Споделена история от Секс и интимност

Игра ”Интимно”
Какво е мнението ви за настолните интимни игри, които са на пазара в момента. Ако някой не знае, правилата са при изтегляне на дадена карта да изпълнявате различни любовни и интимни предизвикателства, които да доведат до секс.

Смятате ли, че това е огромна слабост на двойката, която не знае как да си огранизира любовната игра, или напротив - различно е, интересно е и провокира фантазиите на двамата.

Ще ми е интересно да чуя различни мнения и за това дали е подходящо за подарък за Св. Валентин например.

Аз лично видях играта, посочена в заглавието днес в един магазин и като се разрових видях, че има и други разновидности. Любопитно ми е мнението на тези, които са ги чували. Аз още не мога да си изградя такова. Та, дами, бихте ли играли, мъже, вие бихте ли се заинтригували...

Слушам :)

Коментари

1.   Слушала била...

2.   За мен са пълни глупости, направени с търговска цел. Ако един мъж няма достатъчно въображение и чувство към мен, за да ме заинтригува с нещо свое, оригинално, не се занимавам с него. Може би е добро за тийнейджъри, не знам, не проявявам интерес.

3.   Вместо да си давате парите, и ако искате да се чукате, играйте на бутилка, същияг ефект ще получите. Който не я знае тази игра, ето правилото, въртите бутилка на пода и към когото посочи, играча трябва да премахне нещо от себе си, независимо какво. Играе се, докато един от играчите остане напълно гол. После продължението е ясно!? Естествено, че тази игра е за влюбени, които и без бутилки се чукат, но с играта е по забавно.

5.   На 55 съм!!!!
Нищо не започва от днес!!!!
Играта на шише съм я играл още в осми клас със по будни мои съученици и момчета и момичета.
Жалко, че като попораснах никога не се случи да се повтори това "удоволствие ".
Но спомените са пресни все още, за пръв път лизах момиче ,за пръв път момиче ми "смука пишката"
,тогава все още бях"девствен"и все още пишката ми беше пишка .После стана пенис но не се повтори играта на "шише",за което много съжалявам!!!!
Два пъти съм женен и развеждан и двете ми бивши не пожелаха никога да опитаме суинг !
Направих го веднъж с една секс парньорка /само такава без чувства и задължения /другатадвойка също беше като нас.... Абе с една дума наебахме се взаймно и си казахме сбогом.