Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените: харесвате ли сексът?
Сигурно не съм само аз, който живея в заблудата, че само мъжете харесват и обичат секса. Моля, оборете ме.

1. Само мъжете ли харесват порното?
2. Жените харесвате ли да правите орална любов на мъжете?
3.:Обичате ли и вие ейтака просто секс, като изключим обвързването?
4. Само вагиналният секс ли ви удовлетворява?

Нека развием темата. Очаквам и мъжки включвания и предложения, въпроси и т.н.

Коментари

1.   1. Харесвам порното. Няма нишо лошо в него.
2. Обожавам да правя орална любов. До сега съм правила на около 15 човека и не съжалявам. Обичам да гълтам.
3. Приятно изживяване е.
4.Всеки секс ми харесва. Трябва само да е опитен.

Жена 22 години

2.   1. Гледам порно, но напоследък по- рядко, не знам защо. На 15 бях на път да се пристрастя, нищо че съм жена (сега съм на 21);
2. Обожавам да правя орална на приятелят ми, обичам да правя и дълбоко гърло;
3. Не ми харесва идеята и не съм пробвала. Сегашният ми приятел ми е първият, преди това само съм се целувала с двама;
4. Вагинален и орален. За анален все още ме е малко страх (от няколко месеца водя полов живот);

3.   1. Зависи от порното. Много рядко съм виждала хубаво. Отдавна съм спряла да гледам, защото е толкова гнусно и отвращаващо, че ми убива всякакво желание за секс. Ако някога много ми се прави, но няма с кого, задължително ще си пусна порно, за да ми мине.

2. Не!

3. Не съм пробвала, едва ли би ми харесало, но бих опитала, ако ми падне някой много красив, когото не съм сигурна дали ще видя пак.

4. Да. Всъщност не само сексът ми носи удоволствие. Обожавам целувките, докосванията, емоцията, допира до мъжка кожа, аромата ѝ, въобще всички близости. :)

Ж,22

4.   По принцип жените чрез секса се чувстваме желани и харесвани, т. е харесваме секса доколкото няколкото дава една самоувереност. Иначе чисто физически да, хубаво е, но няма, да умрем ако не правим в смисъла на чисто физическо усещане.

7.   1. Обичам да гледам порно, поне три пъти седмично си пускам и гледам по два часа.
2. Обожаваам. Възбужда ме ужасно много, задължителна част от секса поне по 30мин. Обичам и да го правя изненадващо за гаджето ми навън или докато говори по телефона.
3. Да, не мога без секс. Когато съм била необвързана винаги съм имала приятел с привилегии.
4. Нее, не само той, аналния също ме удовлетворява значително.

8.   1. Понякога гледам порно, понякога ми е противно.
2. Също, понякога ми харесва да правя орална, но не винаги.
3. Да, харесвам спонтанния секс.
4. Основно вагиналния. Аналният секс ми хареса само с един определен мъж.
ж 44

9.   1. Порното ми е фалшиво и гнусно, харесвам някои аматьорски и това е, но много рядко се намира добро и с повече предигра
2. Харесва ми, да, много при това, но и той да ми прави
3. Обвързана съм и правя секс с човека, който обичам, но ако не бях... не знам, обичам секса!
4. Аналният секс ми е гнусен и ще дам, когато той даде пръв! Харесвам вагинален, орална любов, целувки, докосване, прегръдки, ролеви игри и думи, много неща

Обичам секса, но зависи много от човека, трябва да се интересува от предпочитанията ти и никога да не те насилва.

10.   Обожавам секса във всичките му видове - колкото по перверзен, толкова по-добре.
1. Много обичам да гледам порно - подчертавам по- нестандартно и различно порно, но няма да изпадам в подробности.
2. Обичам да правя свирки и обичам на мен да ми доставят орални ласки също.
3. Да, харесвам секса-защото когато една жена познава тялото си, познава начините да си достави удоволствие, познава силата на женския оргазъм - няма вариант да не обича секса..
4. Какво значи само вагинален секс ли ни удовлетворява-глупости.... обожавам секса във всичките му форми.
Ж. 49

11.   1. Не, порното е гнусно
2. Не, но ми харесва на мен да ми правят френска
3. Не съм привърженичка, но ми се случи веднъж
4. Харесвам не само вагиналния, а още ласките, докосванията, целувките. Анален секс още не съм опитвала. Не съм срещнала подходящия мъж. Не съм против.
Жена 26

12.   1. Харесвам порно, преди гледах повече, сега отвреме на време, за да ускоря нещата, когато реша да се заиграя сама.
2. Харесва ми да правя, възбужда ме и ми е приятно, че доставям удоволствие.
3. Не харесвам сексът за една нощ, но нямам против да си правим кефа с някой без обвързване. Даже в момента съм в такива отношения с един мъж.
4. Вагиналният секс ми е най-приятен чисто като физиологично усещане. Аналният все още ми е по-скоро некомфортен, но усещам потенциал.

13.   Само вагинален секс правя, защото половият ми орган е именно вагината. В случай че на някого не му харесват вагините и иска свирки, анални, има три варианта:

1. Педераст е.
2. Има малък член.
3. Мързи го да чука.

Нормалните мъже искат и нормален секс. От всичко по Земята само човекът практикува извращения (свирки, анални, тройки, оргии, суинг) и като гледам е цъфнал и вързал отвсякъде...
Краят на всяка цивилизация започва с моралният упадък. Примери колкото искате.
Разни такива извратени мъже ме направиха мъжемразка.

По останалото: Преди години гледах порно, имаше хубаво, но като го развалиха с тия свирки, спрях да гледам. По-грозна гледка никога не съм виждала, освен това ми е под достойнството да държа в устата си нечий член, нямам намерение и да си кривя физиономията, да се грозя. Не е за мен.

Бих правила случаен секс, ако мъжът наистина много ми хареса на външен вид. Иначе принципите ми изключват подобни изпълнения.

14.   жена на 39 г.
1. Дори не се сещам за порно. Децата са все из къщи.
2. Чак да ми харесва, не бих казала.
3. Не знам, вече не помня. Омъжена съм от цяла вечност.
4. О, не е само вагиналния. Мога да кажа, че аналния секс ме спасява от рутината в леглото.

15.   1. Жена съм и да гледам и съм гледала порно. Особенно като студентка. Това си беше един вид забавление да гледаме порно дружно с още 1-2 приятелки и да се хилим. Разбира се, гледала съм порно и с гадже, а понякога дори и сама.
2. Да, но само и единствено с човека до мен. А и винаги след това той прави същото за мен.
3. Не си падам по секс без чувства, но с любимия човек съм имам голямо желание.
4. Обичам да експериментирам, така че многог неща ми доставят удоволствие.

18.   13, доста комплексарско изказване. Моят приятел нито е педераст, нито му е малък, нито го мързи да чука, тъкмо обратното, а взаимно се даряваме с орални ласки. Не знам какво си преживяла, но такива обобщения не са редни.

Номер 2

19.   13, в голяма грешка си - явно не си виждала как се съвокупляват животни. И те си имат любовна игра, която включва душене и близане на гениталиите на партньора. За бонобо да не говорим, как се шлякат и анално, и кой с когото свари.

20.   1. От порното бих гледала аматьорско. Другото е много изкуствено нагласено.
2. Орална, честно не знам дали ми харесва. Не ме е гнус. Мъжът ми ми прави, и аз на него.
3. Секс без обвързване, и това не знам. Аз съм омъжена. Като студентка май няколко пъти ми се случи, но е далечен спомен.
4. Ми не е само вагиналния секс, с риск да разгневя пуританките. Всеки знае себе си. На мен дупето ми е силно ерогенна зона, и бавния, нежен секс там ме подлудява.
ж 42 г

21.   "Нормалните мъже искат и нормален секс. От всичко по Земята само човекът практикува извращения (свирки, анални, тройки, оргии, суинг) и като гледам е цъфнал и вързал отвсякъде... "

Не знам за теб, но аз се чувтвам прекрасно и всичко ми е наред. И кои са "по-цъфналите" от нас видеове, ако не е тайна?

22.   Съгласна съм с номер 18.

23.   1. Не гледам тези смешки, голяма простотия е .
2. Не ме кефи и не правя
3. Не съм такава да правя секс с всички
4. Само вагинален

24.   1. Харесва ми да гледам "hard", "BDSM" Gang Bang и други подобни;
2. Харесва ми, но трябва да е добре измит, да не ми намирисва на нищо, нямам против и дълбокото гърло, гълтане и т.н., стига да не съм яла и да не ме боли/дразни гърлото;
3. Не е лошо, да.
4. Не, по-бързо свършвам по време на анален. По-възбуждащ е. А по време на вагинален, също свършвам бързо при разговор за анален и пипане на дупето.

The Little Donut

25.   1. много рядко гледам
2. ако искам да подлудя мъжа, правя. Но не съм фенка.
3. и това се случва, какво толкова
4. вагинален, но ако мъжа ме предразположи за анален, съм ОК, харесва ми

26.   1. Гледам порно. Доста често. Особено с две или повече жени (не съм обратна, нито би, но по някаква причина ме възбужда да го гледам).
2. Харесва ми, но не е като да стигам до оргазъм така. То е като подаряването на подаръци - не го правиш за своя собствен кеф, а за да зарадваш някого. Това ми носи друг вид тръпка.
3. Не ми се е случвало досега. Обикновено или съм във връзка, или си "почивам" след скъсване. Иначе, по принцип, бих си намерила приятелче за секс, но има голяма възможност да се влюбя в него в някакъв момент. Доста съм емоционална. А и не ми се е случвало мъж да ме иска само и единствено за секс. Затова мисля, че пак бихме стигнали до връзка накрая.
4. Ами всъщност ми харесва всякакъв секс, но най-много обичам на задна - вагинален и забързан, както да ме лижат.

27.   1. На 13-15 г редовно, пристрастяване повече от наркотик. От много години вече изобщо не.
2. Само да си пожелая аз, да не е принуда.
3. Случайна връзка никога, ама никога. Свършвам си редовно сама, когато го е нямало точния човек.
4. Вагинален с точния човек. Няколко пъти анален не се получава, гадничко си е, със смазка, с отпускане с не знам си какво, е не е за мен и никога няма да е.