Споделена история от Секс и интимност

Дали приятелката ми си пада по жени
Здравете. Виждам, че всеки от вас задава по някой въпрос, та реших и да задам моя. С приятелката ми сме заедно от 4 години тя е на 24 аз на 29. Много и харесва да гледа порно с лесбийки и то само такива с големи цици, защото много им се кефила понеже и тя е с големи цици. Като правим секс изпитва оргазъм само като я лижа. По улиците често заглежда красиви и симпатични момичета. Даже нещото което най- много съм искал по време на секс от нея да правим анален секс да опитаме нещо ново не се е съгласявала.. а това страшно мн ме кефи аналния секс и лизането и всичко ит ова направо ме побърква как може да има хора дето да им харесва и даже сами си го искат, а други такива които въобще не им харесва. И това ме кара и аз да се оглеждам за някаква такава емоция не опитана.

Коментари

1.   Определено си пада по жени.
Сигурно би правила секс с тях, ако и се отдаде възможност.

2.   Стига с този анален секс. Щом не ще, не ще. Съгласи се, че не на тебе ще ти се вкарва нещо в задника, а на нея. Нормално е не на всеки да му харесва идеята да му се тика нещо отзад. То е ясно че на тебе ти харесва идеята да си го пъхнеш на тясно, но няма да си ти този, който ще поема нещо там от където хората се изхождат. Тъй че щом не иска, пробвай с някоя на която и харесва.
Що се отнася до сексуалната и ориентация - да, или е лесбийка, която е с мъж (с теб) защото още не се е осъзнала, или е бисексуална. Питай я директно. Според мен обаче 100% харесва и жени. Ако е бисексуална не би трябвало да ти е проблем.

4.   Ти си късметлия бе приятел. Щом жена ти харесва жени, означава, че може да си спретнете една тройка с още една жена и да си правите кефа. Аз например съм жена която също харесва мъже и жени, но пък аз не искам тройка, правя си отделно с мъже, отделно с жени. Ако твоята приятелка обаче е навита за тройка, ти трябва да си най-щастливия.

5.   Аз също гледам порно с лесбийки, и то само такова в което squirt - ват. Възбуждам се и се пипам. Но съм си с мъж и само с него си правя секс.
Имала съм възможност да пробвам с момиче.
И не харесвам по такъв начин жените, извратена съм, но тройки не искаме. Наслаждаваме се един на друг. Обожавам го.

6.   Ъм и аз се заглеждам по момичета, защото имам нещо, като мания на тема тела. Просто се кефя на мацките с хубави тела, но не искам да правя секс с тях и също така преди и аз гледах порно с жени, но това не ме прави лесбийка. А колкото до това, че свършва само докато я лижеш, ми не е само тя още куп момичета свършват по този начин. Разбира се не изключвам варианта да е лесбийка, но “симптомите”, които си описал ги имам и аз, но в никакъв случай не съм лесбийка и не ме привличат жени.