Споделена история от Секс и интимност

Защо няма българи с негърки?
Напоследък нашумяха темите на българки, желаещи негри. Явно има доста такива жени. Но ми е любопитно защо до сега не съм видял или чул дори и за един българин, желаещ негърка? Не ме разбирайте грешно, не съм расист, нямам нищо против такива връзки и не ми влиза в работата. Просто ми е интересно от психологическа гледна точка защо при едно и също нещо за един и същи народ има толкова голяма разлика в разбиранията на база пол?

Коментари

51-76 от 76

57.   "Ами не ви ли прави впечатление, че изключително рядко може да видите изобщо българин с чужденка? "

Да, но след като прочетеш тези коментари, ти ставя ясно защо :)

58.   В Европа хората ги е страх да кажат нещо негативно за тези смърдилки циганите и негрите, защото ще ги обвинят в расизъм и ще им бъркат в заниците с боксова ръкавица. За това пък, не само че никой не ги спира да плюят по източноевропеците и да ги винят за всичките си проблеми, но дори ги навиват и насърчават по некосвен път да го правят.

59.   №52, тези жени ги срещаш ежедневно и въобще не подозираш, че са такива. Проблемите са само в нагласата ти.

60.   Ето пък какво аз ще ви кажа защо не бих имал връзка с негърка. Когато става въпрос за женската хигиена аз съм много капризен мъж. Предствям си, че както кожата на негърката е черна така също и вагината й е черна. Черна вагина никак не ме привлича. В порно сайтовете съм виждал момичета от централна Америка на които дори кожата на тялото им да е доста светла пак на някои вагините им са черни. Виждал съм и бели момичета, особенно азиатки, които имат черна пигментация на вагината. Черния цвят го намирам за нехигиеничен. Само като си помисля какво може да има една черна вагина във влагалището си и ми се отщява всякакво желание за интимност с такава жена. А ако има и лоша миризма между краката си тогава забравям за всякаква интимност. Мислете ме за какъвто си искате, това съм аз.

61.   Номер 41, толкова тестостерон имат, че за стотици години робство нямат едно въстание, а откривателя на генетиката доказа, че са генетично няколко пъти по-тъпи от белите. Което не е полит-коректно и не се учи, но е факт. Второ, че не било заговор. Сигурен ли си, защото е признато от Световната Банка, че под 1% от хората държат над 80% от ресурсите и тези държави, които са най-трудно управляеми са именно "белите". Виж един Орбан как се противопоставя. Има и цитати от власт-имащи, че белите са най-големи борци срещу монопола. Елементарно е, но как да го разбереш, след като използваш порното като аргумент.. което между впрочем е на загуба, цялата им индустрия, но просто порното е средство за възпитаване и има огромно влияние над съзнанието. Ако изобщо е имало случаи "бяла господарка" да спи с чернилка, то се съмнявам да са били чести. В колониите са ходили главно мъжете, а за местно управление са избирали някой туземски вожд. А генетично погледнато и най-малките мъжки полови органи биха били задоволителни за повечето жени, няма разлики там при жените, а при мъжете най-големите полови органи също са на бели мъже, така че теорията ти меко казано е просто глупост. Но явно си някой български техен представител, съответно комплексиран, нормално е, или си част от Български Хелзински Комитет :Д
А африканците и до сега са управлявани от чужда сила, просто нямат възможносста да се самоуправляват, чисто интелектуално са племена със знамена.

62.   Номер 7, явно ти е чисто съзнанието, на кой биха му били приятни, те в действителност приличат на маймуни. А жените с наднормено тегло други не могат и да си хванат, така че тях можем да ги разберем.

64.   Номер 24, азиатците не са зле като чернилките и имат далеч повече достойнства, така де, имат достойнства :д. Но да сравняваш бялата богиня с таз смрадлива сган, айде не. Те имат стадно мислене, всичките азиатци, затова и "комунизъма" в краен вид още живее там.

65.   До №60
Черният цвят винаги се е свързвал с нещо мръсно, нечисто;
Да имаш черен ден
Да зачерниш някой
Да очерниш някой
Да почерниш
Черен живот
Черни мисли
Бели пари, за черни дни

Белият цвят винаги е свързван с красота, физическа и душевна чистота, доброта, невинност, истина, безопасност, добронамереност, пефектност...

66.   А защо трябва да има българи с негърки? Длъжни ли сме да им харесваме черните гъзове? Харесваме бели момичета, колкото по-бели, толкова по-добре. Като искате негри, вървете вие им лапайте черните хуища. Който иска да се обижда, не ме интересува.

67.   В Европа започнаха наричат българките "негърски подлоги" и с пълно прво. Затова повечето хора ги отбягват.

69.   57, като четеш коментарите става ясно защо Василий II е кормил низшите вулгарченца, защо Османската империя с право е клала тези тъпи говеда.

Циганското гето на Европа мисли, че някой ги има за бели, лайната подчовешки.

70.   до 36
И какви са толкова тези успели чернокожи ? Единия президент, избран просто защото вече черните са повече от белите в Америка и е логично да гласуват за човек от своята раса, също както ако у нас турците бяха 5 милиона а ние 2 президентът щеше да има име Мустафа например. Останалите са успели, защото машината на обществото им е такава, и за тях си е добра. Аз не знам при толкова много черни там да има нещо ,което да е със световна значимост от тях - изобретение, откритие или постижение в истинското изкуство - например не да си жестикулиращ рапър, а да премериш глас и талант на оперна сцена , например...Не се нито супер, нито по-лоши, хора като всички други. Мен ме дразни обратния им расизъм и убеждението, че са повече от нормалния бял човек, и никога не им стигнаха права....

71.   “ Единия президент, избран просто защото вече черните са повече от белите в Америка и е логично да гласуват за човек от своята раса”

Защо ли сега Тръмп не е черен, като е толкова логично? И защо няма един сериозен черен кандидат в моемента? Много глупости приказваш!

72.   Номер 71, Обама беше просто поредната игра на "демокрация". Ясно е защо няма сериозни черни кандидати, какво могат да дадат те, освен стреляне със стрели(т.н. традиции) :Д.

73.   70, много промит мозък си. Черните са 12% от населението на Щатите.

74.   Защото мъжете не са тъпи безвкусници като жените.

75.   В природата има строга йерархия и равноправие има само между себеподобни!!! Жени, Вие за себеподобни ли ни считате??? По устройство на човешката душа ДА – оттам и на ценностната ни система и морал, НО по изява на духа - НЕ, АБСУРД!!! По изява на духа са равноправни в някакъв смисъл джендърите и законите, които са си поставили.... Мъж, който се изявява като жена, всички знаем, че е гей, травестит...

Феминизмът ликвидира това, което е останало в традиционните общества, включително и в тези от третия свят, а именно: ОСНОВНАТА ФУНКЦИЯ, КОЯТО МЪЖА ИЗПЪЛНЯВА - ГАРАНТИРАНЕ ЗАЩИТАТА НА ЖЕНА СИ И ПОКОЛЕНИЕТО СИ ПЛЮС ГАРАНТИРАНЕ СИГУРНОСТТА И ОПАЗВАНЕТО НА НАСЕЛЕНИЕТО ОТ ЧУЖДО ВЛИЯНИЕ. В ТОВА ЧИСЛО, ТОЙ Е ГАРАНТ И ЗА ПРЕПИТАНИЕТО (ИЗХРАНВАНЕТО) НА СЕМЕЙСТВОТО СИ И ОБЩЕСТВОТО, Т. Е ЗА НЕГОВОТО ОЦЕЛЯВАНЕ!

МЪЖЪТ ВИНАГИ Е БИЛ НОСИТЕЛ НА СИГУРНОСТ преди нашествието на феминизма!!!

Ако не съм прав, защо населението ни за 30 години се стопи с милиони???

Вие жени изпадате в крайно противоречие със себе си! Всички искате и търсите сигурност от мъжете си, но сами виждате, че това не ви се получава! Защо!? ЗАЩОТО НИКОГА НЕ Е ИМАЛО ИСТИНСКИ ФЕМИНИЗЪМ!!! Нито в нуждите на вашата душа има такова нещо, нито напрактика. Но за сметка на това, са изфабрикувани закони, които трябва да се спазват!
И ви давам най-очевадния пример: хората с реалната власт, дори и в западните общества са МЪЖЕ. Има и жени, но те са единични случаи, а тези които гледате по телевизията – марионетки на демокрацията и псевдолиберализма! Реално жените, които най-добре го знаят, са тези, които са го видели най-отблизо, а именно елитни проститутки, мутреси, държанки на влиятелни хора, други жени в обкръжението на хората с влияние... Всичките до една подчинени на мъжката власт и нагон, изпълняващи точно предназначението си на жена такова, каквото ѝ е заложено от природата – ДА Е ЛЮБОВНИЦА И ДА РАЖДА ДЕЦА, ДА Е ПРИЯТНА КОМПАНИЯ НА МЪЖА ДО НЕЯ, ДА ИЗПЪЛНЯВА ПОРЪЧКИ НА МЪЖА, КОЙТО Я ПРИТЕЖАВА! И мърдане от тази роля няма! Във всичко друго е ЕДНА БЕЗГЛАСНА БУКВА! Но вие с тези жени не комуникирате и нямате достъп до тях, за да ви обяснят кой кое е и кой държи томахавката... И въпреки всичко, ИНСТИНКТИВНО, всички ви влече да подражавате на тях и да бъдете ЗАЩИТЕНИ И ОБГРИЖВАНИ по същия начин от мъжете си! Е как да стане? И сега да се запитаме всички защо ви влече да ходите при чернокожи?
Защото те идват от „общества“, където по право са носители на сигурност и никой не ги е ограничавал и не им е изземвал това им право. И тъй като вашето женско мислене е по-скоро ИНТУИТИВНО, за разлика от мъжкото, което е разсъдъчно (логично), вие намирате в тях именно това, от което са лишени белите мъже!!! Затова сте при чернокожите, а не защото размера им бил кой знае колко голям. Отворете статистката и ще видите по страни, че ние българските мъже даже сме в горната част на класацията по дължина на пенисите. Само в някои от негърските страни мъжете се отличават с значително по-голямо достойнство. И имайте предвид, че когато колониалните богаташи са купували роби се е осъществила именно тази селекция на по-надарени, чиито потомци днес гледате в САЩ и Европа...
Феминизмът е доктрина за управление на масите, но няма никаква стойност за хората с истинската, реална власт, в което и да е общество...

Жени, разберете, че участвате НЕСЪЗНАТЕЛНО в една много мръстна игра и бивате използвани за частни интереси на една, меко казано, много малка група хора, които като си завъртят главите от N-тия етаж на някой небостъргач в Ню Йорк виждат само собствени колонии и си мислят как да ДОподчинят още отделни групи хора... Вашето женско естество бива впрегнато като разрушителна сила срещу собствения ви народ (майки, бащи), от който произхождате – независимо дали това е България, Англия, Швейцария...

Този коментар ще го разпространя и в другите сходни теми и отново сърдечно благодаря на екипа на „spodeli“ за тази трибуна на свободно изказване!

77.   Негрите имат само едно съобщение към всички тъпи българки;
"Омъжете се за нас, ЗАЩОТО ИСКАМЕ ЕВРОПЕЙСКИ ПАСПОРТИ!"

80.   Отвратителните българки поемащи негърски пишки нямат място тук.
Добре че има яки момчета които трепят негри и бели пачаври покрай тях. Само това заслужават.
Приветствам формирането на нови скинарски групи, всяващи страх сред негрите и техните мръсни и нечистоплътни бели пачаври.
Като иска с негър да си ходи в Нигерия при мизерията и бацилите и да започва да си брои дните до края на мизерния животец.

82.   Здравейте, скоро се върнах от почивка в Доминикана. Запознах се с хаитянка. Невероятно момиче, прелестно, с чудесен стил на обличане и прекрасна душа. Другото е, че въпреки че е на 27 години, има 4 деца и ИМА НУЖДА ОТ ПАРИ! Въпреки всичко, прекарахме чудесно и съм щастлив, че я познавам, Ще се върна при нея. Може и да заживеем, но там. Тук при нас със сигурност няма да ѝ хареса.

84.   Живял съм в Африка и смело мога да кажа,че последното нещо,което бих си пожелал това е негърка,черна,воняща маймуна,напълно примитивна !
Имал съм намеци и предложения,но само като й видя маймунският задник и съм напълно импотентен,все едно съм гледал цяла вечер Цветанка Ризова !!!
Бил съм в супер цивилизованата част на Африка,а не в някой Бантустан !

86.   Защото не са откачени и луди като българКИТЕ.

87.   50 каква е тази работа че ходиш често по командировки?

89.   Турчин съм и съм бил два пъти с негърки. Все секс бомби според стандартите. Едната простутутка. Имам не малък и здрав и лашкам яко, Та ги оправих добре, даже малко от спортна злоба. Но не бих пробвал отново. Тънкатв кисела миризма на оцет от тялото, на помади и вакси от главата. Твърдата и груба кожа като гума, даже и на гърдите. Косата твърда и корава като четка. Никаква нежност и само издаване на звуци… Жената трябва да е мека и нежна..

90.   Авторе - ти лично колко негърки познаваш?

100% има българи, които дори са женени за негърки, но просто не живеят в България. Хвани се разходи малко по Африка и други държави, където се срещат повече негърки и тогава задавай такива тъпи въпроси!

Същото е като да твърдиш, че няма българи които са женени за цигънки - ами на има!

91.   Просто повечето негърки не са привлекателни. Не заради тъмната им кожа, а заради чертите им. Красотата е доста субективна, но все пак има биологични фактори които карат мъжете да търсят едно, а жените друго. Мъжете очакват жената да е нежна и красива. Жените очакват от мъжа да е силен и да не е баш грозник, в общи линии. Следователно, липсата на красиви черти при мъжете не е кой знае какъв проблем за една жена. Един мъж обаче иска жената да е красива и секси. Негърките имат груби черти на лицето. Прекалено изразени скули и устни. Много широки чела. За капак на всичко, косата им е като вълна, не стои хубаво дълга защото расте нагоре. Или трябва да я пострижат много къса, или трябва плитки с екстеншъни, или яко изправяне във фризьорницата. Като цяло, мъжете предпочитат натуралната красота пред всякакви такива изкуствени разкрасяващи процедури. В тяло негърките са или много кокалести, слаби и без талия, или пък са дебели с прекалено големи дупета и гърди. Крайностите обикновено не са привлекателни за мъжете.
При мулатките (кубинки например) нещата стоят по друг начин. Те са смесен тип и някои са наистина много привлекателни, с екзотична красота. Косата им е доста къдрава, ама стои нормално. Ама баш негърките, тип африкански, и самите негри не ги харесват. Имам приятели мулати и всички харесват бели жени или латино тип.
Сигурно има българи които харесват негърки, ама са рядкост поради горе изразените причини.

51-76 от 76