Споделена история от Секс и интимност

Секс проблеми
Здравейте,
Пише момче на 20 години..
Става въпрос за сексуалния ни живот с приятелката ми, с която сме вече две години заедно. В началото вървеше добре, много бързо свършвах( което пак не е добре, че бях неопитен), нямаше проблем при вкарване... Но сега, като почнем, по-късно ми отпада както и нейната вагина става суха. Какви може да са причините и какво може да помогне? И друг въпрос - след секс ако не се къпем няма проблем нали? Смисъл вечер е и сме уморени, най много да се изплакнем. Предварително се извинявам за неудобните въпроси, но няма кого да питам.

Коментари

1.   Плакнем се вика... ахахаххахахаха

Вагините са сухи като не са възбудени, братиньо.

Пишките понякога спадат, щото реално не те привличат вагини, братиньо.

Вие сте от тея дето много се обичате и всичко ви е супер, ама се ебете като 80 годишни изсъхняци...

Братан.

2.   Купете си лубрикант и ти ако гледаш порно има доста негативи за теб, каго мъж.

3.   За да се навлажнява приятелката ти, трябва да отделиш повече време на любовната предигра, защото жените по-трудно се възбуждат от мъжете.

4.   Ама вие и двамата сте крайно прости и нечистоплътни. Спада ти, защото се изморяваш и възбудата ти си заминава. А нейната вагина става суха, защото тя не получава оргазми. Като получава оргазми тогава е мокра, но като на теб ти пада как да стане това? Също така МНОГО ЯСНО, ЧЕ Е ПРОБЛЕМ, ЧЕ НЕ СЕ КЪПЕТЕ!!! Мизерия. Може да хванете гъбички или бактерии. Задължително е поне 10 минути къпане с душ гел след секс.

5.   Олее, с втория ти въпрос едва не паднах от смях! Ако не ви се струва лепкаво, гнусно и нехигиенично разбира се че няма проблем, то си е до човек и ниво на хигиена. :)

6.   куписи трибестан трипати дневно го пиеш по три хапа и така продължение на месец и ще се оправиш ;) за мен това е нормално все пак незабравяй че зад всяка красива жена има по един мъж на когото му е омръзнало да спи с нея :)