Споделена история от Секс и интимност

Голям пенис!
Здравейте, аз съм от град София и имам малък проблем с приятелката ми. Члена ми е над 27 сантиметра и като правим секс много я боли не и е хубаво с мен и искам да ви попитам как да се справя с проблема...Другите момичета с които съм спал също се стряскат от размера случвало ми се е дори да ме зарежат преди акта. Какво да правя?

Коментари

1.   Честно казано защо ще ги боли, ако не са прекалено тесни и са възбудени достатъчно? Когато правиш секс се старай да е внимателно, с плавниь а не резки движения, да не натискаш прекалено. При голям натиск и влизане на члена може да се получи дразнене на шийката на матката. въпреки, че от друга страна за много жени това е ерогенна точка и получават особено удоволствие. И така - по-нежно, с лубрикант, по внимателно и след като партньорката е възбудена. Няма как да го намалиш, а много жени ще проявят определен интерес, защото каквото и да си говорим поне според мен размерът има значение!

2.   Браво бе Mandingo.

3.   Да, както е казал №1 размера има значение, но той и в двете крайности не е добър. Моя съвет приятел е да не се опитваш да го вкарваш целия, че аз като жена се ужасявам също. Е, не е болка за умиране, може да има жени на които и да им хареса, но с тези които не им - бъди просто внимателен.

4.   Или я остави тя да е отгоре и да си го вкарва колкото и е удобно или си купи от секс шоп ограничителна халка, която също е вариянт.

5.   Абе вие луди ли сте да му се връзвате? Че чак и съвети му давате.. Член над 27см. може да има само ако си е правил операция (в което силно се съмнявам) или ако историята е написана от някой расов кон. Тука става въпрос за 'нормално' момче, което като повечето 'нормални' момчета се притеснява дали не му е прекалено малък. Притеснението се е превърнало в комплекс, на който е плод тази история.

6.   Точно така 5

7.   Хахаха, да, особено номер 1 много ме кефи как се е вживял

8.   Че и много жени щели да проявят интерес, хаха ще проявят интерес, да, как да избягат по-бързо

10.   Моя онзи ден го мерих и от топките до главичката 22 см. :д Пич, мери го от пубисната кост и ще го смалиш набързо

11.   Тоя лъже

12.   Попaдaлa съм нa подобен... избягaх

13.   Вятър ечи, Балкан стене -
пушка до колене...

14.   До автора: не ми е много ясно защо те зарязват и защо се стряскат, казват и се оплакват, че на повечето мъже са им малки и ги зарязват поради тази причина, а сега е точно обратното... Аз също съм жена и никога не съм имала претенции към члена на мъжа до мен важното е да се отдадеш на удоволствието пък до това дали е малък или голям няма да има никакво значение...

Е. А. :)

16.   да си ги разменим..моят е 17 см..много работлив..разходите са за моя сметка..

17.   Купи си пръстени които се нанизват на хуйището ти, или мъ навий една хавлия, та да не влиза целия. Че повредиш путката на жената бе жребец!

18.   Приятелката ти трябва да е глупачка ако негодува от големият ти пенис. Това е мечта на всяка жена.

19.   значии взимаш един нож режеш на 2 и готово

20.   тази тема не е ли за измислени истории, не ме карайте да мисля, че админите са измислени!

21.   Изкарай някой лев в порноиндустрията.