Споделена история от Секс и интимност

Полово предавани болести
Призовавам читателите на сайта да споделят истории за полово разюзданото си поведение, съчетано с лепната полова предавана болест която болест са лепнали на гаджето или брачния си партньор и как това е повлияло на връзката им и как се лекуват и как се чувстват преди и след всичко това. Струваше ли си, съжалявате ли, защо, колко и как? Имаше ли смисъл?

Коментари

1.   Това, че нямаш полово разюздано поведение както се изразяваш, хич не е гаранция, че няма да си изпатиш от такова нещо. Аз съм жена, която никога не е изневерявала на съпруга си-има и такива, да-но той ме зарази от любовницата си. За "щастие"-ега ти и щастието-само с трихомонизада. Малкият дявол. Че винаги има и по-лошо. Предполагам, че е съжалявал, беше като насран-с извинение за израза, ама точно така беше. Знаел е много добре с каква курва се забърква и пак не е взел мерки. Мисля, че докато е жив няма да помисли да повтори такова нещо. Че не бяха малко гюрюлтии и скандали. Като червей ми пълзеше в краката. Жалка история, откъде ме подсети...

2.   Мъжете хващат полово предавани болести само от заразени жени. Ако един мъж никога не е имал полов акт с жена той никога не може да има полова болест. Една нечистоплътна жена е инкубатор на полово предавани болести именно заради нейната нечистоплътност. Има ли нужда да ви изреждам всички женски заразни болести. Надявам се, че имате достатъчно разум за да разберете за какво ви говоря. Влезте в една голяма аптека и вижте цял рафт с лекарства за вагинални болести.

3.   номер 2 коментара ти е малоумен, нечистоплътността и хигиената нямат общо с полово предаваните болести, може да имаш идеална хигиена но като не се пазиш и се ебеш с всеки срещнат на голо ще пренесеш кво ли не даже да си бръсната и измита с интимен сапун, пълно безхаберие значи и неграмотност, нямам думи

4.   Ти за болестите ли питаш или кой как е изневерявал? ! А "полова" болест може да се хване и не по полов път, когато смръдливи, но морални мърлячи си разнасят гнусотията по всякакви повърхности и въздуха. ;) Да не говорим колко инфекции се появяват заради неподдържане на хигиена. Смръдливия ганьо това го знае най-добре. ;) А колко сте неграмотни по тея теми не е за вярване и не може да се опише...

5.   до 4 - Че то по твойта "логика" жена може да забременее в плувен басейн ако преди това мъж се е изпразнил там. хах:))

6.   №4, как не те е срам... писалите тука са смрадливи и неподдържащи хигиена Ганьвци, които си разнасят гнусотиите по въздуха???? Аз пък да ти кажа ли забременях от употребена салфетка. И най неграмотните по темата са напълно наясно, че с полово предавана болест се заразяваш от заразен партньор. Може да свети от чистота, да се къпе по три пъти на ден, да е епилиран перфектно и... да е болен. Ще ти се смеят хората, спри да пишеш глупости.

7.   много са ми смешни тия дето след секс веднага ходят да се къпят и търкат със сапуни все едно венерическата болест се отмива със сапун, идиоти

8.   Само да вметна, че специално итнимни гъбички може да се лепнат и от незаразена жена. Лично ми се случи преди години. След тежка раздяла с тогавашно гадже, първата, с която си легнах ми докара гъбички. Питах я дали и има нещо, тя нямаше никакви симптоми. Аз за сметка на това яко сърбеж, зачервяване, абе гадна работа. Беше ме срам да ида на лекар. Обаче, по съвет на приятел, влязох в една аптека и срам не срам обясних какво ми има. Аптекарката беше една възрастна дама, но много печена и ме пита следното: "спал ли си с различни жени напоследък". Аз: "Не само с 1 една и то само веднъж миналата седмица". Пита ме дали често сменям партньорките. Аз: "Ми в последните 2 години имах връзка само с 1 жена и не съм бил с друга до миналата седмица, а на сегашната ми партньорка и няма нищо". Тогава аптекарката каза: "Аха, разбирам". Аз я погледнах недоумявайки, а тя ми обясни, че след като сме били дълго време с една партньорка, членът ни е привикнал към нейната вагина и по-точно към нейната влагалищно-киселинна среда, но след като членът е влязъл в друга вагина, просто новата киселинна среда не му е понесла и за това се е получило така. Даде ми едно кремче да се мажа 2 седмици хапове и ми каза да не правя секс или ако все пак правя задължително с презерватив, но по-добре да се въздържа. То и без това не ми беше до секс при тоя сърбеж. Каза ми и да не ям сладко докато не ми мине. Точно след 1 седмица гъбичките изчезнаха.

9.   Полово- предаваните болести (не винаги, може понякога да са само инфекции) са типични и нетипични такива. Това е така, защото при някои като например гъбички (могат да се появят) или генитален херпес, човешки папилома вирус, гонорея, сифилис, мек шанкър, хепатит c и b и вируса причинител на Спин могат да се предадат и по нетипечен и НЕполов контакт. Гъбичките са НАЙ-ЧЕСТО предаваната ИНФЕКЦИЯ по полов път, но нетипично полово предавана такава, защото може дамите да ги прихванат от басейн, не добре почистени вани, кърпи, дори и просто лекарства използвани при понижен имунитет и използване дори на силни сапуни и шампоани, които да предизвикат нежелана влагалищна реакция при попадането им там. Причината затова е, че се нарушава бактериалната флора, естествените микроорганизми (полезните млечно кисели бактерии, които предпазват влагалището от инфектиране) и пх- то намалява под нормалното ниво и средата се превръща от млечно-кисела в алкална. Гъбичките след това по типичен полов път могат да се предадат на мъжа. Следователно, ако една жена ви предаде гъбична инфекция не винаги може да е от причинена от изневяра или друг сексуален партньор. Това мъжете трябва да го знаят. Тоест, причината е в анатомичните особености и сложността на женската полова система и влагалището с неговите спечифични особености като орган. Мъж, ако предаде пък такава инфекция на жена, това означава, че има много по-голяма вероятност да е правил секс с други жени, отколкото обратното. Излиза, че жените много по-често и лесно прихващат такива инфекции, които принципно се водят влагалищни. Симптомите също са характерни като парене, сърбеж и зачервяване на външните полови органи на жената,
освен тези вътре в самото влагалище. При други пък например като хламидиите и трихомоните, които са принципно типични полово предавани инфекции, симптомите могат да са по-неяснни и различими, защото могат да са скрити и във вагината и да нямат такива проявления. Трихомоните макар и с явно изразен полово предаван характер също се срещат по-често при жените и могат да се диагностицират с микробиологичен анализ. Като симптом може да е например влагалищно течение с много неприятна миризма, наподобяваща РАЗВАЛЕНА риба. Повярвайте ми, това е ужастно, това го усетих на момиче с което имах връзка. При гениалният херпес и човешкият папиломен вирус предаването може да е дори при триене на кожата една върху друга, затова предаването може да е и по нетипичен начин на полово общуване. Затова дори и при използването на презервативи тези инфекции могат да се предадат. Хламидиите се предават пледимно по полов път и мога да кажа, че това е най-често предаваната полово типична полово предавана инфилекция. Други като хепатитите и хив инфекцията могат да се предадат и по полов път но те са нетипични инфекции, защото не засягат половата система а други органи от човешкото тяло. Дамите страдат по-често от полово предавани инфекции болести, поради анатомичните си особености, но обикновенно с по-леките такива, докато мъжете по-малко, но с много по-тежки те като сифилис, хепатит и вируса на Спин поради ходенетопо проститутки или полови отношения от хомосексуален характер. Дамите се заразяват по-лесно и с тях, но поради това, че принципно са по-моногамни и не всички правят анален секс без предпазни средства, води до тази голяа разлика при случайте регистрирани например с вируса на Спин. Затова кондоми задължително ползвайте при всякакви видове сексуални форми на общуване. Ако познавате пък партньорката и знаете, че няма да ви зарази например със сифилис може да правите тогава и орален секс

10.   Е. това е драмата на изневеряващите, че мислят с половите органи, а не с главите си.