Споделена история от Секс и интимност

Към семейните двойки
Интересно ми е какви средства против бременност ползвате и ползвате ли въобще. Всички ли карате на спирали или противозачатъчни? Предполагам, че голяма част от семейните мъже не са фенове на презервативите. Има ли такива, които разчитат на по-нестандартни методи като календарния например или някакви други. И има ли въобще сигурни и практични методи освен презерватив, спирала и хапчета?

Коментари

1.   Презервативи ползваме
Аз съм мъж и ми харесва, не се налага да прекъсвам акта в най-хубавия момент

2.   Презервативи, преди децата прекъсване, но сега не искаме вече деца.

3.   Заедно сме от 12г. Имаме и дете. Не искаме повече деца и планирахме вазектомия по желание на съпруга ми, но засега още проучваме за минусите от нея. Презервативите са гадни и за двамата. Другите методи не ги одобрявам. Особено хапчетата...

4.   ами презервативи ползвам. Ако се случи да нямаме, жена ми отказва секс. Единствено ако и на нея много и се чука, го правим отзад.

7.   Ох, то след един момент натам при доста двойки сексът е по-рядко от Нова година, така че все тая. Ние сме обсъждали вазектомия, но клоним и ние към пасивност, та май не си струва. Иначе презервативи, а после искахме деца.
Сега си следя календара и ако е много вероятно да съм в овулация, ползваме презерватив. Ако стане бебе, пак добре. Имаме вече деца, но може още (без зор).

8.   Изчакай менопаузата и после здраво блъскане.

9.   Жена съм, омъжена. Сменила съм две спирали. Доволна съм, нямах проблеми. Между двете спирали-трябва да се почива 7-8 месеца- ползвах вагинален противозачатъчен крем Фарматекс. И от него съм много доволна. Абсолютно против съм към хапчетата, но всеки си решава за себе си.

10.   Мъжът ми може добре да се контролира и не ползваме нищо. Имаме едно дете планирано и получило се от трети път. От доста време сме заедно и съм спокойна, ако стане издънка, винаги може да се случи мисля че имаше хапче, което се взима веднага след инцидента, когато обясниш в аптеката ще получиш каквото ти трябва.

11.   С жена ми го правим или на голо и се празня навън, или с презерватив. Презерватива е приемлив вариант. Абсолютно неприемлив вариант е хапчета за аборт. Ако имате поне малко вяра в Бога и страх от Бога, ще разберете, че друга контрацепция е недопустима, освен тази.

Изисляването на овулацията е несигурен метод, както и семеизпразването извън вагината. Най-сигурно си е презерватива, пък и не се налага мъжа да го вади в най-готиния момент. Ние с жена ми гледаме да се пазим, но понякога на голо си свършвам и в нея. Досега не е имало изненада. Когато наближи овулация по нашите сметки, слагам шушляка. Шушляка има и друго предимство - не се налага да чистим сперма от телата си и от чаршафите. Жена ми много мрази като намокря чаршафа, предпочита да еякулирам по дупето, корема и циците, но доста често има неволни пръски и по чаршафа.

Та ако степенуваме от допустимите от християнска гледна точка методи, календарния е нож с 2 остриета, метода с прекъсване на акта пък работи, но не при всички мъже. При някои мъже, част от плувците излизат неусетно още преди да настъпи мъжкия оргазъм. Познавам доста такива. Та презерватива си остава най-сигурния и надежден метод. Нямам идея защо мъжете мразят кондомите. На пазара има най-различни. Има супер тънки, има такива, с които направо няма никаква разлика.

12.   11, братче, до сега се сдържах, ама ти и в тема за контрацепция ли успя да намесиш Бог. Определно имаш нужда от психиатър, а не от пастор. Все ми е на акъла, че Бог е казал "с презерватив може, но с хапчета не". Айде скрий се вече и се лекувай. Оспами де що има с Бог глупостите си, пастор не знам си кой и с библии. То човек вярващ да е, зорлям ще го отвратиш с твоите глупости.

13.   12, никога досега не съм писал по никакви религиозни теми. Бъркаш ме с някой друг. Не съм пастор, православен християнин съм. Дали на тебе ти харсва или не, си е твой проблем. Не ме вълнува дали ме пращаш на психиатър. Който има уши, ще чуе. Искаш или не искаш, човекът е човек с душа от момента на зачатието. За това и хапове тип екскапел са абортивни. Абортът си е убийство, независимо дали ти го приемаш или не!

14.   Спирала.

15.   13, кой каквото иска да чуе, ще си го прочете сам. Няма нужда във всяка тема да говорите за Бог, Библия , молитви и пастори, без дори да има връзка с темата. Това си е чисто сектантство. Дай и аз да ти говоря във всяка тема Аллах какво казал и какво пише в Корана в случай, че случайно искаш да чуеш, искаш ли? Вървете в някой религиозен форум и си говорете, колкото искате, тук не е мястото.

16.   Аз лично обичам да ми свърши в устата.
Ж.35

17.   Вярващия, а вие що се пазите с жена ти? Господ е казал да се плодим след брака? :)

19.   Аз ще ви споделя моя опит. И двамата с моята приятелка обичаме много секс. Заедно сме вече три години и половина. В началото я предпазвах много защото и двамата не искаме никакви изненади. Аз се празнех навън, но това на мен не ми харесваше. Тя винаги получава оргазъм когато го правим, не се е оплаквала, но на мен ми се иска да свършвам в нея за да изпитам най-голямото удоволствие. Най-накрая се разбрахме да опитаме анален секс. В началото на нея не й харесваше, но след няколко опита започна да свиква и не й е вече неприятно както в началото. Разбрахме се след като тя свърши аз да продължа да я чукам в ануса. Тя го приема вече за съвсем нормално нещо без никакви забележки към мен. Проблема го решихме. Трябва да кажа обаче, че аз правя всичко възможно тя да получи оргазъм. Винаги й правя кунилингус както и тя на мен фелацио. Доста пъти тя е получавала два оргазъма един когато и правя кунилингус и още един вагинален. Затова и тя на мен ми угажда да продължа е....то в ануса. Какво по-хубаво от това и двамата да сме щастливи накрая. Не бих я заменил за никоя друга.
Докато писах този коментар тя стоеше до мен и се смееше и каза: "добре, че всичко е анонимно в този сайт". Да, сладурано моя, винаги ще те обичам. Тя допълни: "И аз тебе мъжо мой".
Един съвет от нас двамата към всяка двойка, пробвайте всякакви сексуални техники и игри за да намерите онова, което и на двата ще ви харесва. Но правете и компромиси един към друг. Ако нещо не ви хареса първия път, опитайте пак още няколко пъти и накрая ще свикнете. Нали целта е да ви е хубаво и на двамата. Пожелаваме ви задоволителен секс.

21.   Тя решава. Понякога иска да я пазя, понякога иска в дупето.

22.   Вадя го навън или се празня в дупето. За мое съжаление в дупето и по-рядко се получава, а и свършва сравнително бързо там и повече не може да го поеме. Така че остава варианта или по корема или върху дупето, или в устата. За 10 години не сме имали нежелана бременност.