитам момичета около моя ръст - 1.70. Не много по-ниски, но не и прекалено високи.

4.   Няма такова нещо като високи жени. Това за мен са траверси.
Жената е около 150-160см. Оттам нататък е доказано, че са хормонални проблеми. Високите имат мъжки телоусложения, а разбира се в лице няма значение дали са високи или не, но лицето не заменя тялото и обратното разбира се.

5.   Аз лично харесвам по-ниски, а аз съм 1.73. Просто когато е по-висока се чувствам странно, не че не ми харесват, но сякаш и високите момичета не харесват по-ниски от тях, така че инстинктивно и аз отбягвам такива.

6.   и средни на ръст....
Имаше един виц- и трите дядо Попе и трите.

Дед Мороз

7.   @ Дед Мороз

То е като другия виц:

- Какво ще пиеш? Бира или ракия?
- И вино.

8.   Не харесвам високи жени. 170- 175 см са ми длъгнести и мъжкарани. Харесвам миньончета. Най- много до 165 см. Като бижу са. Мммм!
мъж 183см

9.   Харесват ми момичета от ръста на 1.80-1.90 . Просто ме привличат повече , и да , миньончетата правят по-хубав секс, мене не ми пука като цяло , връзките не са за ебане .

10.   4, мозъка ти е издухан през ушите. Какви хормонални проблеми и от кого е доказано? Говориш наизуст.

11.   Ще дам честен мъжки отговор:
Харесваме каквото пусне :Д. При много малко мъже е въпрос на предпочитание (тнар. плейбои). Останалите гледаме да хванем най-хубавото, което можем.
Аз например съм 1.65 и колкото и да ми харесват жени по 1.85 (а на мен много ми харесват), няма как да стане работата, освен по някакво нелепо изключение, така че съм ограничен до миньончета.
Какъвто и да е ръста ,разбира се, е важно и другите черти да са хубави.

12.   Номер 4 ахахаха. Умрях от смях.

14.   Кой квото и да казва ще се направи на специалист. На мен ми е все едно стига да има хубаво тяло. Важно да е мила и да не псува, да е женствена а не мъжкарана.

15.   Предпочитаме СВЕСТНИ момичета!

17.   И сред ниските, и сред високите има красавици. Аз съм 190см. висок но някак се заглеждам по миньончетата или жените на среден ръст.
Всичките ми приятелки до сега са били около 150-165см. високи. Тоест нисички и на среден ръст.

18.   Аз съм 170-171см ихаресвам момичета най-много с 2-3 см по-високи от мен
Не че не съм се заглеждал и по високи мацки.

19.   Към 4, пише ти жена висока 1, 56 и искам да те питам ТИ НОРМАЛЕН ЛИ СИ? :D хормонални проблеми над 160? !? !? !? ми начи и аз ПОЧТИ имам хормонален проблем, а мисля, че съм доста ниска :D

20.   1, 70 - перфе <3 стройни (но не и прекалено), дълъг крак, високо дупе и много стегнати, около този ръст са и най-умните момичета съм забелязал, макар че не би трябвало да има връзка.

22.   Харесвам повече високи, няма какво да си кривя душата, защото съм 1. 95 мъж. Не се вглеждам в гърди и дупе, но виж - дълги крака... Но две неща са по-важни за мен - красиво лице и красиво сърце. Жената, с която съм не е много висока, 1. 65 е, но съм влюбен и е най-прекрасният човек. Иначе досега не съм срещал жена по-висока от мен, така че всичко до моя ръст е добре. Първото ми гадже беше 1. 80. Другите да били между 1. 70 и 1. 80.

23.   Харесвам всякакви жени : )

24.   Разбира се, че нисички. ❤️

28.   Харесвам жени, които излъчват сексуалност и обичат мъжката близост без значение дали са ниски или високи. Не харесвам жени, които те държат на ръка разстояние и когато се доближиш и поддържат дистанция.

29.   В природата самките са по дребни от мъжкарите. Човека е животно на природата и не прави изключение, по приятно е, ако жената е по дребна от мъжа. Така мъжът има по голямо самочувствие, чувства се по силен и разкрепостен, изразява закрила на по дребната жена, а и жената по оценява такава връзка. Неестетично е, да виждаш висока жена с дребен мъж.

30.   Номер 4, очевидно е някой джуджак с късички крака, който като види висока жена допълнително се комплексира.. Досега не съм чула някоя да каже: " Как ми се иска да бях по-ниска..", но доста си мечтаят за по-дълги крака.. защо ли??

31.   Номер 4 очевидно е някой джуджак с къси крака, който като види висока жена, допълнително се коплексира..
Ако на вас висока жена не ви изглежда естетично, на мен мъж висок 160-170см също не ми изглежда така...
И досега не съм чула някоя да каже: " Как ми се иска да бях по-ниска.. ", но на много жени им щеше да имаха по-дълги крака.. защо ли?

32.   Номер 4 какви хомонални проблеми те гонят? ! Всичко е до гени. Това са пълни глупости, че високите били с мъжки телосложения. Моята жена е даже с 2-3 см по-висока от мен ама не ми пука, уникална е красавица от всякъде и в лице и в тяло е перфектна. Като цяло никога не съм гледал височината, но това момиче ме привлече като цялостна визия характер. Честно казано не съм вярвал, че ще имам такъв късмет.

33.   Харесваме Високи жени. Това е! Българите сме ниски и късокраки повечето. Харесваме това, което ни липсва.

34.   29, то в природата се случват много неща, които хората сме потиснали, забравили или изцяло премахнали от поведението на вида ни. Ако на хората им е добре няма значение кой колко е висок.

Като мъж висок 185см най-хубавата ми дълга и смислена връзка досега беше с едно момиче високо точно колкото мен (на токчета повече). Супер женствена, супер забавна. Пасвахме си перфектно. Жалко, че отиде да учи в чужбина.

Иначе съм си падал и по доста по-нисички. Ръстът май не влияе толкова.

35.   Значи, аз съм висок 177 см. Излизал съм и с по-високи жени, но някак си не се чувствам комфортно. Най-много харесвам жените над 160 см. Моята съпруга е 163 см. С нисички също съм излизал. Миньончеата също са сладки, но все пак предпочитам жени между 160-170. То ако се замислите и 175 е доста висока жена. Иначе, височината не е най-определящия фактор. Хубавата жена си е хубава. Много по-важно е да има хубави крака, готино дупенце, да не е дебела, да се облича стилно, но не курвенски. Не държа чак толкова на циците. Дори да не са много големи, няма проблем, само да не е дъска за гладене, макар, че съм имал гадже без цици и беше вълшебница в леглото......

36.   Това е като " Кое харесвате повече - дълги крака или малко дупе"

Ами ...и двете са ми фетиш . Може би ще заложа на дупето , т.е миньончето . Тя и токчета може да си сложи

38.   Средни на ръст до високи. Но това е защжото аз съм почти 2 метра. Това, ако говорим чисто теоретично. На практика, ръста не е от особено значение и сам по себе си не е причина да харесам или отхвърля някое момиче.

39.   Перфектният женски ръст е 172-173 см. Всичко над е висока жена, всичко под до 163 е среден ръст, всичко под 163 е нисък ръст. А хубави има от всяка височина. Както и секси, и с дълги, пък и с къси крака :) важното е да има пропорция и грация. Има високи жени с къси крака, има ниски жени с дълги крака и т. Н. Най-предпочитани са добре оформените и пропорционални жени. Тук не визирам крайности в ръста!

40.   Мъж съм на възраст 27, ръст без обувки 185, 88 кила атлетична физика. Моето изискване е тялото да е стегнато и да се движи, не харесвам мацки на диети. Отслабването става с упражнения, а височината може да е 160 до 175, ако гореспоменатите неща са спазени!

41.   Нямам нищо против лилипутчета, които надуват кавала прави. Дебелите крави с оредяла коса мучат на каквото и да е мнение относно пола им (макар и самите те да са само човекоподобни), така че едно щипване по клиторчето с нокторезачка не е зле.

42.   Аз съм на 16, за мен височината изобщо не е фактор за привлекателност.

43.   Аз предпочитам ниски момичета със средно големи гърди, но с тесни вагинчета и малки срамни устнички красиво лице. Моята приятелка е точно такава и много и се кефя.

44.   Аз съм 1. 76, така че 1. 80 ми идват прекалено високи, но предпочитам високи мацки определено - минижуп, красиви крака зимата ботушки на висок ток и съм дотам :) И на една по-висока мацка доста повече неща и стоят добре - къса рокля, гол гръб и така нататък. Неслучайно по ревютата всички мацки са високи и слаби. Освен това съм забелязал, че колкото по-нисък е човек, толкова повече комплекси има, макар че при жените за щастие не е толкова добре изразено, защото не се предполага да са високи, силни и защитници....

45.   До номер 4 : Дребен, аз до сега не съм виждала модел под 175.
Модел (140-140 с мънички крачета - НЯМА! )
За нисък мъж-ниска девойка, то друга не може.. хаха

46.   Ниските мъже нямат проблем с ръста, имат проблем с характерите и комплексите си. Сигурно има изключения, но Повечето са големи философи и гледат да изпъкнат. Всичко знаят и акъл наливат на всеки. Предимно това не им харесват жените, не толкова височината. Иначе има ниски дето са много стабилни, тренират бойни спортове и свалят хора с по една глава над тях. Аз като съм 1.86, защо не се комплексирам от огромни 2 метра типове? Винаги ще има някой по-висок. Тия по 2 м трябва ли да се комплексират от 2.10м? Вместо да развиваш теории и да обясняваш, че всичко над посоченият от тебе ръст е грубо и ненормално, просто си заглеждай по ниските от теб! Аз гледам жени между 1.70-1.75.. Не мразя тия дето са колкото мен. По-смислен и добронамерен коментар, не мога да ти напиша. Недей да го мислиш толкова.

Шеф на кокошките до 4.

48.   Цицорести и закръглени предпочитам, ръстът не е толкова съществен.

49.   Мъж на 26 съм 1. 83 - 86 кг.
И определено не се кефя на много високите. Мисля, че към 1. 70 си е ок за мен. Бил съм с жена 1. 76. Тя не ходеше на токове обаче. Избягвам ги дългокраките мацки.

50.   Високи!!!
Но почти винаги съм бил с ниски (под 170), защото българките като цяло са си нисички.

51.   Аз съм мъж висок 1, 75, жена ми е също 1, 75. Примерно като и омръзнат някои дънки, аз ги вземам тъй като ми стават добре.
Винаги съм харесвал високи и сочни жени. Примерно за мен най-добрия ръстов интервал за партньорка е 1, 65 - 1, 75, съотв. 70-90 кг и гръдна обиколка над 100!