Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към жените -биха ли имали нещо общо с бисексуален мъж ?
Здравейте, въпросът ми е свързан с бисексуалност при мъже - извинявам се, на когото не му е приятна темата, да не чете.
Мъж съм, на трийсет и малко, със стабилна професия. Винаги съм се радвал на внимание от страна на жените и секс не ми е липсвал. От десетина години имам фантазии за сексуални експерименти с мъж и то при тройка с жена. Въпросът ми е към дамите - биха ли имали сериозна връзка с би мъж и биха ли участвали с него в групови експерименти?

Коментари

1.   Не.

Ж.25г

2.   Аз съм мъж, но според мен ако търсиш сериозна връзка и кажеш, че си бисексуален може и да не се приеме много добре. Но и ако кажеш, че искаш да имаш няколко жени отново няма да се приеме добре, ако търсиш сериозна връзка. Жените обичат мъжът да е само за тях.

Има и жени, които ако им кажеш, че си бисексуален биха те подкрепили, ако имат някакви сексуални фантазии с двама мъже или ако са сексуално разкрепостени и не търсят сериозна връзка а само забавления.

3.   КАТЕГОРИЧНО НЕ!
Не мога да приема, дори да си представя, че човека който ще ме закриля е имал общо с мъже и т.н. Обзема ме абсолютна погнуса само при мисълта. Такова нещо като “бисексуален” няма. Има латентен гей, който просто иска жена да му роди деца и това е. После си отиват при другия гей.

Кенди

4.   Не разбира се. Ако не е ок да изневеряваш с жени, защо би било ок да изневеряваш с мъже? Може би има полигамни жени, които биха се съгласили на подобно нещо, но ако искаш стабилно семейство, откажи се от идеята да спиш с мъже. Просто избери едно от двете, не може да имаш и двете. Дори и някоя да те търпи известно време, няма да те приема на сериозно и няма да гледа на теб като на мъж. Едно е в миналото да си правил нещо такова, друго е това нещо да продължава. Обърни се към психолог, имаш някакви сексуални проблеми. Как въобще си помисли, че ще съвместяваш семейство с тройки с друг мъж. Неадекватно е. Спи с който искаш, но недей да залъгваш жени за семейство. Има един израз - не може и душата в рая и ***до края. Много е подходящ за твоята ситуация.

Жена, 30 г.

7.   Смешното е, че в 2019-та има бая бисексуални жени и мъжете са бая толерантни към тях като цяло. Но не очаквай жените да са толерантни към бисексуалните мъже. Двоен стандарт както и да го погледнеш ;)

Лично аз имам правило - с бисексуални жени работа си нямам. За семейство не стават (същото може би се отнася и за мъжете с такава ориентация). Причините всеки може сам да си ги извади, ако има капацитета да се замисли (или да прочете истории от този сорт, особено от чужбина).

8.   Абе ти поеми една паламарка в дупарата, пък после разправяй, че не си педал.

Братан.

9.   Тоя термин бисексуален го използват за да смекчат названието педераст. Щом ше шибаш с мъже значи си педал. Не виждам кой друг би искал връзка с педал, освен друг педал.

10.   Не. Тройка с двама мъже, само ако двамата не се награбват.

11.   До 4

Най ще си пасне автора с някоя бисексуална жена. Тя ще има същия проблем, като на автора. По-добре е отначало жените да са запознати дали мъжът е бисексуален, също така и мъжете да са запознати с това дали жената е бисексуална.

12.   Не, защото в мен винаги ще има горчивото усещане, че партньора ми ме вижда като жена с мъжествени черти или - нали си срещал едни жени, гримирани с дълги коси, но приличат на травестит. Точно заради това - не.

13.   Не. Какъвто и да е като характер и външност. За тройка пък изключено, ревнива съм.

14.   Ако наистина го обичам, може би да, но със сигурност ще ревнувам много... Моето не искам да го деля с никого.

Ж, 22

15.   Да не съм луда?
Ненормалните нямат право да се размножават.

16.   Сериозно обвързване и "участие в групови експерименти" нещо не ми се връзват. Иначе по-скоро бих опитала с мъж и друга жена.

17.   Като гей мъж бих казал, че нямам проблем мъжът до мен да е бисексуален, но имам проблем да го деля с още някой или някоя. Това, че си бисексуален не означава, че задължително трябва да имаш по няколко партньори. Никой себеуважаващ се мъж или жена не би делил партньора си с друг особено когато говорим за сериозна връзка.

18.   Аз да питам само твойта стабилна професия да не е свързана с преподаване?

19.   Да, бих имала. Мисълта не ме отвръщава изобщо. За мен любовта между мъжете е красива, но само ако се държат като мъже, без излишни превземки.
Ж27

20.   Забавното е обратното - какво ли щеше да е ако авторът беше жена и питаше дали някой мъж би се захванал с бисексуална жена :)
Бас държа, че повечето мъже биха реагирила с нещо от сорта "Къде си бе миличка, знаеш ли откога те чакам" :)

Още по забавно е, че и жените биха приели темата много по радушно щото честичко се случва и някоя уж "нормална" жена изведнъж да се "усети", че има влечение към друга жена. Имаше немалко подобни теми...

21.   Винаги съм се чудил защо женската хомо/бисексуалност се приема, а мъжката - не. Убеден съм, че мъж рядко би имал против жена му да е имала отношения с човек от същия пол преди него, но за жената очевидно е голям проблем на 99%. Освен това мъжа му е все тая дали жена му ще изневери с жена или с мъж, дори ми се стува, че с жена би го приел една идея по-леко, докато ако мъж изневери с мъж, съм сигурен, че жената ще го приеме в пъти по-тежко и обидно, отколкото ако е с жена.

22.   Да!

Жена 45

23.   Да ,бих имала. Аз също съм би сексуална. Преди даже следях подобно порно,защото много ме възбуждаше. Разбира се, бих се радвала ако тези предпочитания са 80/20% с превес хетеро, ако ще е за сериозна връзка. Всъщност голяма част от мъжете така или иначе имат подобен опит ,но го крият заради очевидните реакции.

25.   Не.
Аз не бих имала и то не от хомофобска гледна точка, а от моногамна. Колкото и да обича жената до себе си, винаги ще му липсва нещо, а именно мъжкото внимание.

26.   Зависи колко го обичам. Честно казано, трудно ще ми е. Но не заради някакви тъпи предразсъдъци, че едва ли не е по-малко мъж и такива глупости. За мен това е ограничен начин на мислене и гледам да съм над тези неща. По-скоро бих се чувствала неуверена. Аз даже със 100% хетеросексуални мъже се чувствам неуверена понякога, камо ли с бисексуални.

Това е защото на всяка жена й се иска тя да е най-красивата и невероятната за мъжа й, той да я обожава и да няма нужда от никоя друга (и никой друг). Мисля, че може би е на биологична основа - страх, да не отиде мъжкия при друга и да те остави сама с децата да оцеляваш. Всъщност не знам точно защо е. Но го има :)

Тази неувереност, ако мъжа ми го влекат и други мъже, смятай че се е удвоила. Защото каквото и да си говорим, ако аз съм жена, а ти си привлечен и от двата пола, аз реално мога да те омагьосам само на 50%. И най-яката да съм, пак няма да е достатъчно. А аз искам да съм достатъчна :) . Това по-скоро би ме спряло.

27.   Ne, абсурд! Имам си мъж, той ми стига. Но съм опитвала секс с двама мъже. После отношенията ни се развалиха. Самия секс беше интересен, но нищо повече. Като семейна, най-перверзното нещо, което правим с мъжа ми е анален секс. И това ми харесва.

28.   Не бих. За мен е важно сексуалността на мъжа да е насочена само към жени. Иначе тройка с двама мъже не е проблем, даже скоро съм планирала да правя, но те са хетеро и не очаквам да има интеракция между тях.

29.   Към всички питащи защо се приема различно. Защото мъжете гледат много лесбийстко порно, гледката на две жени ги възбужда и си представят как приятелката им ще си хване някое секси гадже, той ще ги гледа как се пипат, пък и него ще включат. В реалността доста по-вероятно е жената да има паралелна връзка, да се захласне, а неговият секс да намалее или дори спре, ако се окаже, че не е би а си е баш лесбийка. А за другото е ясно, да интимничиш с жена не те прави по-малко женствена, но да те е*бе друг мъж отзад определено влияе на мъжествеността. Та затова е двойният стандарт.

30.   Връзка - не, приятелство без секс - да.

31.   Аз лично да, но много зависи от жена до жена дали би се съгласила да има подобна връзка.

32.   От автора , само да поясня -интересът ми е чисто сексуален .Не бих имал емоционални отношения с мъж.Даже това ме отблъсква ,както и някаква идва за..нежност и т.н към мъж. По-специфично ме привличат чисто анатомични особености.

33.   Готин, да не ти пука! Във всеки има нещо, което някои жени няма да приемат. При теб - че си бисексуален. Аз лично съм бил с проститутка и това е проблем за някои жени. За трети може да е проблем, че не си богат. И какво? Хора всякакви. Ти си какъвто си, не дължиш на никого обяснение. И винаги ще има хора, които те приемат и които не те приемат.
Аз например съм хетеросексуален. Ако трябва да съм честен, като видя интимност между двама мъже, се отвращавам. Но нямам проблем да бъда приятел с мъж с нетрадиционна сексуална ориентация, стига да не ми го натрапва.
Успех и ще се намери жена, с която да се харесате и да се приемете, каквито сте.

34.   Връзка, не. Но от женско любопитство бих опитала секс с такъв. Да разбера как прави анална любов, дали ще ме качи на черешата.