Споделена история от Секс и интимност

Мъже, какво е мнението ви за една жена ако правите секс още на първа среща ?
Смятате ли, че ако жената си легна с вас още на първата среща е к... а и не става за нищо сериозно? Може ли секса на първа среща па макар и страхотен да ви отблъсне от една жена за по сериозни отношения в бъдеще дори и тя да отговаря на критериите ви за характер и външност?

Коментари

1.   Познавам двойки, които са се срещнали по този начин и са щастливо женени. Според мен зависи как всеки индивидуално гледа на нещата.

2.   Ами зависи, ако мъжът е курвар няма да му направи впечатление, ако търси и очаква сериозна връзка може и да се замисли.

3.   Е, значи жената като прави секс на първа среща е курва, пък мъжа е пич ли ? Голяма логика.

4.   Ше го приема като сигнал, че иска само секс връзка и да, няма да съм очарован от нея, ако търся нещо сериозно. Но още по-гнусно е, ако не пуска веднага, само за да се направи на много морална, а после да си покаже истинската същност.

5.   Това е много лош сигнал ако ще става въпрос нещата да се развият към по-сериозна връзка.

6.   С приятелката ми правихме секс на първа среща. Минаха 5 години и още сме заедно.
Запознахме се в интернет, писахме си известно време, излязохме на среща и още същата нощ спахме заедно. Хормони ли е, любов от пръв поглед ли е, някакво духовно свързване ли е, не знам, но се случи.
Всъщност защо една жена да е курва ако спи на първа среща?!
По-добре да съм с жена която знае какво иска, да хвърли картите на масата, казвайки- ако искаш това и това, давай.
Отколкото да съм с някаква, която да ме мота със седмици или месеци, и да не знае сърби ли я, боли ли я.

7.   Като ще даваме такива примери, моята жена ми пусна на втория месец и сме заедно 15 г. Имаме си 100% доверие. Ако ми беше пуснала първата вечер, щях да си имам едно на ум. Щом пуска на непознат, защо да не пусне и на друг непознат? Но пак казвам, това трябва да го прави от разбирания, а не от лицемерие, за да не я помислят за курва.

8.   Не би ме отблъснало. Нали ще прави секс с мен, тоест и аз ще правя секс на първа среща. Ако това ме разочарова в нея, значи трябва да се разочаровам и от себе си :-)

9.   Авторке логиката ти нещо куца. Как прецени че и на първа среща мъжът ще разбере че жената отговаря на критериите му за характер. Ти май не умееш да задълбаваш в разсъжденията си за женския характер. Няма човек който на първа среща ще каже, аз разбрах че тази жена има добър характер макар да се познаваме от няколко часа. За секс на първа среща е друго нещо. Щом хвърчат любовни искри между двамата и се привличат един-друг сексуално защо ще е неудобно да правят секс и защо мъжът ще си мисли че тя е курва. Аз имах един случай когато само след три часа от нашето запознаване и вече правихме секс. Не съм си помислил че е курва но след 5,6 сексуални срещи разбрах че е голяма лъжкиня и това беше причината да не я потърся вече. Вие жените сте несериозни и не заслужавате никакво доверие.

10.   Ако на мен ми пуска на първия път, значи като и поомръзна, което е неизбежно, ще пусне на някой друг още на първата среща. Явно просто това е жена на действието, която дава веднага. За сериозна връзка отблъсква да.

11.   Индивидуално е. Всеки случай е уникален. Едно е просто базово привличане и секс за задоволяване на нагона, друго е секс с по-дълбоко духовно свързване. И двете могат да станат на първа среща, и дввте могат да прерастнат във връзка или пък не. Просто са различни.

12.   Мъжете обичат нещата да стават бързо, аз не обичм бързо, предпочитам да се опознаем първо, защото ако е само за една вечер, няма да е добре

13.   И защо трябва винаги да класифицираме и да се опитваме да слагаме нещата в рамки?
Въпрос на хора, ситуация, предпочитания, степен на пасване...
При едни се получава така, при други иначе.
Статистиката може да показва, че когато се получава така, нещата или хората ОБИКНОВЕНО не са читави, но това изобщо не означава, че в малка част от случаите не може да е обратното.

14.   Реално за много мъже, ако няма секс на първа среща, то няма да има втора, така че...

Аз съм мъж и често ми се е случвало да правя секс на първа среща - нищо конкретно не си мисля за жената, с която се е случило. Често пъти е ставало изключително спонтанно и непланирано нито от мен, нито от жената. Излизаме, забавляваме се, вечерта се развива добре, приятна ни е компанията ни, и в един момент нещата просто се случват.

Много повърхностно ми е, когато някой си вади изводите за даден човек от това дали прави секс на първа среща, или не. Нито има гаранция, че ще е читава жената, ако ви пусне на втората година (не седмица, не месец, а година), нито пък има гаранция, че ще е някаква парантия, ако ви пусне на първа среща.

Даже, ако трябва да съм честен, ако бях жена и разбера, че мъж, към когото имам интерес си вади изводи за мен по това дали сме спали на първа среща - еми, веднага ще го разкарам, защото това е потенциален ревнивец, а от ревниви мъже (а и жени) човек трябва да бяга колкото се може по-рано, и колкото се може по-бързо, като тук говоря от много горчив личен опит.

15.   Хем да не дава веднага, хем да не го мотаела много. Чувала съм от много мъже как някоя го мотаела, как чакал и го държала на сухо, и то казано с яд и тон " Как се прекарах.". Чувала съм и как оплюват някоя, че бързо пуснала. Така че няма угодия. Всичко трябва да си е индивидуално и да няма такива стереотипи.

16.   15, а ти да си чувала, че тук пише повече от един мъж случайно? Или за теб щом е мъж, значи е един и същи човек?

17.   За тях щом е мъж значи е един и същи човек. Дъното търсят.

18.   Мен би ми направило добро впечатление. Колкото повече време минава в общуване с една жена толкова повече губя интерес към нея като сексуален партньор и я възприемам повече като позната с която да си говорим. Забелязал съм, че това привлича жените и ги кара да искат да имаме нещо общо, обаче е твърде късно - при мен желанието е изчезнало и обикновено прекратявам напълно отношенията, защото и общуването ми е станало досадно вече.

20.   Масово не се толерира. Има изключения, но доста рядко. В петък вечер се запознах с един младеж, спахме заедно, но секс не правихме. На сутринта се целувахме и той ми казва - да, но ти явно си лесна, след като ме допусна да спя при теб. Казах му, че не сме правили секс и тогава ми каза - всъщност, да, това коренно променя нещата. Само, че не знае, че имам приятел, започна да ми звъни, но няма как да стане, търси сериозни взаимоотношения, които не мога да му дам. Обаче, ако бях спала с включен секс, в неговите очи сега щях да съм к*рва. Има и една друга интересна категория мъже, като видят, че жена стои в сайт за запознанство, си мислят, че или е грозна, или не е съвсем у ред в акъла, или е много претенциозна. Следователно не е правила секс с години. И тези екземпляри започват да се тържат леко арогантно, като най-вероятно си мислят, че са единствените спасители за междукрачието на една жена, хванала паяжини. Немалък процент пък са на мнение, че жените могат да дадат на един мъж единствено въпросното междукрачие. С моя приятел нямаме подобни дрезги. Наскоро правих секс с един мъж за пари, това ми беше секс фантазия (знам, че не звучи морално, както и знам, че това не е подходящ опит за всеки и никого не поощрявам да експериментира всичко, което прочете или види по телевизията), та - разказах на моя приятел и като стигнах до финала, че парите не съм ги взела, защото съм искала преживяването, а не финансовата изгода, ми каза - глупчо, трябвало е да ги вземеш и ме целуна по челото. Той няма проблем с парите, за да не помислите, че по някакъв начин се възползва от мен, всъщност има над 2 милиона по банкова сметка и имоти. Тъй като е по-възрастен (нормално, за да е толкова богат), ми е казал, че ако имам някакви странични нужди, да ги задоволявам, но по възможност да не му споделям за тези неща. Сега, това пак може да се прочете като опит за манипулация - демек - давам ти свобода, но всъщност ти като имаш въпросната свобода (привидна), няма да я използваш. Но е факт, че не изревнува за 'изневярата' ми, която пак беше с доста богат мъж, собственик на фабрика. И ми е много смешно като влезна в сайтовете за запозннанство и видят, че съм над 40 години, да ми искат снимки и да смятат, че съм грозна, защото не слагам и не пращам такива. Разбира се, че няма да пращам, та аз пазя егото, достойнството и репутацията на човека до мен, а те тръгнали да мислят, че хващам паяжини. Както и този младок, който започна да си изгражда мнение за мен относно това дали сме правили секс или само сме спали един до друг. Абе, Мъже, когато някоя жена Ви харесва, това значи, че е избрала точно Вас. Няма логика да харесва всичко с пиш*а по улицата, това, че спи с вас на първа среща, означава, че иска да е точно с вас. Независимо дали за една нощ или за цял живот.
Но, хората сме различни, много малко хора биха разбрали модела на взаимоотношения, който съм избрала, някои ще кажат, че съм ку*ва, други, че съм с чичко паричко, трети, че съм извратена, пети - всичко това накуп. Както пък и аз няма да пусна тема - на 40 съм и съм девствена, какво да правя; с мъжът ми правим суинг, много го кефи да гледа как други мъже ме порят и си трият члена в лицето ми; дали мъжете имат страх от хубавите жени; лоша майка ли съм, защото кърмя и подобни (за мен) идиотии.
Авторке, две са опциите, или искаш свободомислещ мъж и не те притеснява да правиш секс на първа нощ (аз моя богат - леле това как дразни - мъж, си го прибрах от заведението за ръчичка, догони ме до таксито, за да поиска среща, казах му, идвай, утре сутринта ще пием кафе) или лъжеш и се правиш на непорочна, девствена, обмисляща. Другият вариант е да ходиш на църква и да се любите с твоя богопомазан след сватбата (внимавай, обаче, че сред фанатиците, се крият и най-много пълни извратеняци). Като цяло, ако просто искаш мъж - не спи на първа среща с него.

21.   Да, само курва може да прави секс при първа среща, нали точно това се случва в бардаците. Каква е разликата, дали това се случва в бардак, или на парти, частна квартира, хотел или където и да е?

22.   20, ако наистина нямаше никакви проблеми, и положението при тебе беше толкова розово (с приятеля ти, спарите и т. н. ), едва ли щеше да се хвалиш тука ;)
По-скоро ТОВА, което си написала тука е една (или няколко) твоя фантазия, която, за съжаление, никога няма да се реализира...

23.   Зависи, по принцип. Аз като мъж харесвам жени, които знаят какво искат и не се страхуват(разбирай робуват на хорското мнение) да си го поискат и изкажат. За мен такива жени са предпочитани и ги уважавам заради това, че не са като тези от "стадото", които чакат със календар и секундомер, заради мненито на другите. Има и други, по-млади, които пък го правят от възбуда, но това пак за мен не е курвенско, а е тръпката от възрастта. За мен жената трябва да е женствена, умна и курва в леглото. Останалото са недоебани, комплексирани индивиди, които се превръщат в лелички моралистки, склонни към даване на крайни мнения.

24.   Мъж съм. И нито аз бих правил секс на първа среша, нито бих искал тя да иска секс на първа среща. Трябва много повече от сексуално привличане, за да се изгради връзка, а за това трябва време. Не определям жените като к*рви и мъжете като к*рвари обаче, с такива определения бих нарекъл хора, които си играят с чувствата ти, изневеряват, а не такива, които просто са по-отворени за секс. Но това не е за мен.

25.   Трудно бих се влюбил в такава, защото ще си мисля, че съм един от многото, че даже ще ме е страх да не ми лепне някоя болест. Жената е по-ценна, когато задържи интереса към себе си повечко срещи, така желанието става по-силно, а и мнението ти за нея, но пак може да си е парцал, но просто да се занимава с още 5 и да ходи по срещи. Относително е, но секс на първа среща особено без преди това да сте си кореспондирали граничи за курволъка и няма разлика с това да отидеш на ку*ва в бардак или да спиш с въпросната, е всъщност има, спестяваш 100 лв

26.   От 18 - Аз не разбирам мъже, които определят жените спрямо на коя среща ще си легнат. Що за селяндурски манталитет? И ако дадена жена я смятате за курва, при положение, че вие спите с нея вие какви сте? Или ще ми кажете, че и отказвате? Какви са тия селяндурски манталитети не знам. Това сигурно идва от някакви малки, затънтени места в които всички се познават и просто лицемерничат и се правят на такива каквито не са "за да пазят образ". Що за тъпи игри и двойни стандарти използвате?

27.   Положително! Човек, който иска нещо, няма лошо да си го вземе и не следва да се притеснява от това. Ако някой не го одпбрява, тогава той е лицемер!

28.   26. защото мъжът чука жената, а не жената мъжа. За един мъж е чест и гордост да излъже колкото се може повече жени, а за жената не е чест и гордост, защото всичко им идва на тепсия. Чест и гордост е ако отказват и са били с по-малко. Жалко, но факт

29.   В повечето случаи е курвентия. Разбира се, има изключения и зависи дали преди това е имало чат. Но няма как да си легна с некоя на първа среща и да я взема насериозно. 26 добре го е написал. Мъжът ебе жената. Жената е ебаната. Не е гордост и мъжете да ебат безразборно, но е обяснимо. В цялата човешка история е съществувала полигамията под една или друга форма. Полиандрия никога не е имало. В днешния феминизиран свят, жените просто искат да са като мъжете и за това се ебат като невиждали но единственото, което епостигат е да станат едни жалки пачаври. Като мъж, съм излизал с доста жени. Винаги съм настоявал за секс от самото начало. Най-дълго не ми е пускала една цели 3 месеца!!! Но....... съм излизал и с девствени момичета. Когато разбрах, за едно момиче, че на 19 години още не е ебана направо ми се издигна в очите и не смеех да я докосна. Обикнах я силно и гледах на нея по съвсем различен начин, а не като на ходеща вагина, както гледам на повечето жени. С друга жена, която макар да не беше девствена, беше била само с двама преди мен и тя е другата ми голяма любов, за която съм женен днес. Опитът ми показва, че с колкото повече мъже е била една жена, толкова по-негодна става за връзка и брак. Ако цифрата е двуцифрена нагоре, нещата в повечето случаи не са никак добре. Има изключения разбира се. Иначе, тея с големия километраж са майсторки в леглото, но освен за ебане за друго не стават. Не мога да уважавам жена, която ме прави баджанак с няколко футболни отбора!

30.   26, един ключ който отваря много ключалки е много добър ключ. Обаче една ключалка, която я отваря всеки ключ не става за нищо. И това е двоен стандарт, но в него има голям смисъл.

31.   И същевременно повечето от тук мъже, които не харесват такива жени, настояват бързо да станат работите, да не се минат. Правят подмятания, бъзици, погледи, пускат ръце с цел бързо да станат нещата. После жените били такива.

32.   Лично на мен ми харесва, когато жената не се дърпа като муле на мост.
Особено ако е ясно и видно, че и двамата искаме да се метнем в кревата.

33.   Нищо лошо! С какво се различава в желанията си една жена от мъжа? Имала е желание, направила го е. Значи има страст в нея.