Споделена история от Секс и интимност

Жена ми иска тройка
Здравейте, наскоро жена ми, с която имам връзка от 10 месеца ми сподели, че иска тройка с друг мъж или жена. Държа да си призная, че и аз съм виновен до някъде за това нещо, и аз го искам, но дали това ще повлияе на връзката ни? Аз мисля да е с по възрастен. Тя е на 19г аз на 27. Какво ми предлагате да направя и дали това е грешка?

Коментари

1.   Първо, не е правилно да я наричаш "жена ми", защото създава грешно впечатление заглавието. Като видях, че с жена ти всъщност имате 10-месечна връзка паднах от смях. Та тя дори не е и жена все още, а момиче.
Второ, отивам да хвърля един боб и после ще дойда да ти кажа резултатите. Нито познаваме теб, нито нея, за да можем да си направим изводи ще бъде ли грешка или не. Със сигурност има двойки, при които е било грешка и такива, при които не е било. Щом и двамата го искате, какъв е проблемът?

2.   Може да ми се обадите

3.   Жена ми е глупи женени сме ходи да се правиш на професор другаде или пишеш нешто конкретно или ходи си хвърляй боба другаде

4.   Много семейства остават по своему верни един на друг, като участват в тройки, или размяна на партньори. Хубаво е, че и двама го искате. Наистина е по-добре да е с по-възрастен и по-несимпатичен мъж, щото все пак има риск...

5.   Хахаха харесаха ме коментарите!

6.   Ако в началото на връзката не сте си достатъчни, какво ли ще е след време?...

7.   Номер 2 застреляме направо спуках се от смях

8.   Естествено, че няма да попречи на отношенията ви! Дори напротив, ще станат още по стабилни!
Препоръчвам преди акта, да си направите малка игра.. Вие двамата ще сте индивиди с нечовешки разум, дошли от далечна галактика, търсещи да оплодите младо булче и да зародите нова раса на планетата. За случая се намажете обилно с тъмно зелена блажна боя, подчертавам тъмно зелена! Тя нека се направи на спяща и нищо неподозираща! Гарантирам сто процентово удоволствие, скрепяване на взаимоотношенията и ще видиш, че няма нищо страшно.. Дори ще се ядосваш, че въобще си се замислил върху офертата и не си я приел от раз!
Ние с приятелят ми редовно го правим! Като станете по опитни, можем да врътнем една обща марсианска оргия!

9.   Много ми харесва коментара на N 6. Познавам двойки, които са женени от 10 години и все още не са стигнали до там, че да не са си достатъчни. Ти явно изобщо не ревнуваш жена си, че да я делиш с друг мъж. Много е странно...

10.   Непременно да е по-възрастен и по-несимпатичен, както казва номер 4, и с по-малка пишка!!!

11.   Xахахах, коментарите са върха! яко!
Относно историята, 10 месеца и сте женени? Ами та тя още не е жена... И защо се оженихте като сега ще правите тройка, супер зле....

12.   N8 каква боя ползвате? :)

13.   Номер 12, всяка върши работа.. Трика е да уцелиш правилния цвят. Не ми се ще много да издавам тайната, ама айде ще ти споделя, за да разбереш, че съм човек ;)
Към 1 килограм ленен безир с бъркане се прибавят 400-500г жълта охра и толкова синя боя, че да се получи желаният цвят!
И все пак не забравяйте една мъдра мисъл.. Не е важно на къде ще тръгнеш, важното е да вземеш решението... да направиш тройка! ;)

15.   Сега те кефи идеята за тройка- перверзно е и различно. Но помисли си добре като се стигне до нейното осъществяване дали ще е чак толкова хубаво. Първо при тройка с още една жена може жена ти да се почувства гадно като види, че докосваш и проникваш в друга. В тоя момент може без да искаш да направиш нещо, което да нарани нея. В смисъл да и се стори, че обръщаш повече внимание на другата, че си по-страстен с нея и т. н. А в ситуацията с още един мъж си представи дали би ти било хубаво да гледаш как жена ти прави орална любов на друг. Как свършва докато друг я ч*ка или лиже.... Според мен тройките са добра идея само за партньори, които не са сериозно обвързани и искат само да се разнообразяват заедно.

17.   Напълно съм съгласна със 15 и то при положение, че имам 16 годишен брак.. и естествено участниците в нея да не са от едно семейство... определено не ви виждам като семейство в следващите 10 месеца, независимо какви конфигурации ще правите в секса....

18.   Води я на психолог.

19.   Човека ви споделя за проблема си, а вие му вадите вода от 10 кладенеца. Ма жена ли му била ма как тъй вече са си омръзна ли ма нам кво си? А ей ае тва си е негов проблем бе. Искат си тройка хората ми да си праят. Що тройката с двама мъже е супер гот. Правил съм и искам пак да правя.

20.   Да, ще повлияе (на връзката ви). Или ще стане по-силна, защото споделяте по-особено отношение към секса, или ще е непоносимо и ще се разделите.
Ел

21.   По- голям е процента на развалилите се двойки от тези отношения, а незная дали това сближава, малко съмнително

24.   Ей, я съм си човек, като чета какви откачалки има тука :))))
На момченцето му се е допишкало, а той мисли, че му се прави тройки :)))

25.   Ти хвалиш ли се или се оплакваш? И един съвет - с друг мъж не се навивай, че ще настане вартоломеевата нощ...

26.   По-добре ли ще е да си разнообразява секса, като ти изневерява? Пък и като се съгласиш на тройка с мъж, тя няма да откаже и размяна с друга двойка, или тройка с 2 жени. Така и ти лесно ще се добереш до супер страстни жени като твоята!

27.   Ще ти се приплаче, пич. Винаги има вероятност този другият да я изчука по-добре от тебе и това 19-годишното, толкова му трябва да ти бие шута и да си прави тройки, четворки, петторки с други пичове.

28.   Горчиво! Още едни брачни заради „белята“. Така е младежи като се жените малки, а ви се живее.
Аз препоръчвам първо да пробвате с жена, за да видиш тя как ще реагира, а и си признай - няма начин да не си си мечтал за това. Въпросът е дали можеш да гледаш новата си 19-годишна женичка да бъде оправяна от друг мъж?

29.   Моята приятелка ми е предлагала тройка на шега. Може и наистина да го мисли. Аз разбира се искам с още едно момиче, като идеята е, че двете ще има какво да правят, докато ако е с 2ро момче - не виждам изобщо какво става! Много ли е егоистично от моя страна? Веднъж направим ли го с друго момиче дали ще иска и с момче да го направим?
Ходим от 3 години и половина.

30.   29. Разбира се, че е егоистично. Жената има три дупки за удоволствия, а ти само една пишка. :))) Така че, по има смисъл от тройка с двама мъже и една жена!

31.   Много егоистични са повечето коментари написани от жени. Той нямало да може да гледа как друг оправя жена му. Ами ако автора уважава и обича приятелката си не би позволил тя да става свидетел на това как той оправя друга жена. На мен лично би ми било неприятно и в двата случая...

32.   Значи всички пишещи, които не са участвали в тройка разсъждават егоистично. Ревността в повечето случаи е от накърнено чувство за собственост. Ако ти обичаш жена си и не можеш да я задоволиш напълно, би трябвало да се радваш на нейното пълно задоволяване с помощта на друг мъж! Такъв мъж не мисли че някой чука неговата собственост, той се наслаждава на удоволствието което в момента изпитва жена му! В повечето случаи тези семейства са много по-верни един на друг. Те не си позволяват и целувка без присъствието на другия!! Трудно е за разбиране от масата високоморални, балкански индивиди, но е факт. В известен сайт за запознанства в момента има регистрирани 14870 двойки склонни за размяна...

33.   Вижте какво, тук не може да се наслагва и натрапва някакво общоприето "модно" течение. Разбираш ли аз съм с балканското мислене и криворазбрания морал напред... Не! Просто всичко е много, много индивидуално. Не съм участвала в тройка нито заради високи морални ценности, нито пък ревност.

Със сегашния ми приятел имаме сериозна връзка, но явно му нямам чак такова доверие, че да позволя такова нещо да се случи в нашата спалния. Имала съм друг сериозен приятел, който обичах много и с него щяхме да правим тройка с друга жена, но така и не се намери подходяща.

Моето мнение е, че е до партньори, взаимоотношения. Не знам дали е лошо или хубаво. Явно ако попаднеш на точните хора, ще е интересно, различно. Но то и с "нормалния" секс е така. Тъй че по темата "Да го направя или не" еднозначно мнение не може да се даде. Вие си познавате мъжете/жените, вие преценявате как ще се чувствате чисто емоционално след и по време на акта.

34.   № 32 Когато жена ти започне да се вижда скришно зад гърба ти с другия, тогава как ли би се почувствал дали ще изпитваш удоволствие от това, че тогава... онази си нощ същия този я е задоволил много по- добре от теб. Помисли и за това. Стига сте се били в гърдите, че било модерно и тия там дето не го разбират били консервативни и тнт... имала съм възможност, но не съм го напарвила защото човека който ми го предалгаше не ми беше безразличен. това е за хора, които имат 10-15-20 годишен живот заедно и търсят разнообразието, но този същия който ми гопредлагаше с неговата приятелка, та те са заедно само от 1 година, 2 заедно, тогава какво... бързо са си поомръзнали ми се струва

35.   №34, има и такива рискове, но са много рядко. Аз не говоря, че съпругът не може да задоволява добре жена си. Говоря че жената има нужда едновременно от двама мъже, за пълното и задоволяване! Дори не е омръзване, а желание за постигане на върховно удоволствие! Аз самия не вярвах, че това от порно-филмите може да доставя удоволствие на обикновена жена-домакиня, но се оказа, че има и такива свръх-страстни и освободени жени! И най-интересното е, че не са някои нахакани перверзно изглеждащи мацки, а обикновени, скромни на външен вид, счетоводителки, шивачки, магазинерки, с по 2-3 деца...

36.   До № 35
№ 34 съм- не мога да го коментирам дали е рядкост или не единият от партньорите да хареса повече другия, в случая гостът, но фактите говорят, че след многократни такива опити, разнообразия има доста развалени връзки, а защо!?
Мъжът, който ми го предлагаше, ми казваше... "така ще бъдем по - често заедно, повече ще се виждаме"- звучеше ми като замазване на очите на любимата- с нея е, и в същото време с мен. или като се виждаме отделно двамата, няма да бъде проблем. Лично за мен -тройки, суинг това си е чиста проба изневяра открита, уж със съгласието на партньора, където има чувства, там не влиза трети човек, поне единият от партньорите няма да го допусне и няма да се съгласи на това, или другия случай ще го направи за да не изгуби половинката. Професията не значи нищо за сексуалния живот на даден човек, кой какво работил това са човешки нужди.

37.   Към 32 - споделям напълно твоето мислене. Опитвам се от години да го обясня на "половинката" си. Е, може би в двойката хората се развиват не едновременно и еднакво по темата за секса и удоволствието? А може би си има и чисто физически /или химически/ причини - едни обичат повече секса, а други не чак токова? 982

39.   Или четворка или само двойка! Като искаме тройка, си го правим докато четвъртият иска да си почине малко или да ни наблюдава! Да не сме благотворително дружество, че да задоволяваме само самотни мъже или самотни жени? !

40.   Аз предлагам да оставиш жена си да прави каквото иска и ако след това продължава с този си навик.... остави я.. тя не те обича а обича само наслади и разврат.... 8 години е по-млада от теб.... вземи си друга на твоята възраст с твоя акъл.. Не е лесно... ама в бъдеще ще установиш че съм бил прав... Успех ;)!

41.   Не се подвеждай по тъпизмите на номер 40! Просто си щастливец, че жена ти не крие нищо от тебе и го споделя с тебе и иска да го правите заедно! Не си мисли, че като се ожениш за друга жена на твоята възраст, няма да ти изневерява! Не забравяй, че най-опасни са тихите води, онези които винаги говорят за вечна любов и морал!

42.   Колкото по-рано толкова по-добре. С моята сме женени от 10 години, още като гаджета си говорихме за тройки... Едва преди 3 години се случи случката. След един купон при един колега на жена ми (ерген, знаех че го харесва) останахме последни, яко фиркани. Отидох да драйфам и видях, че жената танцува с колегата си, а той я мачка за дупето. Излязох и си тръгнах. След малко тя ми позвъни, аз и казах че съм се прибрал но искам тя да си изкара готино.... После аз си посиках да го направи пред мен с един жиголо - тя малко се опъваща, но се нави и след това минахме на тройки.
Изгубихме обаче 7-8 години.

44.   Към 42, още заедно ли сте със съпругата си? Интересувам се защото и ние с моята сме на кръстопът.

45.   На тези пък троки им се приисали!
Ха Ха Ха!

48.   Единия вариант е тройки, четворки, петици с мъже и жени или други двойки според предпочитанията и моментните ви нужди. Става въпрос за секс, за задоволяване на едни напълно нормални човешки нужди. Всеки сам си определя границите и ценностите в тези отношения. Важното е доверието и уважението между брачните партньори, включително и уважението към сексуалните им нужди, независимо какви. Понеже много ни е морално обществото, дай да му позволим да ни се бърка и в спалнята. Аман от моралисти и разбирачи. Голяма част от тях са решили проблема си с втория вариант - изневяра - грозна и пошла постъпка, лъжа и лицемерие спрямо най-близкия си човек. Това вече боли, но виждаш ли, обществото го е възприело като често явление и е в рамките на нормалното.

49.   Рано ви е за тройка, ще ви донесе неприятности.

50.   Единствения ви вариант е да направите тройка с друг мъж, след като оправи нея да оправи и теб. Задължително е да е едър, космат силен и издръжлив.

53.   Напълно съм съгласен с номер 42 : Колкото по рано толкова по добре!
И ние с моята пробвахме 3ка с друг мъж и сега съжаляваме че започнахме сравнително късно, на 5тата година след като се оженихме. Обожавам да я гледам доволна, възбудена, мокра и в същото време леко притеснена. Харесва ми да я чукам на задна прашка, докато прави свирка на другия. Както и обратното. Обожавам да гледам как се празнят на гърдите. Харесва ни да лежим уморени след секс, да си говорим, да се смеем, да запалим по цигара, да си сипем питие и след малко отначало.